Kurie Zodiako ženklai spalį bus apsaugoti nuo nesėkmių?

Pažvelkime atidžiau į spalio mėnesio prognozes. Koks bus antrasis rudens mėnuo? Kam jis atneš sėkmę, o kam sunkumus? Astrologai mano, jog kai kurie Zodiako ženklai bus visiškai apsaugoti nuo galimų nesėkmių.

Bendra padėtis spalio mėnesį

2020 m. spalį ne visi Zodiako ženklai patirs sunkumų ir nesėkmių. Kai kurie bėdas aplenks iš tolo. Dėl retrogradinio Marso niekas nesijaus labai energingas. Spalį geriau nebūti atviram, tiesmukam ir energingai judėti pirmyn. Visi dalykai pasidarys savaime, be jūsų iniciatyvos. Geriausiu atveju juos teks perdaryti vėliau, blogiausiu – per entuziastingas kišimasis į reikalus sukels nemalonumų. Marsas visą spalį taip pat bus sąveikoje su Saturnu. Saturnas dar labiau sumažins ir taip nedidelį žmonių aktyvumą.

Trūks jėgų ne tik dideliems darbams, bet ir kasdienėms užduotims. Spalio mėnesį venkite didelio fizinio krūvio, neplanuokite remonto, nesiekite karjeros aukštumų, nekovokite su priešais ar konkurentais ir pan.

Saturno ir Neptūno pagalba

Padėti galės nebent Saturnas su Neptūnu. Saturnas sustiprins dvasią ir suteiks stabilumo, o Neptūnas dovanos įkvėpimą. Įkvėpti net ir silpni žmonės sugeba daug ką nuveikti. Pirmąją spalio pusę Jupiterio ir Neptūno sąjunga įkvėps Ožiaragius tobulėti ir bendrauti. Šiose srityse jie bus sėkmingi ir energingi. Energija sėkmingai derės su kantrybe ir toliaregiškumu, kuriuos Ožiaragiams suteiks Saturnas. Šio ženklo atstovams pavyks susitvarkyti su ilgalaikiais reikalais, kurių rezultatą bus galima pamatyti tik po metų.

Spalio 24-25 d. Saturno ir Veneros sąjunga pagelbės Jaučiui, Svarstyklėms ir Mergelei. Šis reiškinys suteiks šių ženklų atstovams energijos ilgalaikiams reikalams užbaigti. Jie pajaus, kad turi pakankamai jėgų imtis ko nors rimto ir ilgalaikio, pavyzdžiui, užmegzti rimtus santykius arba imtis komercinio projekto, kuris kada nors ateityje duos pajamų.

Spalio 27 d. Mėnulio ir Neptūno sąjunga Žuvų ženkle sustiprins Žuvų atstovų vaizduotę ir intuiciją, kad jie nesunkiai permatytų visus paslėptus, slaptus, neapčiuopiamus įvykių niuansus. Jie taip lengvai judės savo tikslų link, kad savo energija sužavės ir net sutrikdys aplinkinius.

Kiti svarbūs astrologiniai įvykiai

Mėnulio pilnatis spalio 2 ir 31 d. bus galingas energijos šaltinis. Jos pridės energijos Avino ir Jaučio ženklų atstovams. Didžiausią energijos pliūpsnį Avinas pajaus spalio 2 d., o Jautis – spalio 31 d.

Avinas bus aktyviausias spalio 1 ir 2 d. Šiomis dienomis jis vienu ypu padarys tai, ko negalėjo paskutinius kelis mėnesius. Avinas turėtų skirti energiją tam, ką reikia padaryti, ir vengti energijos švaistymo linksmybėms bei rizikai.

Spalio 31 d. Jautis bus linkęs kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Urano įtaka per pilnatį rodo, kad Jautis sugebės akimirksniu susitelkti ir atlikti net didžiausią žygdarbį.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].