Darbas padeda žmogui tobulėti, darbas leidžia tapti stipresniais, nebijoti sunkumų ir  išmaitinti save ir savo šeimą. Kai kuriems žmonėms darbo tiesiog reikia, jis palaiko jų gerą formą, aštrų protą, o be darbo  jie pradeda iš lėto grimzti gilyn ir degraduoti.

Jautis

Jie mėgsta nieko neveikti, jie gali tiesiogine to žodžio prasme valandų valandas gulėti ant lovos ir žiūrėti televizijos laidas, negalvodami apie ateitį. Be to, Jautis mėgsta gerai pailsėti, keliauti po pasaulį su savo sielos draugu, tačiau ne kiekvienas žmogus gali sau leisti tokį gyvenimo būdą, todėl Jautis yra priverstas dirbti. Pinigai, kuriuos Jautis uždirba, ilgai neužsibūna Jaučio sąskaitoje, jis mielai juos išleidžia kelionėms, atostogoms ar patogiam gyvenimo būdui. Jaučiai jaunystėje dirba labai aktyviai, tačiau kai tik užsitikrina finansinį stabilumą, jie palaipsniui mažina darbo krūvį ir teikia pirmenybę poilsiui.

Liūtas

Paprastai Liūtui nuo ankstyvos vaikystės nieko nereikia užsidirbti pačiam, nes jo tėvai užima reikšmingą vietą visuomenėje, todėl Liūtui nereikia siekti statuso ar pinigų, šiais klausimais jis gali būti atsipalaidavęs. Tačiau tėvai Liūtus privers dirbti – jie gali prieiti net iki grasinimų (pvz., paveldėjimo praradimu). Liūtai iš prigimties lyderiai, todėl jiems nebus sunku kilti karjeros laiptais. Visgi jie savo pasiekimų pernelyg nesureikšmins. Visgi Liūtas iš esmės nesidomi darbu, nebent jei jam teks vadovauti – tuomet darbas Liūtui teiks malonumą ir pasitenkinimą.


Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai yra natūraliai tingūs, jiems įdomesnis jų vidinis pasaulis, aplinkiniai žmonės, draugai ir šeima. Tačiau tuo pat metu, norėdami išlaikyti save ir artimuosius, jie turi dirbti ir užsidirbti pinigų. Dažnai Vėžys pradeda dirbti ne pagal profesiją, į darbą jį pastūmėja tėvai. Tokiu atveju Vėžys nesidžiaugs savo darbu ir dirbs atmestinai. Visgi, jei Vėžiui nusišypsos laimė dirbti ten, kur jis svajojo nuo vaikystės, tuomet jis bus tikras darboholikas ir dirbs už du.

Svarstyklės

Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, yra įpratę pasikliauti savo artimaisiais, todėl ilgą laiką gali būti be darbo, tikėdamiesi, kad kažkas ras jiems šiltą vietelę. Ir tik paraginti artimųjų šio ženklo atstovai pradės aktyviai ieškoti darbo. Be to, Svarstyklės yra labai neryžtingi žmonės, todėl kartais jie nori pradėti dirbti, tačiau bijo, kad jiems nepavyks, dėl to ir toliau nieko neveikia, tikėdamiesi stebuklo ar artimųjų pagalbos. Svarstyklės puikiai geba vykdyti nurodymus, todėl jei joms pasiseks gauti gerą vadovą, jos bus tiesiog tobuli pavaldiniai, kurie darbus atlieka kupini entuziazmo.

Žuvys

Šio Zodiako ženklo atstovai nenori dirbti rimtai, todėl visada stengsis rasti sau šiltą vietą, o tada gyventi ramų gyvenimą, nuolat atsipalaidavus ir nieko neveikiant. Be to, Žuvys yra labiau linkusios galvoti apie filosofinius dalykus, o ne apie tokią smulkmeną kaip darbas. Dar viena problema, trukdanti Žuvims dirbti, yra tai, kad jos linkusios pasiduoti stresui ir nerimui. Kartais jos taip nenori nieko daryti, kad yra pasiryžusios išvykti į miškus ir gyventi atsiskyrėliškai, kad tik nereiktų vergauti darbui nuo 8 iki 5.

Skorpionas

Šis ženklas – gudrus ir apsukrus, todėl dažnai galima pamatyti tinginiaujantį Skorpioną, nes jis tikisi, kad gali patinginiauti kitų žmonių sąskaita. Skorpionas puikiai numatys darbo tvarkos spragas, kurios leis jam nepastebėtam atsipūsti. Taip pat jis gali būti puikus derybininkas, kuriam pavyks susitarti su vadovu dėl geresnių darbo sąlygų ar išvengti nuobaudos. Visgi, kai išeičių išsisukti nelieka, Skorpionas pradeda dirbti taip, kaip ir kiti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].