Koks yra blogiausias kiekvieno Zodiako ženklo charakterio bruožas?

Visi žmonės nori būti malonūs ir meilūs, kad aplinkiniai žmonės juos labai mėgtų. Žinoma, tuo pačiu metu visi žino apie savo tamsiąsias asmenybės puses, tačiau neskuba apie jas pasakoti kitiems. Veltui! Juk žmonės turi žinoti, koks jūsų charakterio bruožas yra pats blogiausias, kad aiškiai suprastų, su kuo jie bendrauja.

Kokius baisius charakterio bruožus slepia zodiako ženklų atstovai? Netrukus sužinosite!

1. Ožiaragis 

Ambicingiems Ožiaragiams nėra kliūčių siekiant tikslų, todėl iš jų galite tikėtis šantažo, bauginimų ir kitokių „siurprizų“. Viskas tik jiems į naudą!

2. Vandenis 

Jie gali rodyti užuojautą, tačiau tai tėra vaidinimas. Jiems nerūpi kitų jausmai, nes patys turi daug rūpesčių ir nenori apsikrauti kitų problemomis.

3. Žuvys

Nesugebėjimą ir nenorą spręsti Žuvų gyvenimo problemas kompensuoja puiki intuicija. Jie visada eina teisinga linkme, tačiau nepasitiki savo jėgomis.

bruožas

4. Avinas 

Avinas sugeba slėpti pyktį ir įniršį, kol nesusiduria su sunkumais. Jie nenori pyktis su kitais, nes svarbiausia yra pasiekti tikslą. Geriau nestovėkite jų kelyje.

5. Jautis

Noras turėti materialių daiktų ir pinigų paverčia mielą Jautį įniršusiu. Geriau duokite jiems pačius geriausius daiktus.

6. Dvyniai 

Dvyniai mėgsta kurti istorijas ir įtraukia į jas taip, kad labai sunku suprasti, ar tai tiesa, ar melas.

dvyniai, savaitės horoskopas

7. Vėžys

Jie lengvai įsižeidžia, jei jų nuopelnai nepastebimi ir neįvertinami, bet ir toliau aukoja save, tikėdamiesi, kad kažkas pagaliau juos pastebės ir apdovanos už pastangas.

8. Liūtas 

Liūtas taip trokšta būti dėmesio centre, kad kartais nesupranta, kad elgiasi labai negražiai ir netinkamai.

9. Mergelė 

Visiška kontrolė ir noras viską suderinti iki tobulumo virsta tokia manija, kad nėra laiko atkreipti dėmesį į kitų jausmus.

mergelė, bruožas

10. Svarstyklės 

Pastovius sprendimų priėmimo svyravimus dar labiau paaštrina nepasitenkinimas visais ir viskuo.

11. Skorpionas

Protingi ir klastingi Skorpionai lengvai išpildo savo norą valdyti pasaulį, net jei tai labiau primena tironiją. Jie slepia savo baimes ir įtarimus.

12. Šaulys 

Apšviesti visus apie gyvenimo prasmę ir jiems vadovauti, net ir tiems, kurie priešinasi, tampa Šaulių gyvenimo prasme.

vyrai

Tikimės, kad esate protingi ir neįsižeisite, o viską suvoksite su tam tikra ironija. Juk galite pažvelgti į save iš šalies! O koks, jūsų manymu, yra pats blogiausias jūsų charakterio bruožas? 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].