Kovas maloniai nustebins 8 Zodiako ženklus. Kas tie laimingieji?

Kovas Zodiako ženklams atneš malonių permainų. Venera Žuvyse lemia finansinę sėkmę, tad dauguma žmonių pajus pajamų padidėjimą. Daugumai žmonių šiuo laikotarpiu bus svarbu išlaikyti gerą psichinę sveikatą, kitaip gali kilti įvairiausių pagundų. Finansiniai sprendimai, pagrįsti ne realia situacija, o fantazijomis, gali būti nesėkmingi.

Tačiau kai kuriems Zodiako ženklams seksis net tada, kai jie kliausis tik savo svajonėmis. Laimingieji yra Vėžiai, Skorpionai ir Žuvys.

Šiems ženklams geriau pasikliauti intuicija. Jie mokės suvaldyti painią finansinę padėtį. Šie žmonės visada turės pinigų, o kartais ir patys nežinos, iš kur. Labiausiai pasiseks Žuvims. Tik tingumas trukdys praturtėti: Žuvims bus įdomiau išleisti pinigus komfortui ir malonumui, nei iš jų užsidirbti.

Skorpionai ir Vėžiai taip pat neliks be pinigų. Finansinė jų gyvenimo pusė bus labai sėkminga.

skorpionas, viršininkai, vasaros, kovas

Vandeniams ir Liūtams taip pat labai pasiseks finansiškai. Vandeniams su pinigais viskas bus gerai. Užteks pinigų tiek būtinoms išlaidoms, tiek įvairiems maloniems, neprivalomiems dalykams. Vandenių pajamos padidės. Jie įsigys daugiau gražių dalykų. Didžiausias pajamas atneš menas, labdara, psichologija, medicina, alkoholio ir tabako verslas, farmakologija, fotografija, klipų montavimas.

Liūtai gaus kitų žmonių pinigus. Jiems dažnai bus įteiktos dovanos, sumokėta už atostogas, dovanojami vertingi daiktai. Pinigai bus gaunami iš investicijų ir banko indėlių. Kartais Liūtai net nežinos, iš kur gauna pinigus.

Sėkmingiausios išvardytų ženklų dienos bus kovo 3 ir 18 dienos. Kovo 14 dieną šie žmonės gali patirti nuostolius.

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas

Kovo pabaigoje Venera bus Avine. Tai laikas, kai drąsūs žmonės gali praturtėti. Pajamas atneš rizika ir sunkus darbas, kova su konkurentais, iniciatyvos. Bet jei rizika yra nepagrįsta, o sprendimai skuboti, tuomet gausite ne pajamas, o impulsyvias išlaidas ir nuostolius dėl aplaidumo.

Šiuo laikotarpiu su pinigais geriausiai seksis Ugnies ženklams – Avinui, Liūtui ir Šauliui. Jie geriausiai žinos, kada rizikuoti, ir galės greitai ir efektyviai priimti sprendimus. Labiausiai pasiseks Avinams, jų visi planai atneš pelno. Liūtai ir Šauliai taip pat sulauks pajamų padidėjimo.

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai, kovas

Žuvims ir Mergelėms taip pat pasiseks pinigais. Žuvims įvykiai finansų sektoriuje greit duos gerus rezultatus. Didžiąją dalį pajamų atneš trumpalaikės investicijos. Žuvys turės pinigų, kurie bus uždirbti fiziniu darbu, sportuojant ir dirbant savarankiškai.

Mergelėms taip pat pasiseks su pinigais. Investicijos į rizikingus kitų žmonių projektus duos pajamų. Tokiose situacijose reikės greitai priimti sprendimus – finansinė sėkmė šiuo laikotarpiu bus drąsių žmonių pusėje, kurie nedvejoja ir veikia greitai. Sėkmingiausios dienos šiems žmonėms bus kovo 26 ir 30 dienos.

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio

Kovo 26 dieną Veneros atneš pajamų iš to, ką darėte anksčiau, o kovo 30 dieną Veneros ir Saturno sąjunga leis sustiprinti finansinę padėtį, stabilizuoti pajamas ar rasti naują ilgalaikį pajamų šaltinį.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].