Kiekvienas žmogus turėtų atsikratyti savo kompleksų: jie trukdo ne tik kasdienybėje, bet taip pat ir siekiant užsibrėžtų tikslų. Šiame straipsnyje aptarsime pačius dažniausius kompleksus, ir išskirsime, kurie jų yra būdingi skirtingiems Zodiako ženklams.

Neryžtingumo kompleksas

Šis kompleksas dažniausiai kankina Vėžio ženklo atstovus. Jie abejoja dėl savo sprendimų, ir vengia imtis tam tikrų veiksmų. Vėžio ženklo atstovai labai bijo suklysti, todėl kartais nė nepradeda veikti.

Amžino studento kompleksas

Šis kompleksas dažniausiai pasireiškia Skorpionams ir Vandeniams. Jie visada nori būti patys geriausi – tik tada gali atsipalaiduoti ir pasijusti laimingi. Skorpionai ir Vandeniai nuolat tobulina savo žinias, ir bijo, kad praleis ką nors svarbaus.

Nemokėjimas pamilti save

Svarstyklės ir Ožiaragiai yra linkę save kritikuoti. Jie dažnai kritikuoja savo išvaizdą, kūrybiškumą, intelektą ir daugelį kitų savybių. Dėl nemokėjimo pamilti save šių ženklų atstovams nuolat atrodo, kad artimi žmonės jų nemėgsta.

Po šiais Zodiako ženklais gimusios moterys lengvai pavergia vyrus

Kaltės kompleksas

Šis kompleksas būdingas Šauliams. Jie baiminasi, kad tam tikri veiksmai gali pakenkti nekaltiems žmonėms, ir nerimauja, kad dėl savo artimųjų gerovės padaro ne viską, ką galėtų.

Nepilnavertiškumo kompleksas

Nepilnavertiškumo kompleksas ypač būdingas Jaučiams ir Mergelėms. Jei šiems Zodiako ženklams kažkas nepasiseka, jie tiesiog nustoja bandyti, todėl tai trukdo įgyvendinti savo svajones.

Pranašumo kompleksas

Pranašumo kompleksu pasižymi Avinai ir Liūtai. Šių Zodiako ženklų atstovai save laiko geriausiais daugumoje veiklos sričių. Jie mėgsta pabrėžti kitų žmonių klaidas ir jų trūkumus: taip elgdamiesi jie siekia išaukštinti save.

Priklausomybės nuo kitų nuomonės kompleksas

Šiuo kompleksu pasižymi Dvyniai ir Žuvys. Jiems yra svarbi kitų žmonių nuomonė, todėl šių Zodiako ženklų atstovams yra sunku savarankiškai priimti sprendimus. Šių ženklų atstovai labai skaudžiai reaguoja į kritiką: net ir tada, jei ji yra konstruktyvi. Vis dėlto, Žuvims yra lengviau išspręsti šią problemą nei Dvyniams, kuriems svarbu sudaryti kiek įmanoma geresnį įspūdį.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].