Visi karts nuo karto susierzina ir supyksta. Tuo pačiu žmonės suvokia, kad jų neigiamos emocijos niekam neįdomios, jas stengiasi slėpti, maskuoti.

Bet tai ne visada pavyksta. Dėl šios priežasties daugelis pradeda ieškoti nekenksmingų pykčio išraiškos būdų, griebiasi pasyvios agresijos, kurios viena iš apraiškų – sarkazmas. Dažniausiai tai niekam nekenkia. Tačiau yra ir tokių asmenų, kurie savo sarkazmu gali įžeisti bet ką. Jie gimsta po tam tikrais Zodiako ženklais.

Psichologinė analizė, frazės

Mergelė

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai turi puikų humoro jausmą. Jo dėka Mergelės gali aštriai reaguoti į bet kokią frazę, gali tokiu būdu apsisaugoti psichologiškai. Tačiau tuo pačiu jos dažnai palies aplinkinių nervus, palies skaudamas vietas. Ir tai gali įžeisti bet ką.

Avinas

Protingi ir išsilavinę šio ženklo asmenys geba ir nori apginti save, savo požiūrį. Avinai bus ne tik rimti, bet ir pokštaus. Pokštaudami jie negalvos, kad įžeidžia kitų žmonių jausmus, kad iš jų tyčiojasi.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai dažnai leidžia sau sarkastišką toną. Ožiaragiai visada tiki savo teisumu, stengiasi jį apginti, sakydami viską, kas šauna į galvą. Savo pasisakymais jie visus įžeidžia ir rodo savo pranašumą, kurio iš tikro neturi.

Dvyniai

Lengvumas būdingas žmonėms, gimusiems po šiuo žvaigždynu. Dvyniai dėl šios savybės negalvos apie pasekmes. Jie juokaus, sakys, kas ateina į galvą, bet iš anksto kažko neapskaičiuos. Dėl to jie erzins visus, supykdys net tuos, kurie juos myli.

Skorpionas

Šio ženklo žmonės ne iš karto atskleis viską, kas yra jų galvoje. Skorpionai kaups negatyvą, ieškos tinkamo momento išsikalbėti, rinksis žodžius. Dėl to jų kalbos bus ne tik šaunios, bet ir įžeidžiančios, jos gali kitus lengvai šokiruoti.

darbo

Vandenis

Tiesūs Vandeniai yra įpratę kalbėti apie viską, ką jaučia. Jie visada rodo savo nepasitenkinimą, neslepia jo, nepaiso padorumo taisyklių. Dėl to jų pareiškimai pasirodo aštroki, iš kantrybės galintys išvesti net kantriausius oponentus.

Sarkazmas nuolat skamba iš žmonių, įvardytais ženklais, lūpų. Jis visus įžeidžia, atstumia ir tam tikru momentu priverčia jausti neapykantą. Kitą kartą bendraudami prisiminkite, kad jie nebūtinai turi blogų intencijų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].