Kurie Zodiako ženklai meilėje visada būna nelaimingi?

Ne visiems žmonėms pavyksta sėkmingai susitvarkyti asmeninį gyvenimą ir surasti savo sielos draugą. Kai kurie nuolat išgyvena išsiskyrimą ir išdavystę, o kažkas tiesiog niekaip negali sutikti savo sielos draugo. Astrologai atskleidė, kurie Zodiako ženklai meilėje būna nelaimingi… Jiems vis nesiseka.

Savaitės meilės horoskopas, rugpjūčio 24-30 dienomis!

Jautis

Jautį versle sunku pranokti – jis yra pasirengęs užkariauti naujas aukštumas ir eiti į priekį, todėl jo karjeroje viskas klostosi kuo puikiausiai. Paradoksalu, tačiau asmeniniame gyvenime Jaučiui trūksta šiek tiek ryžtingumo. Jie dažnai praeina pro puikų partnerį, laikydami jį tiesiog draugu. Astrologai rekomenduoja šio Zodiako ženklo atstovams daugiau dėmesio skirti žmonėms iš jų vidinio rato.

Dvyniai

Savo atkaklumu Dvyniai dažnai sugadina santykius, kuriuos patys kruopščiai ir ilgai kūrė. Dažnai šio žvaigždyno atstovai galvoja, kad dabartinis mylimasis jiems netinka, nors iš tikrųjų taip nėra, ir pora išsiskiria. Dvynys išrinktajame mato tai, ką nori pamatyti, galiausiai įvyksta žiaurus susidūrimas su tikrove. Nepaisant to, astrologai yra tikri, kad Dvyniai gali sutikti tinkamą žmogų, nors ir ne iš karto.

Zodiako ženklai

Skorpionas

Skorpionai, norintys rasti savo laimę, dažnai turėtų užčiaupti burną ir išmokti taktiškumo. Jų romantiški santykiai baigiasi labai greitai, nes Skorpionai yra įpratę pernelyg tiesiogiai ir griežtai kalbėti apie visus trūkumus, kuriuos mato savo partneryje – tai nepatinka kitiems žmonėms. Tiesmukiškumas neleidžia šio ženklo atstovams rasti laimės šeimyniniame gyvenime.

Žuvys

Žuvys yra švelnios prigimties ir kartais pernelyg romantiškos. Visą gyvenimą šio ženklo atstovai ieško „tikros meilės“, idealizuodami tuos, kurie jos visai neverti, ir nepastebėdami tų, kurie jiems tiktų į poras. Daugybė nesėkmingų romanų sudaužė Žuvų atstovų širdis, ir jie ilgai dėl to liūdi bei nesugeba užmegzti naujų santykių. Ekspertai pataria Žuvims pabandyti „išjungti“ emocijas renkantis partnerį ir bent trumpam įjungti šaltą protą.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].