2020 metai daugeliui nebuvo lengvi. Kažkas net mano, kad turint tokių metų rezultatus, nėra laiko juokauti. Tačiau nenuvertinkite paprastos šypsenos magijos: ji padeda net sunkmečiu.

Tegul Naujųjų metų darbai jūsų nevargina, o tik pralinksmina!

Avinas

Ateinančiais metais vieni Avinams gali pavydėti, o kiti kopijuos jų stilių ar imituos jų manieras. Laimei, toks įvykių posūkis Avinui nepakenks, nes kiekvienas save gerbiantis Avinas yra tikras: jam tikrai gerai sekasi tai, kas jam patinka.

mėnulio horoskopas

Jautis

Jaučiai 2021 metais gali daug nuveikti: juk jų pusėje yra metų globėjas Metalinis Jautis. Bet kiekvienas Jautis turi savo silpnybę. Jautis turi suprasti, kas jiems gali tapti „raudonu skuduru“, kad neprarastų savitvardos netinkamiausiu momentu.

Dvyniai

Kol likę Zodiako ženklai liūdnai prisiminė praleistas galimybes, Dvyniai neprarado kovos dvasios ir ieškojo savęs greitai besikeičiančiame pasaulyje. Naujieji metai skatina juos nustoti skrajoti padebesiais ir pasirinkti vieną tikslą.

Vėžys

Iki 2020 metų pabaigos kai kurie Vėžiai ne kartą norėjo tapti vėžiais atsiskyrėliais: dažniau likti namuose ir linksmintis savo gimtoje aplinkoje, o ne triukšmingose ​​kompanijose. Laikas pažvelgti iš savo kiauto ir apsidairyti.

žiema

Liūtas

2020-ieji nedaugeliui leido sublizgėti, tačiau Naujais metais jie stengsis pasitaisyti. Be to, esant metų globėjui Jaučiui, tai bus sąmoningo ir sunkaus darbo laikas. Tačiau Liūtams ne kartą reikės savo gerų manierų.

Mergelė

Viską susidėti į lentynas, susisteminti ir konspektuoti – taip Mergelės ženklo atstovai nori gyventi, kad galėtų jaustis labiau pasitikinčiais  įvykių sūkuryje. Pagirtina jų siekiamybė, kad ir kokie užsispyrę šio ženklo atstovai bebūtų. Mergelės negali išvengti staigmenų – laimei, šįkart malonių.

lapkritis

Svarstyklės

Kol skirtingų Zodiako žvaigždynų atstovai koregavo pašlijusius reikalus, Svarstyklės galėjo mintimis skubėti į ateitį, svajoti apie grožį ir nekreipti dėmesio į atšiauresnę realybę. Tačiau ji atkakliai reikalaus jų dėmesio.

5 zodiako ženklai, kurie lapkričio mėnesį galės pakeisti savo gyvenimą

Skorpionas

Skorpionai neturėtų būti per daug sarkastiški, kad apibendrintų metus ar džiūgautų dėl kitų žmonių nesėkmių. Atvirumas ir sąžiningumas yra savybės, kurias įvertins Naujasis metų globėjas Jautis. Taigi, Skorpionai gali pakeisti savo charakterį ir gyvenimą į gerąją pusę.

Šaulys

Šaulys nenorėjo laukti Naujųjų metų stebuklo, todėl gali save apgaudinėti ir pačioje metų pradžioje. Sausis daug ką nulems: bus galima pasakyti, kokie laukia Šaulių šie metai. Taigi, jie gali kuo puikiausiai save  užprogramuoti sėkmei.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra gerai žinomi užsispyrėliai, o 2021 metais šia savybe jie galės nustebinti net patį metų globėją Jautį, kuris ir pats nėra įpratęs lengvai pasiduoti. Kad reikalai klostytųsi sėkmingiau, Ožiaragiai turės plėsti savo akiratį – ir dažniau atsidurti pašnekovo vietoje.

Vandenis

2021 metais Vandeniams nebus lengva pasitelkti taktiką ir strategiją: jie moka greitai pakeisti veiksmų planą ar eksperimentuoti eigoje. Tačiau Jautis taip pat nepraleidžia savo progos ir reikalauja daryti pagal save. Vandeniui svarbu suprasti, ko jis reikalauja, ir įsiklausyti į ženklus iš viršaus.

Zodiako ženklai, kuriems 2020 metai baigsis pergale

Žuvys

Kartais Žuvys mėgsta atidėti tai, ką galima padaryti rytoj ir poryt. Tačiau 2021 metais jos norės tokį savo požiūrį pakeisti. Ir tai puiku – svarbu tik neatidėti šio svarbaus žingsnio vėlesniam laikui.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].