Šis horoskopas atskleidžia dvasines Zodiako ženklų paslaptis ir kaip bei kodėl jie jas kruopščiai saugo. Yra tokių žmonių, kurie savo ateities planais mielai dalinasi su aplinkiniais ir visiškai nesibaimina, kad jie gali neišsipildyti. Astrologai šiek tiek praskleis paslapties šydą ir papasakos apie dvasines Zodiako ženklų paslaptis.

REKLAMA

4 Zodiako ženklai, kurie turi stipriausią energiją. Saugokitės jų!

Avinas

Niekas net neįsivaizduoja, kokie sudėtingi yra šie Zodiako ženklai. Jie yra meistrai, slepiantys savo paslaptis nuo kitų. Savo išvaizda jie išdidžiai demonstruoja linksmumą ir drąsą, o bet kokios nenumatytos aplinkybės jiems yra niekai. Jų sprendimai ir įsitikinimai visada tvirti. Tačiau atstovams didelę įtaką daro artimieji, todėl apsimestinė drąsa tėra iliuzija.

Jautis

Jie nesistengia nuslėpti kažko nepaprasto, tačiau jie slepia savo asmeninį gyvenimą ar jausmus. Apie jausmus jie nepasakos net mylimam žmogui. O jei Jaučio atstovams nepavyksta, jie stengiasi tai kuo greičiau pamiršti. Jei kas nors gali apkaltinti šį atstovą išdavyste, jis bandys dingti ir daugiau niekada nepasirodys jų akyse.

Dvyniai

Jei su šiuo atstovu nesate artimai susipažinę, visko apie jį sužinoti tiesiog neįmanoma. Visi šio ženklo veiksmai ir jausmai yra klaidingi. Jie niekada nesijaudina dėl kitų ir visame kame mato konkurenciją. Dvynių atstovai neturi draugystės jausmo, be to, jie nemoka būti ištikimais draugais. Net jų šypsena byloja ne apie simpatiją pašnekovui, o apie tai, kaip juo galima panaudoti savo asmeniniams tikslams.

REKLAMA

Vėžys

Jie niekada nekalbės apie savo jausmus ar veiksmus. Vargu ar kuris nors žmogus galės sužinoti apie jų tikruosius ketinimus. Vėžys ignoruos visus jūsų klausimus ar prašymus, bijodamas, kad kas nors gali jį įskaudinti. Jam saugus prieglobstis – abejingumo ir šaltumo kaukė.

Liūtas

Neįmanoma žinoti jų planų ir slaptų svajonių. Jų nuomone, jei jie kam nors pasakys apie savo svajonę, ji iškart nebeišsipildys. Dar jiems baisu dėl to, kad kas nors galės juos nuteisti už nekompetenciją, ir apie tai sužinos visi aplinkiniai. Todėl tokia situacija jiems tampa puikia motyvacija įgyti naujų žinių.

Mergelė

Dėl savo prigimtinio šykštumo jie bijo prisipažinti net sau. Jie niekada neprašys kitų pagalbos, neleis, kad kiti galvotų, jog jie yra silpni. Jie pasirenka taktiką, kad sumažintų savo realias pajamas ir taip apsimeta vargšais. Jie nedrįsta vesti finansinių reikalų su mylimu žmogumi, nes mano, kad tokiu veiksmu pažeis draugystę.

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio

REKLAMA

Svarstyklės

Šio Zodiako ženklo atstovai netoleruoja priešiškumo ir susirėmimo situacijų, todėl nusišypsos bet kokiam priešui ir spinduliuos draugiškumu. Ir niekas po kauke negalės įžvelgti tikrojo Svarstyklių požiūrio į tą žmogų. Jie gali ir yra pasirengę imtis pačių beprotiškiausių idėjų, nepaisant to, kad jų išvaizda spinduliuoja visišku apdairumu.

Skorpionas

Jei kas nors gali pakenkti kitam asmeniui, tai tik šis ženklas. Be to, su mylimu žmogumi jie elgiasi taip, lyg jis būtų jiems visiškai abejingas. Nors tai toli gražu nėra tiesa. Skorpionų sieloje verda tikras aistrų uraganas. Todėl dėl šių emocijų jie patiria dvasinių kančių.

REKLAMA

Šaulys

Jie niekada niekam neparodys, kokie yra prietaringi. Šie žmonės tiki ženklais, kurie gali būti laikomi gėdingais. Ir savo veiksmuose jie randa visiškai logišką paaiškinimą, kad nešokiruotų kitų. Šaulio atstovai niekada nepriklauso nuo aplinkinių nuomonės, todėl nebijos papasakoti kokią nors slaptą istoriją iš savo asmeninio gyvenimo. Jie nebijo, kad viskas, kas pasakyta, bus panaudota prieš juos.

Ožiaragis

Ožiaragio atstovai niekada nepripažįsta savo materialinės gerovės lygio. Jei jie turi pinigų, jie džiaugsis ta suma. Jei ne, jie stengsis atrodyti labai sėkmingu žmogumi. Iš visų jėgų jie aplinkiniams kurs sėkmingą pasaulį, kuriuo tiki patys. Gerovės lygis jiems yra svarbiausias jų gyvenimo aspektas.

REKLAMA

Vandenis

Jie nemoka nuoširdžiai išgyventi jausmų, jų demonstravimas – tik spektaklis kitiems. Vandenio atstovai visus jausmus laiko silpnumo apraiška. Jiems nerūpi, kas nukentės, kol jie daro tai, kas jiems patinka. Jie neįsivaizduoja savo gyvenimo strategijos be mažų nešvarių triukų, kuriuos ims daryti už priešo nugaros.

Žuvys

Žuvys meistriškai slepia savo tinginystę. Šio ženklo atstovai dirbs arba apsimes, kad dirba, bet tai tik apgailėtinas spektaklis. Jiems didžiausias malonumas – atsiduoti savo fantazijoms. Šeimos pareigos jiems yra našta, kaip ir visos gyvenimo problemos. Žuvų atstovai paslapčia svajos apie didelį laimėjimą, išgelbėsiantį nuo kasdienių darbų.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].