Kokių sunkumų rugpjūčio 1-3 dienomis sulauks zodiako ženklai?

Pačioje rugpjūčio pradžioje susiklosčiusį dangaus kūnų derinį žmonės pajaus kaip stiprų išorinių aplinkybių spaudimą jų protiniams sugebėjimams. Jus gali suklaidinti daugybė taisyklių, autoritetingų nuomonių, kurios net atims sugebėjimą mąstyti. Periodo pabaigoje gali kilti problemų kelionės metu, organizuojant susitikimus, mokantis.

Avinas

avinas, devizas, nuodėmė, pavydi, zodiako ženklai

Turėsite dėl darbo atsisakyti suplanuotos šeimyninės kelionės. Gali kilti sunkumų priimant ir registruojant dokumentus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Nerekomenduojama kviesti svečių ir vesti derybų bei susitikimų iš namų.

Jautis

jautis, devizas, gyvenimas, anyta, supermėnulis, vasaros

Dėl įvairiausių priežasčių bus atšaukta kelionė, susitikimas, užsiėmimai kursuose ir pan. Vargu ar jūsų viršininkai įvertins jūsų žinias, todėl geriau šiomis dienomis neatlikti jokių patikrinimų (egzaminų, testų, pokalbių).

Dvyniai

dvyniai, vasario, moterims, milijonieriumi, krizės, liepos

Bus sunku atliekant pinigų pervedimus, prekių užsakymus, prekybą, mainus. Arba, atvirkščiai, informacijos gausa apsuks jums galvą ir neleis priimti teisingo finansinio sprendimo.

Vėžys

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Norėsite pasidalinti jums svarbiomis mintimis, pakalbėti apie save. Tačiau pašnekovai bus nedraugiški. Jie kalbėsis su jumis iš suaugusiojo perspektyvos, pertraukinės, atmes jūsų idėjas ar mokys, kaip gyventi.

Liūtas

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, vasario, zodiako ženklai, milijonieriumi, liepos

Patirsite sunkumų su kuo nors kalbėdamas slapta, lankydamasis ligoninėje. Tėvai gali uždrausti po Liūto ženklu gimusiems vaikams eiti į gamtą. Arba išgirsite apie jus skelbiamas paskalas.

Mergelė

mergelė, vasaros, talismanai

Jums nebus lengva ateiti į susitikimą su draugais. Išorinės aplinkybės ar įtakingas asmuo neleis jums dalyvauti tokiame susibūrime.

Svarstyklės

svarstyklės, milijonieriumi, liepos

Turėsite sunkumų versle. Darbo kelionė ar verslo derybos bus atšauktos. Laikotarpis nebus palankus akcininkams ir viršininkams. Gali kilti problemų gaunant reikiamą informaciją.

Skorpionas

skorpionas, viršininkai, vasaros

Turėsite problemų dėl kelionių į užsienį, bilietų pirkimo, laisvo judėjimo svečioje šalyje. Vaizdo konferencija žlugs arba nepavyks. Galimos teisinės problemos.

Šaulys

šaulys, patys pikčiausi, nuodėmė, vasario, įsižeidžiantys, pavydi, milijonieriumi, norus, liepos

Negausite jums reikalingos informacijos iš banko, draudimo bendrovės, mokesčių inspekcijos. Gali kilti finansinių interesų konfliktas tarp jūsų ir kito asmens ar organizacijos. Saugokitės didelių mokesčių ir baudų.

Ožiaragis

ožiaragis, devizas, vasaros

Šiomis dienomis neliksite vienas: visi norės su jumis kalbėtis, sužinoti jūsų planus ir atitraukti dėmesį. Mylimasis elgsis kaip didelis vaikas. Verslo partneris sugalvos idėją, kuri jums neaptiks.

Vandenis

vandenis, milijonieriumi, birželio mėnesio horoskopas, liepos

Turėsite sunkumų darbe. Komandiruotė neįvyks. Bus sunku organizuoti visuotinį kolektyvo susirinkimą. Neplanuokite įsigyti augintinio – kažkas tam trukdys. Medicininė apžiūra nebus sėkminga.

Žuvys

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Dienos nepalankios linksmai kelionei, ekskursijai, intelektinėms pramogoms, tokioms kaip viktorinos. Jei būsite ten, kur žmonės ilsisi ir linksminasi, bei norėsite pasisakyti bet kokia tema, geriau to nedaryti, nes būsite ne taip suprastas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].