Skorpionai yra vieni paslaptingiausių žmonių, kurie dažnai elgiasi priešingai nei visi aplinkiniai. Yra keletas Zodiako ženklų, kuriems jie, švelniai tariant, nepatinka. Kiekvienas Zodiako ženklas turi tam tikrų privalumų, tačiau yra ir tamsiųjų pusių, dėl kurių aplinkiniai žmonės su jais elgiasi neigiamai. Skorpionai šiuo atžvilgiu nėra išimtis.

agresyviausi, žiauriausi

Dvyniai ir Šaulys

Šių dviejų Zodiako ženklų atstovai mėgsta su visais draugauti ir palaikyti ryšį su daugybe žmonių. Jie tikrai nemėgsta būti pavydūs, kontroliuojami ar tiesiog riboti bendravimo. Skorpionai yra linkę sugerti daug kitų dėmesio, ir jiems reikia nuolatinio kažkieno meilės ir pagarbos patvirtinimo. Todėl šiems ženklams sunku sutarti.

Mergelė

Mergelės nemėgsta Skorpionų dėl jų cinizmo ir liguisto sarkazmo. Jei Avinas tokį bendravimą palaiko abipusiais juokeliais, tai Mergelės to tiesiog nesupranta. Jas erzina ir tai, kad Skorpionai nuolat elgiasi taip, lyg žinotų viską pasaulyje. Tai protingi žmonės, bet ne tokie, kaip jie galvoja.

Kiti Skorpionai

Skorpionas ir Skorpionas yra baisus derinys. Šie žmonės gali sutarti vienas su kitu tik vienu atveju – jei abu vengia būti tiesmuki. Šio ženklo atstovai labai nemėgsta, kai yra kritikuojami ar barami. Jie visada į tai žiūri priešiškai, tačiau patys nevengia kam nors pasakyti pastabą, o tai kartais labai nuliūdina ir įskaudina kitą žmogų.

Žuvys

Skorpionai – labai reiklūs žmonės, o Žuvys nemėgsta, kai iš jų per daug prašoma. Tiksliau, jos tiesiog negali susidoroti su Skorpionų užduočių, prašymų ir įsakymų srautu. Be to, pastarosios taip pat mėgsta vadovauti žmonėms. Jei kitiems tai nepatinka, Žuvys nieko negali padaryti, jos tiesiog nemėgs to žmogaus, nes jų nuomone – viskam vadovauti turi Žuvys.

Verta prisiminti, kad nėra dviejų vienodų žmonių, todėl pasistenkite geriau pažinti kiekvieno charakterį. Čia įvardyti ženklai dažniausiai nesutaria, tačiau visada yra išimčių. O kaip jums sekasi bendrauti su Skorpionais?

skorpionas, dviveidžiai, laiminga, sėkmės, likimas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].