Kokie Zodiako ženklai nuolat patenka į toksiškus santykius?

Beveik kiekvienas savo aplinkoje gali rasti pažįstamą, kuris nuolat „įstringa“ toksiškuose santykiuose. Astropsichologai pastebėjo modelį: tokie žmonės yra tam tikrų Zodiako ženklų atstovai ir patys išsiskiria sunkiu charakteriu. Astropsichologai atskleidė, kodėl tam tikrų charakterio bruožų turintys žmonės nuolat renkasi netinkamus partnerius.

1. Avinas

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, visada siekia nepriklausomybės. Jie nori dominuoti santykiuose, nori tapti mylimo žmogaus atrama ir yra pasirengę prisiimti visas pagrindines pareigas šeimoje. Dažnai jiems atrodo, kad partneris pripranta prie šios dalykų tvarkos ir begėdiškai ja naudojasi, pamažu nustojęs matyti Avine pilnavertę asmenybę, o tai galiausiai sugriauna santykius.

avinas, savaitės horoskopas, vyrai, trūkumai

2. Vėžys

Paprastai jie yra pesimistiški, labai emocionalūs žmonės, kuriems žūtbūt reikia meilės ir nuolatinės paramos. Šie charakterio bruožai Vėžiams gali iškrėsti žiaurų pokštą. Vėžiai dažnai painioja tikrąją meilę su užuojauta, o tada kenčia nuo to. Jie sumažina savo rūpestį ir meilę savo partneriui, tikėdamiesi begalinės meilės ir paramos, o jų apetitas laikui bėgant tik auga. Siekdami atkreipti mylimo žmogaus dėmesį ir sužadinti gailestį, Vėžiai viską dramatizuoja. Galų gale partneris tiesiog negali atlaikyti viso šio negatyvumo ir nutraukia santykius.

3. Svarstyklės

Svarstyklės užmezga toksiškus santykius dėl savo naivumo ir neišdildomo tikėjimo geriausiu. Šio Zodiako ženklo atstovai siekia rasti teigiamų bruožų net ir nesąžiningiausiuose žmonėse. Jie stengiasi įskiepyti tokiam partneriui geras manieras ir įtikinti save bei kitus, kad jie sutiko nuostabų žmogų. Tačiau tokia saviapgaulė ilgainiui virsta trauma pačioms Svarstyklėms, kai jie pagaliau suvokia tiesą.

svarstyklės, milijonieriumi, liepos, savaitės horoskopas, zodiako

4. Ožiaragis

Šio Zodiako ženklo atstovai stengiasi atrodyti stiprūs ir nepriklausomi, tačiau iš tikrųjų yra pažeidžiami ir neapsaugoti. Neatsitiktinai daugelis jų renkasi vienatvę – juk meilė juos traumuoja. Dažnai, negalėdami kovoti su savo jausmais, Ožiaragiai įsimyli visiškai netinkamus žmones ir lieka su jais, tikėdamiesi geriausio. Nepaisant santykių sunkumų, jie ir toliau kovoja už laimę, kol suvokia savo pastangų beprasmiškumą.

5. Žuvys

Šio ženklo atstovai išsiskiria tiesiog patologiniu gebėjimu pritraukti įvairiausius manipuliatorius, kurie ilgam perima jų sąmonę ir priverčia kentėti. Žuvys negali savarankiškai išeiti iš tokių santykių, todėl jiems reikia draugų ir artimųjų pagalbos.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].