Koks šuo esate pagal savo Zodiako ženklą?

Dauguma žmonių mėgsta horoskopus. Ir nesvarbu, ar tai klasikinis horoskopas, ar neįprastas. Jei ieškote naujo horoskopo, šis straipsnis skirtas jums. Jo dėka suprasite, koks šuo esate. Skaitykite ir labai greitai sužinosite, koks šuo atitinka jūsų charakterį.

Kai kurios veislės šiame horoskope yra labai netikėtos. Nepaisant to, turėtumėte atidžiai susipažinti su informacija, nes tikrai sužinosite apie save ką nors naujo.

Koks šuo esate pagal Zodiako ženklą?

Avinas (kovo 21 d. – balandžio 20 d.): Alabai

Alabai yra tikrai ištikimi draugai. Jie apsaugos nuo bet kokio priešo užpuolimo. Jie kanda kiekvienam, kuris išdrįsta pulti jo šeimininką. Be to, jie gali apginti ne tik dėl fizinių, bet ir dėl žodinių išpuolių.

Alabai išsiskiria drąsa ir savigarba. Nors jie taip pat turi tikro užsispyrimo. Alabai atveju yra tik dvi nuomonės: jo ir klaidinga. Todėl ginčytis su šios veislės šunimi reikia tik tuo atveju, jei esate pasirengęs kovoti. Ne veltui Alabai vadinami vilkšuniais.

šuo

Jautis (balandžio 21 d. – gegužės 20 d.): Basetas

Liūdniausių šunų reitinge pergalingai laimi Basetas. Ir jis taip pat gali būti vadinamas vienu iš judriausių ir sunkiausiai pasiduodančių dresūrai. Šios veislės atstovai atrodo taip, tarsi juos būtų kažkas įžeidęs ar labai nuliūdinęs.

Dažniausiai juos yra labai sunku pajudinti. Ir ne tik perkeltine prasme, bet ir tiesiogine. Jų beveik neįmanoma pakelti iš vietos, ypač jei ši vieta yra minkšta sofa.

Vienas iš Basetų privalumų yra galimybė eiti link tikslo. Basetams, kaip ir Jaučiui, nerūpi, kaip eiti, jei šis kelias jau suplanuotas. Todėl geriau nesimaišykite jų kelyje.

Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.): Sibiro haskis

Haskiai yra nepaprastai gražūs ir mieli padarai. Ir tuo metu, kai suprantate, kad tokį šunį įsimylėjote, pasirodo staigmena! Jis atskleidžia savo nenuspėjamą charakterį.

Ir apskritai haskis vieną akimirką gali tiesiog bėgioti po kiemą, o kitą jau kasti duobę po gėlių krūmu. Ir dažnai visa tai lydi laukinis, džiaugsmingas cypimas. O jei kambaryje buvo sudaužyti vazonai su augalais ir sienoje yra didžiulė skylė – tai tikrai šio nenuspėjamo šuns darbas.

šuo

Vėžys (birželio 22 d. – liepos 22 d.): Kolis

Kolis yra šuo, kuris puikiai tarnauja. Jis tarnauja visur ir visada, net sapnuose. Kolis taip pat yra puikus piemuo. Kad ir koks būtų bandos dydis, šis šuo gali su tuo susitvarkyti. Net jei kas nors iš bandos nuspręstų pabėgti, Kolis jį sustabdytų dantimis.

Nepaisant to, šis šuo leis jums atsipalaiduoti ir viską padarys už jus. Kaip ir Vėžio ženklo atstovas.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 23 d.): Jorkšyro terjeras

Tobulas grožis slypi šio šuns kraujyje. Jis visada yra geros formos ir atrodo kaip reklamos veidas. Nepaisant grožio, šios veislės atstovai išsiskiria drąsa ir baimės nebuvimu, ir visa tai nepaisant jų miniatiūrinio dydžio.

Kelias į sėkmę su ženklo atstovais dažnai yra sunkus ir sudėtingas, tačiau beveik niekas aplinkui apie tai nežino. Pavyzdžiui, mažai žmonių žino, kad šie mieli šunys buvo veisiami gaudyti žiurkes. Netikėta? Jorkšyro terjeras jus nustebins ne kartą. Visai, kaip ir Liūtas.

šuo

Mergelė (rugpjūčio 24 d. – rugsėjo 23 d.): Ryzenšnauceris

Jei matote ryzenšnaucerį, jis miega. Nėra kito būdo pamatyti itin greitą ryzenšnaucerį. Jo greičio, judrumo ir gudrumo gali pavydėti visi kiti šunes. Miela, rami ryzenšnaucerio išvaizda, sukurta ilgų plaukų ant kūno ir snukio, puikiai suklaidina kitus.

Ryzenšnauceris, žinoma, mėgsta taisykles, tačiau tai dažniausiai žino tik jo savininkas.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23 d.): Čihuahua

Mažas švelnus šuo nuolat reikalauja meilės. Jis atrodo kaip princesė iš pasakos – gležnas ir tai verčia jį nuolat nešioti ant rankų. Atrodo, kad šis šuo bijo viso pasaulio ir aplinkinių. Dideli šunys, gudrios katės, kvaili žmonės – visus čihuahua nori nužudyti. O žudymas turi būti žiaurus ir lėtas.

Štai kodėl čihuahua, kaip ir Svarstyklės, reikalauja nuolatinio dėmesio. Priešingu atveju šis šuo virsta pykčio koncentratu.

šuo

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 22 d.): Dobermanas

Tarp visų Zodiako ženklų Skorpionas yra ypač žiaurus. Tuo metu šunų pasaulyje dobermanas turi tokių pat savybių. Pažvelgus į jį, siaubas susimaišo su malonumu, nes šis šuo yra grožis ir baisi jėga.

Siekdamas savo tikslo, dobermanas eis ne tik per galvas, bet ir per nužudytų priešų kūnus. Tiesa, ramioje namų aplinkoje jie tampa mielais ir nuostabiais šuniukais.

Šaulys (lapkričio 23 d. – gruodžio 21 d.): Stafordšyro terjeras

Nors šio šuns, kaip ir Šaulio, reputacija švelniai tariant abejotina. Draugiškumo klausimu šis šuo pranoksta bet kurį Zodiako ženklą. Taip, kartais jo meilė liejasi per kraštus, o tai ne visada naudinga kitiems. Svarbiausia, kad jis pats būtų meilės šaltinis.

Šios veislės šuniui visada patinka linksmybės, tačiau būtina, kad jo žmogus būtų šalia. Deja, jam nelabai patinka kiti šunys. Jums tiesiog reikia gerbti jo asmeninę erdvę. Tas pats pasakytina apie Šaulį.

šuo

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 20 d.): Vokiečių aviganis

Vokiečių aviganiui svarbiausia nesėdėti vietoje. Šie šunys yra įpratę dirbti. Be to, reikia dirbti rimtai ir be pokštų. Štai kodėl jie negaudys kamuolio ir nešoks pagal linksmą muziką. Tačiau vokiečių aviganis mielai pagaus nusikaltėlius.

Jei gyvenate su Ožiaragiu, tai yra su vokiečių aviganiu, turite priprasti prie visur esančios drausmės. Jis visur yra aviganis: namuose, darbe, santykiuose ir su draugais. Na, tokie jau tie Ožiaragiai.

Vandenis (sausio 21 d. – vasario 18 d.): Džeko Raselo terjeras

Tai yra šuo, kuris nuolat ir visur reikalauja jūsų dėmesio. Ir jei nuspręsite atsipalaiduoti be jo, tada būkite pasirengę pasekmėms. Turėsime vaikščioti kelis kartus ilgiau, kad pasitaisytume.

Taip, Džeko Raselo terjeras yra mažas ir juokingas šuo. Tačiau svarbu prisiminti, kad tai visų pirma medžioklinis šuo. Jis yra pasirengęs lipti į bet kokius spąstus, kad gautų tai, ko jam reikia.

Bandydamas pasilinksminti, Vandenis gali padaryti tokius dalykus, kad pasijusite kankinami. Geriau eikite su juo pasivaikščioti. Galite eiti į kiną ar teatrą. Nesvarbu kur, pagrindinis dalykas, kad darytumėte tai kartu.

šuo

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.): Afganistano skalikas

Pagrindinis Afganistano skaliko privalumas yra grožis. Taip, jis yra labai gražus. Ir jis tai žino. Ir jis žino, kokių pastangų reikalauja šis grožis.

Tiesą sakant, šis gražuolis nevargina savęs nereikalingu bendravimu su kitais. Jis tiesiog žino, kad jo grožis padarys viską už jį. Ir dažniausiai šis šuo yra teisus. Visa tai tinka ir kalbant apie Žuvis.

Dabar jau žinote, koks šuo atitinka jūsų charakterį. Gal laikas pagalvoti apie „savo” veislės šunį?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].