Kurie vyrai nebijo santuokos? Viską atskleis Zodiako ženklas

Astrologai mano, kad kai kurie Zodiako rato atstovai nebijo santuokos ir mielai kuria šeimą. Kurie tai ženklai? Sužinokite!

REKLAMA

Vėžys

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio

Vėžiai retai demonstruoja gebėjimą patys priimti sprendimus ir dažniausiai perkelia atsakomybę kitiems. Todėl santuokos atveju jie retai turi laiko susivokti, kas vyksta, kol galiausiai pamato žiedą sau ant piršto. Gerai tai, kad jie puikūs šeimos vyrai.

REKLAMA

Mergelė

Mergelė yra vienas protingiausių Zodiako ženklų. Po šiuo ženklu gimę vyrai supranta, kad gyvenimo aukštumų pasiekti padės būtent tinkama moteris. Mergelės atstovai patys siūlo savo sielos draugei įteisinti santykius.

Vandenis

Į sentimentalumą nelinkusį Vandenį iškart po meilės prisipažinimo reikėtų nuvesti į metrikacijos įstaigą. Paprastai šio ženklo atstovai yra geri vyrai ir rūpestingi tėvai. Šeima jiems tampa tikra vertybe.

REKLAMA

vandenis, savaitės horoskopas, keisčiausi žmonės, Zodiako

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].