Kokia yra skirtingų Zodiako ženklų karma?

Šiandien mes savo skaitytojams pasakosime, kokia karma yra pas skirtingus Zodiako ženklus. Išmintingi astrologai pasidalijo savo žiniomis.

karma

Zodiako ženklų karma

Avinas

Jupiteris

Avinas turi labai jauną ir tyrą karmą. Šis gyvenimas yra vienas pirmųjų jo įsikūnijimų. Dažniausiai Avinai būna drąsūs tėvynės gynėjai, gelbėtojai. Kad jų likimas būtų lengvesnis, šis ženklas turi kovoti su visa apimančiu teisingumo jausmu ir perdėtu didvyriškumu.

Jautis

Kovo, karma

Jaučiai buvo gudrūs ir vikrūs. Praėjusiuose gyvenimuose jie nugalėjo priešus savo protu ir charizma. Tuo jie sumokės už skriaudas, padarytas nekaltoms sieloms. Pagrindinė Jaučio karminė užduotis yra išmokti empatijos ir nesavanaudiškumo.

Dvyniai

Jupiteris

Anksčiau šio ženklo atstovai turėjo problemų, kurdami santykius. Dažnai tai paveldima būsimuose gyvenimuose. Tokie žmonės susidurs su sudėtingo charakterio partneriais, kad jie išmokytų juos nuolankumo ir paklusnumo.

Vėžys

karma

Ankstesniame gyvenime Vėžiai turėjo daug nuodėmių, todėl dabar yra atsiskaitymo laikas. Jie turi būti malonūs, paaukoti dalį savo lėšų labdarai ir įrodyti, kad jie pripažįsta savo klaidas ir nori keistis.

Liūtas

Liūto karma ir karminė misija yra išmokti nuoširdžiai mylėti. Jie turi susitikti su savo antrąją puse, tapti geru žmogumi ir sukurti stiprią šeimą.

Mergelė

karma

Ankstesniuose gyvenimuose Mergelės buvo ištikimi sutuoktiniai ir patikimi draugai. Todėl šiame gyvenime jų laukia atlygis: ištikimi draugai, mylintis partneris ir profesinė sėkmė.

Svarstyklės

Jupiteris

Svarstyklės anksčiau valdė žmones ir sugebėjo spręsti pasaulinio lygio konfliktus. Tačiau dėl milžiniškos kosmoso suteikiamos jėgos jos jautėsi vienišos. Šiame gyvenime Svarstyklės turėtų skirti daugiau laiko santykiams su žmonėmis ir išmokti būti atviros, parodyti savo emocijas.

Skorpionas

karma

Karma užsimena, kad per praėjusius gyvenimus Skorpionai surinko pakankamą skaičių įsiskolinimų artimiesiems. Taigi, dabar jie turi sutvarkyti savo karmą, kuo daugiau leisdami laiko ir bendraudami su savo šeima.

Šaulys

Šauliai praėjusiame gyvenime buvo piktadariai ir niekšai. Jei jie nori, kad likimas jiems suteiktų laimę, jie turi nugalėti išdidumą, egoizmą ir gudrumą.

Ožiaragis

karma

Ožiaragiai praėjusiame gyvenime gelbėjo žmonių gyvybes, buvo gydytojai, tačiau pamiršo skirti laiko savo sveikatai. Savo ligas reikėtų pastebėti pirmiausia, pasirūpinti savimi ir tik po to galvoti apie kitus.

Vandenis

Jupiteris, Kovo

Vandeniai praeityje egzistavo mokslu. Jie yra labai jautrūs ir pažeidžiami, tačiau tuo pat metu yra neįprastai protingi ir išradingi. Jų karminė užduotis yra reikšmingas indėlis į žmonijos vystymąsi.

Žuvys

karma

Žuvys visada buvo labai arti gamtos. Astrologai pataria nepamiršti savo misijos – padėti gyvūnams. Galite pasiimti augintinį iš prieglaudos ir padovanoti jam namus, arba tapti veterinaru.

Tikimės, kad šis straipsnis buvo ne tik įdomus, bet ir naudingas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].