Kuriems Zodiako ženklams seksis gegužę?

Gegužę įvyks svarbus astrologinis įvykis: sėkmės planeta Jupiteris, šešis mėnesius buvęs Vandenio ženkle, keletą mėnesių bus Žuvų ženkle. Tai paveiks visus Zodiako ženklus. Pagaliau sektis pradės tiems, kurie ilgą laiką laukia padėties pagerėjimo. Taps madinga ieškoti naujų vertybių: keliauti siekiant dvasinio augimo, aplankyti vienuolynus ir valdžios vietas, aktyviai dalyvauti labdaros renginiuose.

sukti

Kuriems Zodiako ženklams pasiseks gegužę?

Iki gegužės 14 dienos labiausiai seksis Vandeniams. Vandeniai turi naudotis proga, kol jiems sekasi, tad rekomenduojama daryti viską, ką tik norite. Stenkitės pagerinti savo reputaciją. Tą galite padaryti nebūtinai socialiai reikšmingais dalykais (nors būtų gerai sutelkti dėmesį į savo karjerą ir socialinį aktyvumą).

Vandenis pakils kitų akyse. Jis mėgausis kelionėmis, nusipirks naują automobilį arba butą ar net įstos į prestižinius kursus. Vandenis turi tai padaryti, kol sėkmė yra jų pusėje. Jupiteris padės jiems pakilti socialiniais laiptais ir suteiks jiems viską, ko reikia.

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos, lapkričio, zodiako

Nuo gegužės 14 dienos seksis Žuvims

Sėkmė truks neilgai, iki rugpjūčio pradžios, todėl Žuvys neturėtų ilgai dvejoti. Būtina nedelsiant imti jautį už ragų – nuo pat pirmos dienos. Žuvims šiuo metu viskas seksis labai lengvai. Jų asmenybės reikšmė augs, jų autoritetas taps didesnis ir atsivers naujos perspektyvos, kurių anksčiau nebuvo. Jei Žuvys norėjo susirasti gerą darbą, persikraustyti, ištekėti – visa tai gali išsipildyti šiuo metu.

Tačiau kitiems Zodiako ženklams Jupiteris nelabai padės, tad jiems nesiseks. Jiems gali nusišypsoti sėkmė tik kelioms valandoms, kai Jupiteris ir Mėnulis bus sankirtoje. Pirmą kartą tai įvyks gegužės 5 dieną: Jupiterio sankirta su Mėnuliu ne tik sustiprins Vandenio sėkmę, bet ir atneš sėkmę Vėžiams. Tai bus finansinė sėkmė.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Kita Mėnulio ir Jupiterio sankirta bus gegužės 15 d. Ši dieną vėl atneš sėkmę Vėžiams. Maži dalykai jiems seksis labai lengvai. Svarbiuose reikaluose nebus rimtų sunkumų. Gali būti, kad Vėžiai išpopuliarės.

Paskutinė Mėnulio ir Jupiterio sankirta bus gegužės 24 dienos rytą. Ji atneš sėkmę Vėžiams ir Skorpionams. Vėžiai sėkmingai užsiims savo pomėgiais, dalyvaus prestižiniuose pramogų renginiuose ir bus labai kūrybiški. Vėžių atstovių vaisingumas šią dieną padidės. Skorpionai sulauks dėmesio. Jiems seksis smulkmenose, o dėl rimtesnių dalykų teks šiek tiek daugiau padirbėti.

skorpionas, viršininkai, vasaros, zodiako

Likę Zodiako ženklai gegužę turėtų būti atsargesni, nes gali susidurti su apgaulėmis. Gegužės 3 dieną atsargūs turėtų būti Jaučiai, Dvyniai ir Mergelės. Šie žmonės turi skeptiškai vertinti susitikimus su „naudingais“ ir „svarbiais“ žmonėmis. Didelė tikimybė, kad tokie žmonės tik gražiai šneka…

Gegužės 8 dieną Jaučiai ir Svarstyklės turėtų išlikti budrūs. Šie žmonės neturėtų priimti dosnių dovanų, pataikauti ir tikėtis meilės. Jiems taip pat geriau nepirkti vertingų daiktų, gali būti, kad nusipirksite tik brangaus daikto kopiją.

Žvaigždės pataria neapsigauti, nebandyti išsiskirti iš kitų ir neprisiimti dalykų, kuriuose žadamas savęs realizavimas, šlovė ir sėkmė. Šių dienų įvykiai iš pradžių atrodys kaip tikra sėkmė, bet paskui paaiškės, kad juose nėra nieko sėkmingo ar pelningo.

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].