Kokie brangakmeniai gali pakenkti skirtingiems Zodiako ženklams?

Ne visi pagalvoja, kad brangakmeniai gali ne tik pagražinti mūsų išvaizdą, bet ir neigiamai paveikti žmogaus energiją. Astrologai brangakmenių mylėtojams papasakojo, kokį energetinį poveikį brangakmeniai turi skirtingiems Zodiako ženklams.

Pavyzdžiui, opalas ir lazuritas gali padidinti Avino kritiškumas ir sustiprinti šio ženklo siautėjimą bei neramumą.

Liūto pasitikėjimą savimi gali sunaikinti turkis arba lazuritas.

Šauliui nerekomenduojama dėvėti agato, perlų ir tigro akies. Būtent šie brangakmeniai atima visą entuziazmą, dėl kuriuo šis ženklas paprastai siekia naujų žygdarbių.

Papuošalai su topazu ar akvamarinu gali pakenkti Jaučio psichinei sveikatai. Šiuos brangakmenius reikia dėvėti atsargiai.

Smaragdas arba akvamarinas gali išbalansuoti vidinę Mergelės harmoniją. Išvardyti akmenys gali pakenkti šio ženklo savijautai.

Racionaliam Ožiaragio mąstymui grės pavojus, jei šis ženklas per dažnai dėvės perlus arba akvamariną.

Smaragdas ir kvarcas gali žymiai sumažinti vidinę Dvynių jėgą.

Svarstyklių ramumo pėdsakų gali nebelikti, jei šio ženklo atstovai rinksis rubiną arba akvamariną. Šie akmenys sugriauna visus vidinius ženklo pamatus.

Laisvę mėgstantis Vandenis kartais gali tapti savo paties emocijų įkaitu, todėl turėtų saugotis gintaro ir topazo.

Tigro akis, turmalinas ir turkis yra pagrindiniai Vėžio priešai. Šie brangakmeniai nuslopina teigiamą požiūrį į pasaulį, kuriuo garsėja šio ženklo atstovai.

Skorpionas yra labai charizmatiškas ir aktyvus, tačiau jam kartais sunku nukreipti jėgas teisinga linkme. Astrologai mano, kad smaragdas ir agatas gali sunaikinti šio gyvenimą mylinčio ženklo potencialą.

Žuvys dažnai būna kaprizingos ir kartu stiprios. Kad išsaugotų šį unikalų balansą, astrologai rekomenduoja vengti granato ir nefrito papuošalų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].