Kokie Zodiako ženklai mėgsta eksperimentuoti miegamajame?

Su šiais žmonėmis jums tikrai nebus nuobodu. Daugelis dailiosios lyties atstovių skundžiasi nuobodžiais ir monotoniškais santykiais, kuriuose nėra aistros. Esame priversti sutikti, kad nuobodus seksas yra „prakeiksmas“ visoms poroms. Astrologai įsitikinę, kad žinodami vyro gimimo datą, galite sužinoti, koks bus jūsų intymus gyvenimas. Nusprendėme išsiaiškinti, kurie Zodiako ženklai dažniau nei kiti eksperimentuoja miegamajame.

Vėžys

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Vėžių jausmingumas daro juos neįtikėtinai gerais meilužiais. Jei Vėžio partneris yra labiau patyręs, jis mielai mokys savo partnerę dalykų, apie kuriuos ji net nežinojo. Šio ženklo atstovai dažnai sutinka su antrosios pusės pasiūlymais ir retai jaučiasi susigėdę. Nebijokite pasiūlyti ko nors įdomaus, ir tuo pačiu stenkitės neatsisakyti keisti pozicijų ir dekoracijų savo seksualiniame gyvenime su Vėžiu, jis tikrai tai įvertins.

Dvyniai

Sunku įsivaizduoti neramesnį ženklą lovoje. Kalba eina ne apie valandų skaičių, kurį Dvyniai pasiruošę skirti savo partneriui, o apie „programos“ turtingumą. Dvyniai yra geri erotiniai scenaristai, kurie tikrai neleis nuobodžiauti. Daugelis Dvynių partnerių pripažįsta, kad Dvynių polėkis gali išgąsdinti nepasiruošusį žmogų. Būkite pasiruošę, kad laikui bėgant jūsų miegamajame atsiras atskiras naktinis staliukas įvairiems žaislams, vaidmenų kostiumams ir kitiems pagalbiniams daiktams.

Avinas

Priešingai nei Dvyniai, Avinai yra atkaklūs ir nepavargstantys. Jiems papildomi daiktai lovoje nėra ypač svarbūs, jie teikia pirmenybę dekoracijų keitimui ir aktyviam seksui. Nenustebkite, jei viešint restorane ar kitoje viešoje vietoje Avinas pasiūlys pasitraukti į nuošalų kampelį –jam patinka adrenalinas. Norint išlaikyti šio ženklo seksualinį dėmesį, svarbu išsilaisvinimas ir noras išmokti naujų dalykų.

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].