Drabužiai yra tai, pagal ką galima spręsti apie juos dėvintį asmenį. Žmonės supranta, kad svarbu būti tvarkingam ir atrodyti stilingai. Daugelis žmonių stengiasi išmintingai kurti savo įvaizdį ir visą garderobą. Tačiau vis dar yra keletas išimčių. Yra asmenų, kurie rengiasi negražiai, visiškai nesirūpina, kaip atrodo, negalvoja, kokį įspūdį daro. Jie gimsta po keliais Zodiako ženklais.

REKLAMA

Vėžys

Šio žvaigždyno atstovams svarbus tik komfortas. Vėžiai kruopščiai nesirinks drabužių, o vilkės tai, kas nevaržo jų judesių. Ir jie nenori pirkti daug daiktų. Šio Ženklo atstovai pasitenkins mažu, o finansai bus nukreipti tam, kas leistų vystytis ir tobulėti, nes mano, kad tai yra daug naudingiau.

REKLAMA

Dvyniai

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai mėgsta apsipirkinėti, mėgsta naujus drabužius. Dvyniai visada turės daug apdarų, tačiau jie tikrai nebus derinami vienas su kitu. Dėl to jų įvaizdis visada bus juokingas ir netikęs, be kita ko, aplinkiniams tai kels nuostabą. Tačiau net ir į tiesioginę kritiką Dvyniai nereaguos, o ir toliau rengsis taip, kaip yra įpratę.

Šaulys

Šio ženklo žmonių aktyvumui nėra ribų. Šauliai nuolat juda, todėl jiems svarbu, kad apranga būtų tik patogi. Jiems nerūpi jos grožis. Taip, ir jiems nėra laiko užsiimti savo  stiliaus kūrimu. Jie turi daug svarbių ir įdomių veiklų.

REKLAMA

Ožiaragis

gintarinių

Šio žvaigždyno žmonės yra kruopštūs ir atsakingi, bet ne įvaizdžio kūrimo srityje. Ožiaragiai nelaiko išvaizdos labai svarbiu dalyku, todėl į tai nekreipia dėmesio. Jie daugiau laiko skiria įdomiems projektams, pomėgiams, darbui. Jiems svarbu tobulėti, o ne tik puikuotis.  Jie kartais tai praktikuoja, tačiau tai atsitinka itin retai. O ir proga puoštis Ožiaragiams turėtų būti susijusi su jų profesiniais pasiekimais.

REKLAMA

Žiūrėti į minėtų ženklų atstovus kartais tiesiog juokinga. Jie atrodo keistai ir iššaukiančiai, todėl išsiskiria iš minios.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].