Be jokios abejonės, savo gyvenime bent kartą sutikote tokį žmogų, su kuriuo paprasčiausiai neįmanoma bendrauti. Bendraujant su tokiais žmonėmis neretai tenka susiimti ir pasistengti neišsakyti visko, ką iš tiesų apie juos galvojate. Astrologai sudarė Zodiako ženklų sąrašą, su kurių atstovais bendravimas yra ypatingai sunkus.

REKLAMA

Vėžys

Vėžys mėgsta verkšlenti ir įsižeisti dėl menkiausių smulkmenų. Vėžiai yra švelnūs ir emocingi, todėl su jais bendraujant tenka pasverti kiekvieną savo žodį. Vėžys gali nusiminti dėl labai paprastų dalykų: dėl per kaitrios saulės, dėl per sūrios jūros, ir t.t. Jei Vėžiui nepritarsite, jis gali labai įsižeisti ir nustoti su jumis bendrauti. Maža to, šio ženklo atstovai niekada nepripažįsta savo kaltės.

REKLAMA

Mergelė

REKLAMA

Apie Mergeles galima kalbėti ilgai. Mergelės ženklo atstovai yra smulkmeniški konservatoriai, kuriems tvarka yra svarbiau už viską. Mergelės niekuomet nepriima kritikos, tačiau labai mėgsta kritikuoti kitus žmones.

Mergelės tikrai ras kuo pasiskųsti, – net ir tuomet, jei viskas bus tiesiog tobula. Šio ženklo atstovai šventai tiki, kad jų kritika gali padėti kitiems žmonėms tapti geresniais, tačiau jie nė nesusimąsto, kad kartais žodžiai yra labai skaudinantys.

REKLAMA

 

REKLAMA

Liūtas

Šio Zodiako ženklo atstovų ego yra tiesiog nepamatuojamas. Liūtai mano, kad jie kitus žmones lenkia savo charizma, sumanumu ir žavesiu. Šio ženklo atstovai mano, kad yra patys geriausi, todėl kiti žmonės turėtų būti dėkingi, kad Liūtams pavyksta jiems rasti bent kelias laisvas minutes. Taigi, nieko keisto, kad Liūtai taip erzina kitus žmones.

REKLAMA

Žuvys

REKLAMA

Žuvys gyvena savo susikurtame pasaulyje, todėl jos dažnai nepastebi, kas vyksta aplink. Žuvys mėgsta viską dramatizuoti, jos dažnai prisimena praeities nuoskaudas, ir t.t. Šio ženklo atstovai neretai rezga sudėtingus keršto planus, kurių įgyvendinimas daugumai žmonių būna tikra staigmena. Iš pirmo žvilgsnio Žuvys atrodo ramios ir taikios, tačiau tik iki tol, kol nesužinote, kas iš tiesų vyksta jų galvoje.

REKLAMA

Jautis

Jaučiai yra gana mieli ir malonūs pašnekovai, tačiau tik iki tol, kol nekyla ginčas. Jei įsipliekstų konfliktas, Jautis tikrai parodytų savo ragus. Šio ženklo atstovai labai nuožmiai kovoja už savo tiesas, o pakeisti jų nuomonę yra tiesiog neįmanoma. Jei norite, kad Jautis ir vėl taptų tarsi auksinis, suteikite jam galimybę ramiai pagulėti ant sofos priešais televizorių su pilna lėkšte saldumynų.

REKLAMA

Žinoma, visų Zodiako ženklų atstovai kartais būna prastos nuotaikos, tačiau kai kurių ženklų atstovai geba meistriškai valdyti emocijas, o kiti pasiduoda impulsams. Žinoma, dėl visko kaltinti Zodiako ženklą būtų ganėtinai kvaila, tačiau turime sutikti, kad astrologų įžvalgose tikrai nemažai tiesos.

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].