Visiems patinka dalyvauti palankiai besivystančiuose įvykiuose. Kiekvienas žmogus stengiasi tai daryti ir sukuria tam tinkamas sąlygas.

REKLAMA

Žmonės imasi veiksmų, kurie veda juos į pergalę, kurie leidžia jiems pasiekti savo tikslą. Jie įveikia įvairius iššūkius, parodydami ir kitiems, ir sau, kokius turi gebėjimus. 2023 metų kovo pradžioje jie būtent tai ir darys, rodydami, kad kažką sugeba.

Tačiau pirmosios mėnesio dienos ne visiems bus sėkmingos. Kai kurie žmonės šiuo laikotarpiu bus nepatenkinti savimi, ir to jiems nepavyks nuslėpti. Šie žmonės priklauso keliems Zodiako ženklams.

REKLAMA

Žuvys

REKLAMA

Pirmosiomis 2023 metų kovo mėnesio dienomis šio ženklo žmonės bus priversti atsidėti darbui. Žuvys bus kviečiamos į įvairias kompanijas ir į renginius, kurie patiks jų širdžiai.

Žuvims teks viso to atsisakyti, daugiau dėmesio skirti darbui. Bus apmaudu, kad šio ženklo atstovai negali savarankiškai planuoti savo laiko, kad jie turi paklusti kažkam kitam.

REKLAMA

Dvyniai

REKLAMA

Pirmosiomis 2023 metų kovo mėnesio dienomis šio Zodiako žvaigždyno atstovai supras, kiek daug jie praleido.

Dvyniams bus priminta, kiek daug laiko jie praleido pramogaudami, kiek daug naudingų dalykų galėjo nuveikti šiuo laikotarpiu. Jiems bus skaudu dėl iššvaistytų išteklių.

REKLAMA

Vėžys

Pasitaiko atvejų, kai šio ženklo asmenybės ko nors gailisi. Pirmosiomis 2023 metų kovo dienomis būtent taip ir nutiks. Vėžiams bus priminta, kad jie turi mažai draugų, kad dėl tokios situacijos jie patys yra kalti.

REKLAMA

Jie su tuo sutiks, svarstys, ar tai yra taip jau blogai. Kartais jiems kils pagunda pagalvoti, kad reikėjo daugiau bendrauti.

Šaulys

REKLAMA

Anksčiau šio ženklo atstovai buvo pernelyg tiesmuki sakydami viską, ką galvoja. Pirmosiomis 2023 metų kovo mėnesio dienomis Šauliai sužinos, kiek žmonių jie įžeidė. Jie bus nepatenkinti ir susierzinę.

Jie supras, kad dėl vienatvės, kurią patys įsileido į savo gyvenimą, kaltas ne kas kitas, o jie patys.

REKLAMA

Šių žvaigždynų žmonėms susierzinimas greitai praeis. Tačiau 2023 metų kovo pirmosiomis dienomis jie vis dar negalės be jo apsieiti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].