Kovo mėnesį bus 2 laikotarpiai, kai 5 Zodiako ženklų laukia pokyčiai

Panašu, kad po vasario mėnesį buvusio Saturno ir Urano sąjungos žvaigždės nusprendė, kad mums pakanka pokyčių. Ypač kalbant apie kardinalius ir nepageidaujamus pokyčius. Todėl, jei pastebėsite pokyčius kovo mėnesį, jie bus lengvi, be streso ir tikrai į gerą.

Pirmoji pokyčių diena yra kovo 3 d. 

Veneros ryšys su Uranu gali atnaujinti jūsų gyvenimą meilės srityje. Bet su sąlyga, kad jūs pats turėsite imtis iniciatyvos.

Tegul šis aspektas atneša naujų kūrybinių idėjų ir praplečia jūsų akiratį grožio srityje. Vėlgi, kad taip atsitiktų, jums patiems reikia pasistengti, kad pamatytumėte ir įžvelgtumėte šiuos naujus niuansus.

kovo

Tą patį galima pasakyti ir apie pinigus. Venera su Uranu gali suteikti materialinę pažangą, tačiau subtiliai, jums vis tiek reikia mokėti suprasti, kas pasikeitė.

Ši diena bus svarbiausia Jaučiui, Svarstyklėms ir Žuvims.

Jaučiui gyvenimas pasikeis į laisvesnį. Moterims padės apsilankymas parodoje, koncerte ar restorane. Meditacija taip pat gali paskatinti pokyčius.

Jei Jautis eis pas stilistą, kirpėją, kosmetologą, nauja išvaizda paveiks ir šio Zodiako ženklo vidinę būseną. Jautis jausis nepriklausomas ir įdomus. Tai netgi gali paskatinti pradėti elgtis kitaip, sunaikinant visas nusistovėjusias idėjas.

Svarstyklės kovo mėnesį pastebės geresnius santykius darbo komandoje, didesnį komfortą darbo vietoje ir geresnį darbo grafiką. Norėdamos tai padaryti, pačios Svarstyklės turi imtis iniciatyvos – kreiptis į savo viršininkus ir kalbėti apie naujus pokyčius, pradėti naujinti darbo vietą, keisti požiūrį į kolegas.

Žuvys kovo mėnesį pakeis savo išvaizdą į gerąją pusę. Tačiau tam jos turi imtis veiksmų: nueiti į kirpyklą, apsipirkti, pasidomėti apie naujas tendencijas. Jų asmeniniame gyvenime gali įvykti malonūs pokyčiai. Galiausiai ši diena suteiks meno žmonėms naujų kūrybinių idėjų.

kovo

Antrą kartą pokyčiai įvyks kovo 21–22 dienomis.

Merkurijaus ir Urano ryšys juos atneš. Kaip ir ankstesnis aspektas, jis nieko neprimeta, bet laukia, kol jūs imsitės iniciatyvos.

Merkurijus su Uranu atneš naujų idėjų, naujos informacijos, netikėtų susitikimų ir kelionių. Žmonės bus atviri ir draugiški, bus lengva bendrauti ir susirasti draugų.

Tai geros dienos įdiegti naują programinę įrangą, įsisavinti naują informaciją, suprasti buitinių prietaisų su sudėtingu programinės įrangos valdymu veikimą, susitikti su nauju žmogumi, prisijungti prie naujos socialinės grupės, dalyvauti komandiniame intelektiniame žaidime ar grupinėje ekskursijoje.

Šis aspektas stipriausiai paveiks Jaučius, Dvynius, Mergeles ir Žuvis.

Susitikimas ar kelionė Jaučio gyvenimą pastūmės laisvės link. Jis turi atidžiai žiūrėti, klausytis, skaityti, stebėti, kad nepraleistų labai svarbios informacijos. Tai gali pasirodyti ne iš karto, bet nauda Jaučiui bus labai didelė.

Dvyniai gaus naują verslo informaciją. Galimas neplanuotas, bet naudingas verslo susitikimas ar kelionė. Jei Dvyniai aptars verslo klausimus ar juos apmąstys, galų gale tai iššauks naują, įdomią idėją.

Mergelės laukia naujos pažintys. Net seniai pažįstami žmonės dabar gali nustebinti su nauja idėja ar teiginiais, kurių Mergelė iš jų nesitikėjo. Gali pasirodyti netikėtas ir įdomus asmeninis ar komercinis pasiūlymas.

Žuvys generuos originalias idėjas. Jų teiginiai bus nereikšmingi, tačiau tuo pat metu kiti juos priims labai palankiai. Žuvys gali pakeisti savo požiūrį į kai kuriuos dalykus, jos atras naują požiūrį į pažįstamas problemas ir sužinos ką nors naujo.

kovo

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].