Kokias pagrindines klaidas Zodiako ženklai daro santykiuose?

Niekas nėra tobulas, tiesa? Natūralu, kad visi darome klaidų santykiuose. Kokios tos klaidos yra pagal žmogaus Zodiako ženklą?

Avinas – nekantrumas

avinas, įvykiai

Avino atstovams sunku susidoroti net su mažiausiais konfliktais santykiuose, nes jie neturi kantrybės ramiai viską aptarti ir pasiekti kompromisą. Deja, šie žmonės net nesuvokia, kiek jie yra susitelkę į save.

Jautis – savininkiškumas

horoskopas 2020 metams

Jaučio atstovai yra labai prisirišę prie fizinių daiktų ir prie tų, su kuriais palaiko santykius. Jie traktuoja savo partnerį kaip savo nuosavybę, tuo pačiu metu demonstruodami polinkį jį kontroliuoti.

Dvyniai – įsipareigojimas

dvyniai, įvykiai, myli

Dvyniai labai bijo įsipareigojimų. Viena yra užmegzti santykius, o santykių su kitu žmogumi palaikymas yra nesibaigianti kova.

Vėžys – emocionalumas

Santykiai su Vėžio atstovu gali būti labai melodramatiški, nuolat lydimi nuotaikos ir nervų sutrikimų. Šiems žmonėms reikia labai kantraus partnerio.

Liūtas – pavydas

liūtas, įvykiai, myli

Liūtui pavydą dažniausiai sukelia partnerio noras visą dėmesį skirti sau. Liūto atstovai turi labai stiprų ego, kurį reikia reguliariai pamaitinti.

Mergelė – subjektyvumas

mergelė

Mergelės atstovai yra perfekcionistai, todėl taip kabinėjasi prie detalių, kad kartais atstumia partnerį nuo savęs. Ir nors jiems atrodo, kad jie padeda mylimam žmogui, iš tikrųjų jie varo jį iš proto.

Svarstyklės – savanaudiškumas

svarstyklės, įvykiai

Kadangi yra stiliaus vergės, Svarstyklės dažnai ginčijasi su savo partneriu dėl pinigų. Jos įpratusios juos švaistyti ir pildyti visus savo norus.

Skorpionas – dominavimas

skorpionas

Skorpiono atstovai yra labai aktyvūs ir ryžtingi. Dėl šio tvirtumo jie nori dominuoti santykiuose kaip lėlininkas, vadovaudamas ir kontroliuodamas bet kurį partnerio judesį.

Šaulys – atitrūkimas nuo realybės

šaulys, įvykiai, keisčiausi

Šaulys yra toks optimistiškas ir neapgalvotas, kad nerealiai vertina abiejų partnerių atsakomybę bet kokiuose santykiuose.

Ožiaragis – pesimizmas

ožiaragis

Ožiaragiui bet kokia kliūtis kelyje, nesvarbu, kokia ji didelė ar maža, yra santykių pabaigos pranašas. Laikui bėgant,, tokie emociniai svyravimai gali įsiutinti net ir kantriausią partnerį.

Vandenis – apatija

vandenis, įvykiai,

Mėgindamas save pralinksminti, Vandenis gali įžeisti partnerį, demonstruodamas grubumą, netaktiškumą ir nejautrumą savo žodžiais.

Žuvys – padidėjęs jautrumas

žuvys

Ar žinote posakį „ant pirštų galiukų“? Ši frazė sukurta apibūdinti santykius su Žuvimis. Pernelyg didelis pastarųjų jautrumas nuolat verčia jas atlikti aukos vaidmenį.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].