Horoskopai tapo mūsų gyvenimo dalimi. Dažnai dienos pradžia yra neatsiejamai susijusi su horoskopo skaitymu. Sužinoję astrologų prognozes, pradedame planuoti savo dieną.

Jei kuriame nors reikale žvaigždės mums žada sėkmę, tai mes stengiamės tai būtinai pradėti ir stengiamės vengti to, ko žvaigždės mums nerekomenduoja daryti. Tačiau ar visada reikia aklai pasitikėti horoskopais ir prie jų prisitaikyti?

Galų gale, kai kurie žmonės pastebi, kad prognozės ne visada išsipildo. Tai visiškai normalu. Tačiau yra ir žmonių, kuriems horoskopai pildosi retai. O kai kuriems visiškai draudžiama skaityti horoskopus.

Dvyniai

Šio Zodiako ženklo atstovai išsiskiria nenuoseklumu. Jie praktiškai nesėdi vienoje vietoje, taip pat dažnai keičia savo planus. Todėl jiems reikia pasirinkti atskirus horoskopus pagal gimimo datą arba, kurie priklauso, pavyzdžiui, nuo jų vardo. Tačiau įprasti bendrieji horoskopai negali suspėti su tokiu Dvynių ritmu ir tiksliai nuspėti jų artimiausios ateities.

Ožiaragis

Šie žmonės nesupranta, kad astrologai gali duoti tik užuominų į ateitį. Nebūtinai prognozės išsipildys tiksliai taip, kaip buvo sakyta horoskope. Ožiaragiai, jei jie skaito horoskopą, pradeda prie jo derinti savo ateitį.

Ožiaragiams ypač pavojinga susipažinti su nepalankiomis prognozėmis. Išgirdę apie nemalonią prognozę, jie pradeda puoselėti blogas mintis ir todėl ima jaudintis. O juk mintys gali materializuotis!

Jie gilinasi į šias problemas, kurios kartais tampa tiesiog nemalonios, ir galų gale gali pakenkti jų emocinei būsenai. Todėl, jei horoskope buvo numatyti nedideli nemalonumai, tai kartais Ožiaragiai patiria nemalonumų dideliu mastu. Jiems horoskopai gali būti naudingi, perspėdami juos, bet gaunasi priešingai.

Žuvys

Šis vandens ženklas labai bijo neigiamumo. Jos klausosi horoskopo tik tam, kad išgirstų gerą prognozę. Žuvys prisikabina prie bet kokios malonios smulkmenos tarsi išgelbėti galinčio šiaudo. Todėl jos pradeda tikėtis teigiamų pokyčių visame pasaulyje. Jos atsipalaiduoja ir pradeda galvoti, kad laimė plūs į jų rankas.

Žuvys tiesiog nustoja dirbti dėl gyvenimo kokybės ir laukia malonės iš dangaus. Tačiau gyvenime viskas yra daug sudėtingiau nei pasakoje. Ir stebuklingos lazdelės mostu stebuklai neįvyksta. Apskritai, Žuvims trukdo jų įgimtas svajingumas.

Mergelė

Šios asmenybės visada išsiskyrė racionalumu. Tokie žmonės, žinoma, netiki horoskopais. Tam trukdo jų pragmatizmas. Jei jos skaito prognozes, tai tik juokais. Kai kurios Mergelės tiesiogiai skelbia, kad astrologiją laiko nesąmonėmis, o tai, kad prognozės neišsipildo, yra dar vienas šių minčių patvirtinimas. Tačiau, padarę klaidų, jos gali dėl to kaltinti horoskopą, kad neparodytų savęs iš blogosios pusės.

Skorpionas

Jie tiesiog abejingi horoskopams. Taip yra todėl, kad jie gyvenime yra skeptikai. Jie nepasiduoda pasiūlymams, jų negali paveikti jokios prognozės. Bet patys Skorpionai sugeba veikti kaip manipuliatoriai. Jie gali lengvai palenkti kitus žmones į savo pusę.

Svarstyklės

Tai gana nepastovūs žmonės. Jų nuotaika dažnai keičiasi, jų planai taip pat nuolat koreguojasi. Svarstykles dažnai kamuoja abejonės. Jos nuolat keičia savo nuomonę ir nepasitiki žmonėmis, net savo artimaisiais. Ir apie pasitikėjimą horoskopais negali būti nė kalbos! O dėl tokio įnirtingo neigimo būna astrologų prognozių ir realaus svarstyklių gyvenimo neatitikimų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].