Kurie Zodiako ženklai traukia vyrus savo energija?

Kiekviena moteris, nepaisant Zodiako ženklo, turi neįtikėtiną ir viliojančią energiją. Tačiau kai kurioms dailiosios lyties atstovėms vyrai rodo daugiau dėmesio.

REKLAMA

Vandenis

vandenis

Šio žvaigždyno atstovės yra labai malonios ir švelnios kitų, ypač priešingos lyties, atžvilgiu. Vandenio ženklo moters grožis ir elegancija nelieka nepastebėti. Tokioms moterims vyrai visais būdais stengiasi sakyti komplimentus, kad patrauktų jų dėmesį.

Jautis

Taip pat beveik neįmanoma atitraukti žvilgsnio nuo šio ženklo moterų. Šio žvaigždyno atstovės turi ne tik išorinį, bet ir vidinį grožį. Jaučio ženklo moterys yra jausmingumo ir rafinuotumo pavyzdys. Jos sugeba vesti pokalbius įvairiomis temomis, o vyriškoji žmonijos pusė jų su malonumu klausosi.

Mergelė

Nepaisant to, kad Mergelės dažniausiai neturi jokių išorinių tobulų bruožų, jos vis tiek patraukia vyrų dėmesį. Šio Zodiako ženklo atstovės turi puikų humoro jausmą, taip pat moka save parodyti visuomenėje. Visa tai daro Mergeles patrauklias priešingos lyties atstovams.

REKLAMA

Svarstyklės

Svarstyklės nepalieka abejingų, nes turi kažkokį ypatingą magnetizmą. Vyrus traukia jų savarankiškumas, švelnumas, elegancija. Be to, šio žvaigždyno atstovės yra labai išrankios, todėl užkariauti jų širdį nebus lengva.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].