Gebėjimas išlaikyti paslaptį yra labai vertinamas. Žmones, kurie moka išsaugoti paslaptis, galime laikyti puikiais savo draugais. Vis dėlto, tikrai ne visais žmonėmis galime pasikliauti: astrologai įvardino kelis Zodiako ženklus, kurių atstovams ypač sunku nulaikyti liežuvį už dantų. Pasidomėkime, kurie tai Zodiako ženklai.

Avinas

dalykai

Šio ženklo atstovai dėl savo impulsyvumo gali išduoti bendražygius ir artimuosius. Avinai yra atviri ir sąžiningi, tačiau jie pirmiau ką nors pasako, o tik tada galvoja.  Kartais jie atskleidžia konfidencialią informaciją patys to nesuvokdami.

Dvyniai

Šio ženklo atstovai yra labai nepastovūs. Dvyniai gali būti prie ko nors prisirišę, o vėliau – visiškai atsiriboti. Dvyniai visiškai nemoka saugoti paslapčių, todėl turėtumėte būti budrūs ir neatskleisti jiems pernelyg asmeniškos informacijos.

Mergelė

Šio Zodiako ženklo atstovai nori pasaulį paversti tobulu, todėl skuba taisyti svetimas klaidas. Mergelės labai daug kalba, todėl kartais visai to nenorėdamos atskleidžia konfidencialią informaciją. Net ir siekdamos keršto, Mergelės nebandys sąmoningai pasinaudoti turima informacija, tačiau kartais jos atskleidžia paslaptis to nė nesuvokdamos…

Svarstyklės

Šio ženklo atstovai yra labai komunikabilūs. Svarstyklės puikiai jaučiasi bet kokioje kompanijoje, jos geba užmegzti pokalbį su bet kuriuo žmogumi. Nors šio ženklo atstovai yra geranoriški ir nenorintys išduoti kitų žmonių paslapčių, tačiau kartais slapta informacija išsprūsta tarsi netyčia.

Šaulys

Kokias neįprastas paslaptis slepia kiekvienas Zodiako ženklas?

Šio ženklo atstovai labai mėgsta dėmesį. Kitų žmonių paslaptis jie gali išduoti dėl gana paprastos priežasties: jie nori sudominti pašnekovą ir palaikyti pokalbį.  Šio ženklo atstovai nemano, kad jie daro kažką netinkamo, todėl su Šauliais verčiau aptarkite tik kasdienius reikalus, bet ne rimtus dalykus.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].