Kuriems Zodiako ženklams seksis visą rugsėjį?

Visi kartais norime jaustis tarsi kūdikis: visi jumis rūpinasi, esate mylimas ir saugus. Na, tai normalus žmogaus noras. Apie tai, kurie Zodiako ženklai bus laimingi rugsėjį, skaitykite šiame straipsnyje.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovai yra neramios prigimties, jiems ypač reikia ramybės ir apsaugos. Šį rugsėjį Dvyniai patirs, ką reiškia jaustis saugiai. Aplinkybės susiklostys taip, kad galėsite tiesiog plaukti pasroviui, būdami visiškai apsaugoti nuo likimo peripetijų. Galbūt atsiras žmonių, kurie suteiks jums neįkainojamą paramą, kurios nesitikėjote. O gal pajusite savyje palaikymą, kurio anksčiau nebuvo (o gal tiesiog jo nejautėte). Bet kokiu atveju žvaigždės Dvyniams pataria priimti viską, kas papuola į rankas, ir atsipalaiduoti. Bus labai lengvas ir ramus rugsėjis!

REKLAMA

Avinas

Avinai įpratę visada viską spręsti patys, tačiau šis rugsėjis jiems parodys, kad jie gali pasikliauti ne tik savimi. Aplink Aviną organizuojama tokia meilės, priėmimo ir palaikymo atmosfera, kad iš pradžių jiems net bus sunku tuo patikėti ir atsipalaiduoti. Tačiau praeis šiek tiek laiko ir Avinas prisitaikys ir įgis naujos patirties gyventi saugiai, meilėje ir rūpestingai. Kai kurie Avinai sulauks materialinės naudos, suteiksiančios nepamirštamą komforto jausmą – būtent tai, ko Avinui trūksta!

Vandenis

Vandeniai rugsėjį pajus visišką vidinę harmoniją. Faktas yra tai, kad aplinkybės susiklostys taip, kad Vandeniui reikės nusižeminti ir atkurti psichines bei fizines jėgas, kad įgyvendintų savo toli siekiančius planus. Šį mėnesį tokia galimybė atsiras! Šalia bus tik patys ištikimiausi ir rūpestingiausi žmonės, įvairios galimybės viena po kitos ateis pas Vandenį, svarbiausia jas naudoti protingai! Nekonfliktuokite su žmonėmis, pasiimkite iš jų tai, ką jie gali jums duoti, rugsėjį pasistenkite prisiderinti prie savo troškimų centro ir Visata tikrai padės pasisemti jėgų ir išpildyti svajones!

REKLAMA

vandenis, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.