Kurie Zodiako ženklai niekada nemeluoja?

Yra žmonių, kurie visada sako tiesą arba bent jau labai retai meluoja. Su jais ne visada lengva bendrauti – tiesą gali būti sunku ištverti, ji gali sukelti ir diskomfortą ir kančią, tačiau vis dėlto tarp draugų ir artimųjų norime matyti patikimus žmones, kurie tikrai „nedurs peiliu į nugarą“ pačiu netinkamiausiu momentu. Tarp Zodiako ženklų yra du, kurie išsiskiria patologiniu sąžiningumu, todėl su jais ne visada patogu kasdieniame gyvenime, bet jie tikrai patikimi sunkiose situacijose. Tiems, kurie nori turėti ištikimus partnerius ir yra pasirengę gauti nuoširdų „atsiliepimą“ apie save ir savo veiksmus, prasminga artimai bendrauti su vienu iš jų.

REKLAMA

Avinas

Šis ženklas išskiria tuo, kad eina tiesiai į savo tikslą, tiesiog nušluodamas viską savo kelyje. Avinas yra 100% tikras, kad jų įsitikinimai yra teisingi, kad jie ir tik jie yra teisūs, tad visi aplinkiniai turėtų tuo nedelsiant tikėti. Jie nemato priežasties meluoti, nes žino, kaip viskas turi būti, tad pasistengs, kad apie tai sužinotų kuo daugiau žmonių. Šio ženklo atstovai aršiai ginčijasi, todėl dažnai kaltinami kantrybės stoka ir tiesmukiškumu, bet jie niekada nemeluoja.

REKLAMA

Šaulys

Šio ženklo atstovai turi labai specifinių idėjų apie gėrį ir blogį, tiesą ir melą. Melas jų gyvenime yra neįmanomas, nereikalingas ir blogai apgalvotas veiksmas, įžeidžiantis ir tą, kuris apgaudinėja, ir tą, kuriam meluojama. Šio ženklo atstovai žmonių atžvilgiu kelia labai aukštą kartelę ir labai nustemba, kai žmogus pasirodo kitoks, nei įsivaizdavo Šaulys. Šaulys gali varginti savo moralizavimu, tačiau vargu ar ką nors apgaus. Kartu su tiesa gali tekti išklausyti ir trumpą paskaitą apie moralės normas šiuolaikiniame pasaulyje ir, žinoma, būti pasmerktam, jei netikėtai būsite užklupti meluojant. Prasminga tikėti tuo, ką sako Šaulys.

vyrai, zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].