Kurie zodiako ženklai yra patys didžiausi savanaudžiai?

Kažkiek savanaudžiai esame visi ir tai yra natūralu. Tačiau tam tikri zodiako ženklai yra labiau linkę į egoizmą nei kiti. Kuriuos iš jų būtų galima pavadinti didžiausiais savanaudžiais?

Avinas

avinas, horoskopas 2020 metams, poros

Šio ženklo atstovai panašūs į vaikus. Jiems gali būti sunku suprasti, kad kitų norai ir poreikiai skiriasi nuo jų pačių. Panašiai ir kūdikis visą naktį rėkia, nesuvokdamas, kad mama yra pavargusi ir nori pailsėti. Iš esmės Avinui kitų žmonių jausmai mažai egzistuoja.

Dvyniai

dvyniai, savaitės horoskopas, Gegužės

Vienas savanaudiškiausių ženklų. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad taip nėra. Dvyniai eis bet kur su jumis, kalbės apie bet ką, bet tik tol, kol patys tuo domėsis. Jei tik jiems pasidarys nuobodu jūsų kompanijoje, jie atsikratys jūsų kaip nereikalingo balasto.

Vėžys

Šio ženklo atstovai yra nepaprastai rūpestingi, tačiau didžioji jų priežiūros dalis kyla iš natūralaus egoizmo. Viskas slypi tame, kad rūpinimasis kitais nuramina Vėžius, todėl iš esmės jis tai daro dėl savęs, o ne dėl jūsų.

Liūtas

liūtas, savaitės horoskopas

Šio ženklo atstovams reikia prožektorių šviesos beveik kaip oro. Kovodami dėl pirmųjų vietų, jie yra pasirengę atsiraitoti visas alkūnes, jei taip pritrauks dėmesį. Liūto egoizmas slypi jo troškime būti visuotinio susižavėjimo objektu.

Mergelė

mergelė

Šio ženklo atstovai, kaip ir Vėžys, mėgsta padėti ir rūpintis artimaisiais. Mergelės egoizmas susideda iš to, kad savo elgesiu ji bando užimti aukštesnį socialinį statusą. Taip parodydama savo vertę ir reikšmingumą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].