Kažkas siekia susidraugauti su tais, kurie yra labai patrauklūs kitiems ir jau turi platų bendraminčių ratą, o kažkas, priešingai, renkasi visiškus nevykėlius.

Kažkam reikia klausytojo, kažkam pasakotojo, o kitam – lygiaverčio pašnekovo. Kažkas atidžiai stebi ir visais įmanomais būdais išbando potencialius patikėtinius. O kažkas lengvai atsiveria ir yra pasirengęs per penkias minutes papasakoti visai nepažįstamam žmogui apie save viską, viską, viską. Taigi, šiandien mes kalbėsime apie tai, kaip Zodiako ženklai pasirenka sau draugus.

(Kovo 21 – Balandžio 20d.)

Avinas stengiasi draugauti su tais, kurie žino, ko dar nežino jis, ir žino, ko jie patys dar neišmoko. Kuo daugiau naujo jie gali išmokti bendravimo procese, tuo vienas ar kitas žmogus yra Avinams vertingesnis kaip draugas. Šio Zodiako ženklo atstovams imponuoja ir tie, kurie turi nuotykių gyslelę ir sugeba lengvai išprotėti, tai yra tie, su kuriais tikrai niekada nebus nuobodu. Tuo pat metu šio ženklo atstovai labai vertina patikimumą, todėl vieną akimirką  gali nusivilti ir nutraukti draugiškus ryšius, jei jiems atrodo, kad juos išdavė.

(Balandžio 21 – Gegužės 20d.)

Jautis bando pasirinkti „teisingus“ draugus, tai yra, pagrindinis pasirinkimo principas yra vieno ar kito asmens nauda, ​​tai, ką jis gali duoti ar padaryti. Be to, dažniausiai šio ženklo atstovai pripažįsta ramius ir patikimus žmones, labiausiai mėgsta intelektualius pokalbius, bendrus užsiėmimus, ir be abejo, tylų bei komfortišką pasisėdėjimą prie kažko šildančio (pavyzdžiui, arbatos). Teikia pirmenybę ramiai ir subalansuotai draugystei.

(Gegužės 21 – Birželio 21d.)

Dvyniams draugas yra tas, kuris yra pasirengęs jų klausytis valandų valandas, o tuo pačiu, tam tikru momentu yra ir kažkuo įdomus. Jie retai į draugus renkasi tuos, kurie yra per daug šnekūs, taip pat nesirenka tų, kurie yra ekstravagantiškesni už juos pačius, tačiau net ir tokiais žmonėmis, kurie jų niekuo neužgožia, Dvyniai dažnai praranda susidomėjimą, nes jiems reikia vis naujų klausytojų. Naujas žmogus, niekada negirdėjęs Dvynių ženklo pasakojimų, vis dar pasirengęs nustebti ir susijaudinti, jo kantrybė vis dar yra neperpildyta.

(Birželio 22 – Liepos 22d.)

Vėžiai turi per daug atrankos kriterijų. Jiems nepaprastai svarbu, kad būsimas draugas sugebėtų įkvėpti, bet nestumtų morališkai ir kad neaptarinėtų jų reikalų su niekuo kitu. Labai svarbu, kad juo būtų galima pasitikėti šimtu procentų, ir žinoti, kad jis neišplepės jų reikalų. Be to, žmogus, kurį Vėžiai planuoja padaryti savo būsimu draugu, turi būti šiltas ir nuoširdus, jis būtinai pasikvies jį į namus ir jis turi patikti Vėžių artimiesiems. Taip pat tiesiog būtina, kad jo įpročiai sutaptų su Vėžių įpročiais ir jį neerzintų.

(Liepos 23 – Rugpjūčio 22d.)

Liūtai yra pasirengę bet ką vadinti draugu. Kiekvienas žmogus, parodęs jiems gerumą ir dėmesį, nedelsdamas automatiškai įtraukiamas į artimųjų ratą, yra pagerbiamas atvirumu ir kviečiamas apsilankyti namuose. Šio ženklo atstovai tiesiog atsisako matyti žmonių trūkumus, kol jie nepadarė nieko blogo, ir mano, kad draugų niekada nebūna per daug. Tačiau tokia skubota draugystė negarantuoja, kad turės ilgalaikį tęsinį – žmonės Liūto gyvenime ateina ir išeina. Tačiau, iš tikrųjų, Liūtai draugauja tik su tais, kuriuos surado vaikystėje.

(Rugpjūčio 23 – Rugsėjo 22d.)

Mergelės dažnai stengiasi draugauti su tais, kurie nuolat atsiduria dėmesio centre ir turi plačius visuomenės ryšius, jie bendrauja grodami antru smuiku, tuo pačiu būdami pilkaisiais kardinolais. Palaipsniui paveikiant žymiai svarbesnį žmogų, anksčiau ar vėliau tampama nepakeičiamu žmogumi. Mergelės retai draugauja su autsaideriais, su tais, kurie turi visuomenės nepalankumą. Šio Zodiako ženklo atstovams reikia suteikti palankesnę aplinką, nepaprastai svarbu, kad tas, kurį jie vadina draugu, būtų kažkuo naudingas ar suteiktų gėrio.

(Rugsėjo 23 – Spalio 22d.)

Gali atrodyti, kad Svarstyklės pasiruošusios draugauti su visu pasauliu: jos su džiaugsmu atsiveria bendravimui, į kompaniją pakviečia vis naujus ir naujus žmones. Taip galima suprasti, kad jokių išskirtinių atrankos kriterijų nėra – tad Svarstyklėms yra priimtini visi. Bet toks Svarstyklių elgesys yra tik taktika, nukreipta į tai, kad visi lojaliai būtų palankūs. Širdies viduje juk viskas yra žymiai tamsiau:  likę vieni, Svarstyklių ženklo atstovai vadina draugu tik tuos, kurie nesukelia pavydo, nesistengia jų atkartoti, nieko neatsako ir visą laiką kantriai kenčia jų nuotaikos svyravimus.

(Spalio 23 d. – Lapkričio 21d.)

Skorpionai yra nenuspėjami ir niekam, netgi jiems patiems yra nesuprantama, kodėl ir pagal kokius kriterijus jie renkasi sau draugus. Kartkartėmis šio Zodiako ženklo atstovai moka draugyste už tam tikru laiku parodytą palaikymą, lojalumą ir kantrybę, bet kartais priešingai – atiduoda savo palankumą tiems, kurie nebijo jų erzinti, provokuoti ir pastoviai ištraukia juos iš komforto zonos. Skorpionai gali pavadinti savo draugais ir tuos,  kurie  visą laiką moka išklausyti jų nusiskundimus, ir tuos, kurie staiga sustabdo jų dejones ir priverčia pradėti mąstyti pozityviau. Šio Zodiako ženklo atstovai toleruoja arba visai bepročius, arba tuos, kuriems reikia jų apsaugos ir be jų gali prapulti.

(Lapkričio 22 – Gruodžio 21d.)

Šaulys bando išsirinkti bendraminčius draugus, suburti aplink save tik tuos, kurie įsitraukia į tą patį, kaip ir jie patys, o tai gali būti tam tikras sportas, turizmas, kinologija ar filosofija, arba įprastas pasisėdėjimas namuose. Šio ženklo atstovai retai susidraugauja su žmonėmis, kurie gyvena kardinaliai kitokį gyvenimo būdą, Šauliams svarbu, kad būtų nors keli bendri taškai. Jie taip pat nuoširdžiai didžiuojasi savo draugyste su žmonėmis, kurių pasiekimais galima pasigirti.

(Gruodžio 22 – Sausio 19d.)

Ožiaragiai draugus renkasi kruopščiai ir tik racionaliu požiūriu. Dėl to jie yra tokie  praktiški, todėl į savo vidinį bendravimo ratą priimami tik tie, kurie gali Ožiaragiams ką nors duoti: kažkuo prisidėti ar kažkuo pasidalinti. Idealus atvejis, jei pavyksta susidraugauti su kuo nors aukštesnio rango ir imlaus, tuo, kuris, lipdamas aukštyn, trauks jį paskui save. Tuos, kurie tapo nenaudingais, jie tyliai, o kartais ir labai skaudžiai nuo savęs atitolins.

Aromatai

(Sausio 20 – Vasario 18d.)

Vandeniai labai originaliai renkasi draugus – jie gali atsisakyti visapusiškai naudingos draugystės, pozityvios, perspektyvios, iš visų pusių  žiūrint – daug žadančios, tačiau taip pat daugeliui metų užstrigti su toksišku bendravimu su nenuspėjamu neigiamu personažu. Be to, Vandeniai giriasi savo demokratiškumu, lojalumu, kosmopolitiškumu ir dažnai kalba apie savo sugebėjimą suprasti tuos, kuriuos reikia, tačiau viena nepatogi frazė gali visiems laikams perkelti žmogų iš „Vandenio draugo“ kategorijos į „tuščios vietos“ kategoriją.

(Vasario 19 – Kovo 20d.)

Taisyklė yra ta, kad Žuvys pačios draugų  nesirenka. Šio Zodiako ženklo atstovai tiesiog traukia žmones ir jie stengiasi palaikyti vienodus draugiškus santykius su visais, kurie iš tikrųjų sudaro jų aktyvų bendraminčių ratą. Iš tikrųjų Žuvys pasitiki tik tais, su kuriais buvo kartu nuo pat vaikystės. Tačiau taip pat atsitinka, kad šio Zodiako ženklo atstovai yra pasirengę aptarti savo asmeninius reikalus ir problemas, nuoskaudas ir nesėkmes su visais, kurie netikėtai atsiranda šalia jų, tačiau nesidalina atvirumu su tais, kuriuos Žuvys laiko geriausiais draugais.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].