Kurie vyrai, pagal Zodiako ženklą, linkę perdėti savo sėkme ir laimėjimais?

Kiekvienas iš mūsų turi privalumų ir trūkumų. Astrologai mano, kad kai kurie charakterio bruožai yra būdingi visiems to paties zodiako ženklo atstovams. Tarp žmonių yra ir beviltiškų pagyrūnų, kurių žodžiais nė vienas neturėtumėme skubėti tikėti, o ypač, kai tie pagyrūnai yra vyrai. Taigi, kurie iš jų yra labiausiai linkę perdėti savo laimėjimais?

horoskopas 2020 metams, intravertai

1. Avinas

Avino atstovai vyrai labai mėgsta kalbėti apie save. Jie visada viską daro teisingai ir, žinoma, jų sėkmė yra pati geriausia. Jie nuolat konkuruoja su kitais ir stengiasi atrodyti kaip nugalėtojai, net tais atvejais, kai tokie nėra. Gyrimasis yra Avino atstovų prigimties dalis, tačiau dažnai jie save sustabdo ir nesigiria. Žavėjimasis jais turėtų būti nuoširdus ir nekelti abejonių. Be to, mažai žmonių Aviną vadins narcizu ar pernelyg pasitikinčiu savimi. Kiekviena jų pergalė reikalauja sunkaus darbo, jie tikrai geba daug pasiekti. O tai, kad jie mėgsta ilgai „švęsti“ savo pergalę ir net ja pasigirti, nėra tokia jau didelė blogybė, tiesa?

avinas, savaitės horoskopas, vyrai

2. Jautis

Žavėdamiesi komfortu ir prabanga, Jaučio ženklo atstovai apsupa save gražiais ir brangiais daiktais, kurie, jų manymu, turėtų teikti malonumą kiekvienam. Jie dėvi firminius drabužius, ilsisi populiariausiuose kurortuose ir gali praleisti valandas kalbėdami apie tai, kaip jie ieškojo senovinės smulkmenos, kuri papildė jų kolekciją. Ekstravagantiški Jaučio atstovai vyrai retai būna prisirišę prie kokių nors aksesuarų, jie lengvai juos pakeičia į naujesnius ar madingesnius. Be to, Jaučiai turi puikų meninį skonį ir su malonumu kviečia svečius į savo namus, kad parodytų įvairiausius jų įsigytus meninius kūrinius. Verta paminėti, kad Jaučiai patys viską pasiekia sunkiai dirbdami.

jautis, pinigų horoskopas

3. Šaulys

Šaulių atstovai taip pat mėgsta kalbėti apie save ir savo išskirtinumą. Jie atkakliai gali pasigirti net menkiausiais pasiekimais. Aplinkiniai puikiai supranta, kai Šauliai tampa pagyrūnais, tačiau jie jų klausosi su malonumu. Šio ženklo atstovai yra puikūs pasakotojai, ir net neįtikėtinos istorijos iš jų lūpų skamba gana įtikimai.

vyrai

Žinoma, jei egzistuoja pagyrūnai, tai yra ir visiškų jų priešingybių – tokių žmonių, kurie niekada negalvoja apie savo sėkmę ir ja nesigiria.

Tiek vyrai, tiek moterys, gimę po Žuvų ženklu, yra įpratę kitus žmones laikyti aukščiau savęs. Jie nėra per daug ambicingi ir neabejingi materialiesiems turtams. Įprotis gyventi pagal savo svajones ir noras kitiems suteikti džiaugsmo daro juos puikiais klausytojais, gebančiais priimti bet kokias ydas ir jas pateisinti.

Svarstyklės yra dar vienas nuolankus ženklas, turintis labai išvystytą teisingumo jausmą. Jie labai jaučia meilikavimą, melagystes ir gyrimąsi, kuriuos kategoriškai atmeta. Ko gero, Svarstyklių atstovai yra vieni nuoširdžiausių, protingiausių ir teisingiausių vyrų. Griežti ir reiklūs Svarstyklių atstovai yra įpratę viską analizuoti: jų beveik neįmanoma apsukti aplink pirštą. Susidaro įspūdis, kad jie mato kitus žmones kiauraiį, tačiau tuo pačiu nuvertina save.

svarstyklės

Gyrimasis nėra pats didžiausias žmogaus pliusas, tačiau kiekvienas kartais mėgstame pasigirti mums nutikusiais gerais dalykais. Ar sutinkate su šiuo horoskopu?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].