Pavydas yra nemalonus ir bauginantis jausmas, daugelis pavydi kitiems sveikatos ar materialių gėrybių, kito žmogaus sėkmės, laimės, kūrybiškumo, geros nuotaikos, meilės ar kitų dalykų. Neretai kitiems pavydima ir jų išvaizdos – grožio apskritai, dailių kūno formų, tankių plaukų, išraiškingų akių. Anot astrologų, linkęs žmogus pavyduliauti ar ne, galima pasakyti, sužinojus jo horoskopo ženklą.

Jautis

Jaučiai negali greitai nuspręsti ko imtis, jie mąsto ir yra atsargūs, o kiti žmonės veikia greitai, rizikuoja ir juos apeina, traukdami į priekį, užkariaudami viršūnes ir puikiai susitvarkydami savo gyvenimą. Tai Jaučiui sukelia pavydą ir apmaudą – kuo aš blogesnis, jie mane nuvertina, tai nėra teisinga – tai mintys, kurios dažnai sukasi Jaučio galvoje. Tai veda Jautį į pyktį ir pavydą, nors čia reikia tik kaltinti save, būti maloniam žmonėms ir būti aktyvesniam bei greičiau priimti sprendimus.

Dvyniai

Jie linkę pavydėti net įvairių smulkmenų ir materialių dalykų, kurių neturi, todėl jiems skaudu, nes jie nesugeba įvertinti to, ką jau turi. „Aš esu nevykėlis, man nesiseka“, – sako Dvyniai, matydami gražų, bet ne jų automobilį, matydami gražų, bet, vėlgi, ne jų, o kaimyno kostiumą ar dar ką nors, tuo pačiu Dvyniai pamiršta, kad jiems gerai sekasi gyvenime ir nereikėtų pavydėti daiktų.

Šaulys

Nesugebėdami ir negalėdami džiaugtis kitų žmonių sėkmėmis ir pergalėmis, jie tikrai paskatina šiuos žmones siekti sėkmės, įrodyti, kad jie gali. Nuo vieno pavydo objekto Šaulys gali pereiti prie kito ir vėl iš naujo pradėti ko nors pavydėti. Jo norai auga kartu su pavydo jausmu ir tai yra jo progreso variklis, jis pats daug pasiekia tik todėl, kad jį skatina noras pasivyti kitus. Malonumo jam suteikia žinojimas, kad kažką pralenkė.

Vėžys

Jei Vėžiams gyvenime nesiseka, jie pradeda pavydėti kitiems žmonėms. Tačiau jei Fortūna ir vėl nusišypso, Vėžys pradeda mažiau pastebėti aplinkinių sėkmę ar turtus. Kai jam viskas gerai, tada ir kitų žmonių sėkmė jo nebetrikdo. Visgi, Vėžių pavydas gali būti ilgalaikis, jie linkę suteršti kito žmogaus vardą, jei to nori, gerai supykę gali ir apšmeižti.

Avinas

Avinui pavydas dažnai tampa varomąja jėga. Jūs numetėte 5 kilogramus? Avinas numes 10! Pakilote karjeros laiptais? Pakils ir Avinas, arba pakeis darbovietę. Jis net nesusimąsto, kad už to slypi pavydas, Avinui tai gaunasi automatiškai, jam reikia būti priekyje, jis visada turi nugalėti.

Skorpionas

Materialūs dalykai Skorpionui retai rūpi, jį įskaudinti gali nebent dvasinis pranašumas, geri, gražūs poelgiai ten, kur Skorpionas nepagalvojo pasielgti panašiai. Skorpionai žino, kaip draugiškai sugyventi su žmonėmis, jis moka sutarti su visais. Todėl retai pasitaiko, kad šio ženklo atstovai susierzintų ar pradėtų abejoti savimi.

Mergelė

Dažnai socialiniuose tinkluose Mergelės mato, kad žmonės gyvena ramiai, gražiai ir tai iškart sugadina jų nuotaiką ir sukelia pavydą. Mergelės mano, kad joms, tokioms darbščioms, turėtų sektis geriau nei tiems, kurie tinginiauja. Tačiau dažnai Mergelės nesupranta, kad kruopštumas ir atidumas yra jų įgimtas bruožas, išmokus jį kontroliuoti, daug dalykų ateis savaime.

Ožiaragis

Ožiaragis taip pat gali išsiugdyti pavydą savo sieloje, tačiau jis supranta kito žmogaus sėkmę ir analizuoja situaciją, sugeba suprasti, kaip gali tapti geresnis, todėl kruopščiai to siekia. Jis taip pat mėgsta viską kontroliuoja ir valdyti. Galų gale Ožiaragiai po kurio laiko sulaukia tikros sėkmės, jie dirba nenuilstamai ir visiškai atsidavę.

Svarstyklės

Svarstyklės dažnai daug praranda dėl savo tingumo ir jos tai žino, tačiau dėl to kaltina kitus. Jos gali pavydėti, kaltinti konkurentus, nenori pripažinti savo trūkumų ir stengtis juos pašalinti ar bent sumažinti. Jos jaučia labai stiprų pavydo jausmą, tai paprasčiausiai atima jėgas judėti pirmyn ir pasiekti to, ko jos pavydi. Tačiau, jei Svarstyklės iš tikrųjų įvertins save ir aplinkinius, savo galimybes, galės pasiekti tikros sėkmės, o pavydas išliks antrame plane, nes jos bus patenkintos savimi.

Liūtas

Liūtas, jo nuomone, yra geriausias gyvas padaras žemėje, jis tvirtai tiki savo unikalumu ir neskuba kažkam pavydėti, tegul pavydi kiti. Šie žmonės, dažniausiai, yra gražūs, orūs ir geros nuomonės apie save, daugelio Liūtų žavesys yra tiesiog begalinis. Dažnai jie užima aukščiausias pareigas ir lengvai kyla karjeros laiptais, jie yra puikūs viršininkai ir oratoriai, jais pasitikima, jiems pavydima ir jiems paklūstama. Tai Saulės ženklas ir jo atstovai  dažnai būna išdidūs, protingi ir kūrybingi žmonės, todėl jie lengvai susidoroja su pavydu.

Vandenis

Vandeniai skiriasi nuo daugelio kitų ženklų atstovų ir jų mintys taip pat skiriasi, jie nekreipia dėmesio į paprastą ir banalų pavydą. Jie visada turi nuveikti svarbius dalykus, jie nori pakeisti visą pasaulį ir daugelį dalykų jame, jiems nėra aktualūs materialūs dalykai, jie gali lygintis nebent su kitų žmonių pasiekimais, asmeniniu augimu.

Žuvys

Žuvims labiau rūpi jų pačių vidinis pasaulis, jos gali užjausti kitus, džiaugtis aplinkinių žmonių sėkme. Pavydas joms nėra dažnas draugas, Žuvys dažnai panyra į kūrybą ar padeda tėvams, vaikams, anūkams, kitiems giminaičiams. Besirūpinant kitais, nelieka laiko pavydėti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].