Ne visi Zodiako ženklo atstovai laiko save magais ir ezoterikais, tačiau beveik kiekvienas iš jų turi tam priežastį. Faktas yra tas, kad šių Zodiako ženklų atstovai turi nuostabų sugebėjimą numatyti įvykius, pasilikdami teisę ištarti pergalingą „Juk aš tau sakiau!“

10 įdomių faktų apie žmones, kurie turi mėlynas akis

Gal jie tiksliai ir smulkiai neaprašys tos ar kitos įmonės ar asmens perspektyvų, tačiau visada teisingai pasakys esmę, net jei iš tikrųjų niekas nenumato tokios įvykių raidos. Toks nepaprastas sugebėjimas padeda žmonėms, gimusiems šiuose žvaigždynuose, patiems išvengti mirtinų klaidų ir perspėti kitus nuo jų apsisaugoti.

Dvyniai

Bene oriausi Oro atstovai, turintys nenutrūkstamą ryšį su šios planetos informaciniu lauku. Dvyniai turi puikią intuiciją, be klaidų jiems nurodančiai, ką daryti tam tikroje situacijoje ir nuo kurio žingsnio geriausia laikinai ar visiškai susilaikyti. Tikrieji Merkurijaus globotiniai iš anksto apskaičiuoja bet kokio verslo ar santykių perspektyvas.

Daugelis mano, kad jie yra vėjavaikiai ir nerūpestingi, tačiau iš tikrųjų Dvyniai tiesiog taupo savo jėgas, nemanydami, kad būtina dalyvauti daugiau tame, kas laikui bėgant praranda šansus į klestinčią ateitį, ir neverta tuo daugiau domėtis.

Skorpionas

Šio ženklo atstovai turi tikrą talentą įsitraukti į rizikingus projektus ir pavojingas veiklas, kurios ne visada pasirodo sėkmingos. Bet jie tokiais keliais eina iš savo naivumo ar kvailumo. Skorpionai puikiai žino, į kur jie eina, sąmoningai žengdami rizikingus žingsnius – jie tiesiog mėgsta vaikščioti skustuvo ašmenimis.

Kuo tamsesni debesys kabo virš Skorpiono, tuo daugiau jis turi paskatų pasiekti rezultatą, kuris viršys visus lūkesčius. Jis turi stipriausią energiją, todėl gali daryti įtaką tiek žmonėms, tiek įvykiams.

Šaulys

Teisybė yra tai, kad retas Šaulys patenka į didelius nemalonumus. Tai nereiškia, kad šio ženklo atstovai yra linkę atlikti sudėtingus skaičiavimus, nes jų sielos impulsai dažnai vyrauja prieš proto balsą.

Greičiau juos gelbėja gera intuicija, milimetro tikslumu parodanti, kur jie gali nukristi, kad iš anksto galėtų pasidėti sau pagalvę. Globojamas Jupiterio, Šaulys ugdo polinkį mokyti kitus, todėl dažnai kitiems teikia labai vertingų patarimų, padėdamas jiems nepatekti į bėdą.

Vandeniai

Šio ženklo atstovai garsėja savo sugebėjimu išsakyti nuostabiai tikslias prielaidas apie savo, pažįstamų žmonių ir net viso pasaulio įvykių raidą artimiausioje ateityje. Atrodo, kad jie yra susiję su kažkokiu informacijos kanalu, kuris pakelia šydą to, kam vis dar lemta įvykti.

Daugelis iš pirmo žvilgsnio nesureikšmina Vandenio paviršutiniškų samprotavimų ir labai nustemba, kai viskas vyksta būtent taip, kaip jis sakė. Vandenio žodžiai turi labai stiprų energijos krūvį, esant tam tikroms sąlygoms, jie gali lengvai materializuotis ateityje, todėl šio ženklo atstovai turi atidžiai apsvarstyti, ką jie nori kam nors pasakyti, ar ko norės palinkėti.

Žuvys

Paprastai Žuvys neturi galimybių numatyti globalius ateities planus. Tačiau kalbant apie artėjančius įvykius jų pačių ar artimųjų gyvenime, šio ženklo atstovų argumentai visada pasirodo teisingi. Štai kodėl tie, kurie susipainiojo dabartinėje aplinkybių grandinėje ir nori išsiaiškinti palankių įvykių tikimybę, mėgsta į Žuvis kreiptis patarimo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].