Kuriems Zodiako ženklams ir kuriomis gegužės dienomis pasiseks labiausiai?

Visas gegužės mėnuo niekam nebus vientisa balta juosta. Tačiau keturiems Zodiako ženklams seksis gana ilgai. Jei jiems priklausote, svarbiausius dalykus susiplanuokite palankiomis dienomis. Taip padidinsite tikimybę, kad jie pasiseks.

Dvyniai

Gegužės 4–27 dienomis Dvyniams atsivers visi keliai. Merkurijus pagerins natūralias ženklo atstovų savybes: greitą sąmojį, bendruomeniškumą, vikrumą, humoro jausmą ir gudrumą. Jie lengvai nardys bet kurioje aplinkoje. Ir svarbiausia, kad visos situacijos susiklostys taip, kad jie galėtų parodyti šias savybes. Dvyniai įrodys save studijų, mokymo, tarpininkavimo, konsultavimo, prekybos srityse. Jie bus puikūs oratoriai ir labai geri pasiuntiniai: jie visada žinos, kas turi tai, ko reikia kitam, kaip derėtis, suburti žmones, įtikinti, kam ko reikia.

Sėkmingiausios dienos

Gegužės 12 d. bus nuodugnaus, rimto darbo su informacija ir žmonėmis, rimtų tarpininkavimo susitikimų ir konferencijų diena.

Gegužės 13 d. bus ypatingo bendravimo, iškalbos, reikalingos informacijos, įkvėpimo, rašant straipsnius, įrašus ir net reportažus, diena.

Jautis

Gegužės 1–8 dienos dėl Veneros įtakos bus sėkmingos Jaučiui. Ženklo atstovų gyvenimas bus ramus ir patogus. Jie galės dažniau mėgautis maloniomis poilsio akimirkomis. Jų gyvenime bus daug grožio ir patogumo, viskas bus labai gerai sutvarkyta. Jaučiui seksis bet kokia veikla, susijusi su materialiu pasauliu: užsidirbti pinigų, apsipirkti, organizuoti banketus, rūpintis savo išvaizda, užsiimti kai kuriomis meno rūšimis, dizainu.

Sėkmingiausios dienos

Gegužės 3 d. Veneros sąjunga su Neptūnu suteiks įkvėpimo ir palaikymo praktiniuose reikaluose.

Gegužės 6 d. Veneros-Plutono sąveika atneš pinigų lietų ir suteiks jėgų bei intensyvumo tam, ką Jautis veiks.

Vandenis

Gegužės 1–13 dienomis seksis Vandeniui. Jupiteris palengvins bet kokią jų kelionę. Bet kuris Vandenio veiksmas duos didesnį rezultatą, nei tikėtasi. Dažnai atsivers naujos galimybės. Jupiteris apsaugos nuo pavojų ir užtikrins, kad bet kokia prieštaringa situacija baigtųsi Vandenio naudai. Bet geriausia, jei Vandenis užsiims tuo, kas tiesiogiai susiję su Jupiterio globojamomis sferomis: kelionėmis, teisiniais klausimais, akiračio plėtimu, švietimu, socialine veikla ir politika. Ten jam seksis. Jo autoritetas augs, jo socialinė padėtis gerės.

Geriausias laikas Vandeniui bus gegužės 5 d. naktis: Mėnulio sąveika su Jupiteriu suteiks jam pažangą bet kurioje srityje ir prisidės prie jo populiarumo.

Žuvys

moterys

Nuo gegužės 14 dienos iki mėnesio pabaigos Jupiteris bus Žuvų ženkle, todėl labiausiai seksis šio ženklo atstovams. Juos lydės sėkmė darbe. Jie bus mylimi visur. Jų žodžių bus paisoma. Visi keliai jiems bus atviri ir nė viename iš jų nebus rimtų kliūčių. Tai yra puiki galimybė ką nors pasiekti arba ištaisyti padėtį probleminėse gyvenimo srityse. Tačiau geriausiai seksis tai, kas turi socialinę reikšmę ir daro įtaką Žuvų socialinei padėčiai.

Jiems sėkmingiausios bus gegužės 15 ir 26 d., harmoningų Mėnulio ir Jupiterio aspektų dienos. Šiuo metu viskas klostysis palankiausiai. Jiems ypač seksis spręsti buities, nekilnojamojo turto klausimus, o ypatinga laimė nusišypsos profesijų, susijusių su viešumu ir populiarumu, atstovams.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].