Koks talismanas yra tinkamiausias kiekvienam Zodiako ženklui?

Talismanas kiekvienam Zodiako ženklui taps puikiu gynėju ir pagalbininku. Jums tiesiog reikia žinoti, kaip pasirinkti tinkamą. Keturių gamtos elementų atstovams pateikiamos rekomendacijos, taip pat rekomendacijos pateikiamos kiekvienam Zodiako ženklui. Išsiaiškinkime, koks talismanas tinka jums.

talismanas

TINKAMAS TALISMANAS

Į talismano paiešką ir pirkimą reikia žiūrėti labai atsakingai. Pirma, turite tinkamai pasirinkti simbolį, kuris taps jūsų ar jūsų šeimos gynėju. Antra, nusipirkę turite atidžiai stebėti, kas vyksta jūsų gyvenime. Jei pastebite, kad įvykiai vystosi ne taip, kaip norite, tuomet geriau ieškoti kito talismano.

Kiekvienas iš keturių elementų apima tris Zodiako ženklus. Ugnies trikampį formuoja Avinas, Liūtas ir Šaulys. Vandens stichija apima Vėžį, Skorpioną, Žuvis. Oro stichija valdo Vandenį, Dvynius, Svarstykles. Na, o Ožiaragiai, Jaučiai ir Mergelės paklūsta Žemės elementui.

Talismanai ugnies elemento ženklams

Auksinė avis idealiai tinka Ugniniams Avinams. Nebūtinai fizinė, pakanka tik rasti pakabuką ar apyrankę su panašiais motyvais. Geriausia pasirinkti talismaną iš blizgančios medžiagos. Saugus pasirinkimas yra auksas. Bet tiks ir bet kuris kitas saulėje ryškiai šviečiantis lengvas metalas.

Papuošaluose turėtų vyrauti kubinė audimo ar karoliukų forma. Idealiu atveju jų skaičius turėtų būti 9 kartotinis. Aviną globoja Marso planeta, pavadinta baisaus užkariautojo vardu. Įdomūs medžioklės ir kariniai papuošalų motyvai bus itin efektyvi apsauga.

Antikvarinis talismanas puikiai tinka Liūtui, ypač įvairios monetos. Papuošalas turėtų būti tikrai masyvus. Tai gali būti pakabukas, žiedas, apyrankės. Jie gali būti inkrustuoti dideliais akmenimis. Idealus Liūto talismanas-simbolis bus pakabukas su žvaigždės, erelio ar gulbės atvaizdu. Tačiau baltųjų metalų geriausia vengti.

Aštrus Šaulys gali įsigyti talismaną, remdamasis savo paties simboliu. Tai gali būti lanko, strėlės, fenikso, driežo ar žvaigždės pavidalas. Šauliui taip pat tinka papuošalai su odos elementais ir pakabukai pagaminti iš alavo. Be to, pasagos pakabukas gali būti geras pasirinkimas. Tai suteiks šio ženklo atstovui sėkmę ir stabilumą gyvenime.

talismanas

Oro elemento ženklų talismanai

Dvynių talismano prasmė yra išlaikyti charakterio ir asmeninių nuostatų pusiausvyrą. Tai gali būti įvairūs raktai, žvaigždutės, dvigubi žiedai, suporuoti akmenys. Pirmenybė gali būti teikiama ne tik auksiniams ar sidabriniams papuošalams, bet ir kitiems šviesių atspalvių metalams. Taip pat tai gali būti suporuotas talismanas objekto pavidalu (statulėlė, raktų pakabukas, rašiklis).

Vandeniui patariama rinktis nestandartinius talismanus. Jei tai papuošalai, tada įdomūs pakabukai ar apyrankės su porceliano ir stiklo elementais. Jei figūrėlės, tada geriausias variantas būtų ąsotis, angelas, raktas, paukščio sparnai. Tokios dekoracijos spalva turėtų būti jūros bangų, oro, vandenyno putų atspalvių.

Smalsioms Svarstyklėms patariama atkreipti dėmesį į talismanus, pagamintus iš lengvųjų metalų. Joms puikiai tinka dekoracijos ar simboliai su knygos, širdies, gėlės, drugelio figūromis. Gerai atrodys ir Svarstyklių ženklas ant pakabuko ar apyrankės. Šis ženklas yra diplomatiškas ir nekonfliktiškas, todėl galite pasirinkti iš sidabro pagamintą talismaną, iš akmenų verta rinktis turmaliną ar opalą.

Vandens elemento talismanai

Ramiam Vėžiui tinka pelėdos, širdies, gėlės, kriauklės, jūrų žvaigždės simboliai. Papuošalai iš krištolo ir mėnulio akmens, taip pat karoliukai ir pakabukai, panašūs į mėnulį, yra idealus variantas. Juk būtent šis dangaus kūnas apsaugo Vėžius. Be abejo, katės figūrėlė taip pat tinka kaip talismanas, nes Mėnulis yra ir šio mažo gyvūno globėjas.

Svajingos Žuvys turėtų pasirinkti talismaną pagal savo ženklą. Tinka dekoracijos ar žuvų, jūros žvaigždžių, delfinų, kriauklių, valčių figūrėlės ir simboliai. Egzotiška aromatinė lempa gali būti įdomus sprendimas namų talismanui. Tarp papuošalų verta pirmenybę teikti auksui su perlų, akvamarino ar chrizolito elementais. Talismanų spalvos taip pat turėtų būti iš jūros spalvų paletės.

Paslaptingi ir karšto būdo Skorpionai turi pasirinkti talismaną, kuris atitiktų juos. Tai gali būti skorpiono, varlės, voro, skarabėjo vabalo figūrėlė. Tarp brangiųjų akmenų pirmenybė teikiama granatui, juodajam opalui, hematitui. Neįprastas pakabukas gali būti puikus pasirinkimas. Be to, Skorpionas gali pats rasti savo talismaną, pakanka pajusti neįprastą potraukį bet kokiam daiktui.

talismanas

Žemės elemento talismanai

Idealus Jaučio talismanas turi turėti įdomų raštą ar audimą, dekoruotą ryškiais ir blizgančiais akmenimis. Pragmatiškiems Jaučiams patariama pasirinkti talismanams tinkamas figūras: pelėdą, jautį, dramblį. Įdomus ir tinkamas bus ir medžio, audinio ir vario elementų derinys dekoracijose ar namų apyvokos reikmenyse. Jaučio namuose veidrodis ar paveikslėlis įdomiame rėme taps sėkmingu talismanu.

Mergelėms tiks papuošalai su gėlių motyvais, taip pat gražių vabzdžių figūrėlės. Pavyzdžiui drugeliai, laumžirgiai. Šio ženklo atstovus globoja romėnų dievas Merkurijus – jis pritraukia pelną, skatina prekybą. Mergelės turėtų namus puošti įdomiais talismanais iš keramikos, molio, medžio. Tarp brangakmenių geriausia pasirinkti chrizolitą ar jaspį.

Atkaklus ir užsispyręs Ožiaragis turi pasirinkti talismaną su gyvūno atvaizdu. Tai gali būti juoda katė, vėžlys, varlė. Ožiaragio planeta globėja yra Saturnas. Nesunaikinamam ir atspariam kaip uola Ožiaragiui reikia energijos palaikymo. Todėl jam padės rubinas ir oniksas. Antikvariniai indai, vazos ar paveikslai gali tapti gražiu šio žemės ženklo atstovo namų talismanu.

Idealus variantas būtų talismanas, kuris akimirksniu pavergs jūsų širdį. Tokia yra visa talismano esmė. Jums jis turėtų patikti, turite norėti į jį žiūrėti, juo grožėtis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].