Mergelės yra žmonės, kuriems būdingas perfekcionizmas bei organizuotumas. Šio Zodiako ženklo atstovai stengiasi viską gerai apgalvoti, vengti klaidų, nesusipratimų, per trumpą laiką pasiekti savo užsibrėžtus tikslus. Atrodytų, kad kiekvienas su tokiomis asmenybėmis norėtų bendrauti su dideliu malonumu. Tačiau yra žmonių, kurie Mergelių tiesiog negerbia ar tiesiog nemėgsta. Jie gimsta po tam tikrais Zodiako žvaigždynais.

Dvyniai

Aktyvūs ir spontaniški šio ženklo atstovai nemoka taikiai bendrauti su tvarkingomis ir organizuotomis Mergelėmis. Dvyniai dažnai sulaukia Mergelių kritikos, išgirsta iš jų tam tikrų pastabų.

Toks bendravimas jų nedžiugina, o nuvargina ir net erzina. Natūralu, kad jie to tęsti nenori.

Vandenis

Šioms asmenybėms būdinga erudicija bei racionalumas. Šiuo požiūriu Vandeniai yra panašūs į Mergeles. Tačiau problema ta, kad šio ženklo atstovai vertina laisvę ir nepriklausomybę, gebėjimą kūrybiškai mąstyti bei eksperimentuoti.

Mergelės visada turi planų, nuo kurių nenori nukrypti. Vandeniai jų draugijoje jaučiasi siaubingai. Jie gali net jaustis tarsi įvaryti į narvą.

Svarstyklės

Svarstyklės mėgsta mėgautis gyvenimu ir linksmintis. Tačiau Mergelės visa tai laiko laiko švaistymu. Pasirodo, kad tarp šių žmonių sąlyčio taškų tiesiog nėra, o gyvenimo būdas labai skiriasi.

Svarstyklės tokiais atvejais tiesiog nežino, apie ką kalbėti su Mergelėmis.

Šaulys

Šio ženklo žmonės yra energingi ir veiklūs. Šauliai mėgsta gyventi savo malonumui, keliauti ir linksmintis. Mergelės nesupranta tokio palaido gyvenimo būdo, o patys Šauliai atrodo lengvabūdiški, neturintys jokio supratimo apie jokią atsakomybę.

Šauliams taip pat nepatinka ir Mergelės. Jų supratimu, Mergelės – tai nuobodūs žmonės, kurie yra nuobodūs iki aukščiausio galimo laipsnio, ir su jais nėra ką veikti.

Šių žvaigždynų atstovai neranda bendros kalbos su Mergelėmis. Jiems tereikia būti tolerantiškiems ir susitaikyti su Mergelės ypatumais, kad neišprovokuotų rimtų konfliktų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].