Ko Zodiako ženklai gali tikėtis 2023 metais?

„Ekstrasensų mūšio“ žvaigždė Kazhetta Akhmetzhanova parengė kitų metų prognozę visiems Zodiako ženklams. Ji įvardijo Zodiako rato atstovus, kuriems 2023-aisiais pasiseks, bei tuos, kurie turėtų gerai pagalvoti prieš priimdami sprendimus dėl finansų ir karjeros.

REKLAMA

Avinas

Nuo pat Naujų metų pradžios Avinas gali tikėtis sėkmės. Šio ženklo atstovai bus dosniai apdovanoti už pastangas ir sunkų darbą. Laisvų Avino ženklo atstovų laukia lemtinga pažintis, o artimųjų – džiugi žinia apie šeimos pagausėjimą.

REKLAMA

Jautis

Naujieji metai Jaučiui bus sėkmingi karjeros klausimais. Jie turės prisiimti atsakomybę už tai, ką daro, ir daugiau laiko skirti darbui. Šio ženklo atstovai turės galimybę užmegzti gerus ryšius.

Dvyniai

2023 metų pradžia Dvyniams atneš sunkumų, įskaitant ir finansinius. Jie turės būti kūrybingi spręsdami sudėtingas problemas ir nepamiršti, kad viskas yra jų rankose. Vieniši šio ženklo atstovai gali pakeisti savo statusą, jei parodys aktyvumą ir atkaklumą.

REKLAMA

Vėžys

Vėžiams pasiseks nekilnojamojo turto pardavime. Tai teigiamai paveiks jų finansinę padėtį. Šių žmonių artimieji gali nesuprasti, tačiau jiems nereikia dėl nieko jaudintis. Įtampa išsisklaidys, sugrįš vidinė harmonija.

Liūtas

Liūtai galės pasiekti sėkmę bet kurioje veiklos srityje – net ir ten, kur jiems trūks patirties. Tuo pačiu metu šio ženklo atstovai turi stebėti savo sveikatą ir visiškai atsipalaiduoti. Jokie sunkumai jiems nesutrukdys įgyvendinti planų.

Mergelė

Kitais metais Mergeles atstovų laukia įvykis, priversiantis juos labiau padirbėti. Laikas, praleistas tarp kolegų, bus labai malonus. Šio ženklo atstovai galės praplėsti savo patirtį ir susirasti naujų draugų. Jie taip pat turėtų atkreipti dėmesį į sveikatą ir gerovę.

REKLAMA

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio, Zodiako

Svarstyklės

Prieš Svarstykles atsivers daug žadančios galimybės. Verslo savininkai turėtų apsvarstyti galimybę plėstis. Jei šio ženklo atstovai priims greitus sprendimus, kitais metais gali tikėtis dosnaus pelno.

REKLAMA

Skorpionas

Specialistė rekomenduoja Skorpionams neprarasti tikėjimo savimi ir savo jėgomis. Jie neturėtų bijoti demonstruoti profesinių ir bendravimo įgūdžių. Šio ženklo atstovai turės galimybę keisti veiklos sritį ir pagerinti savo finansinę padėtį.

Šaulys

Šaulys negali kitiems atskleisti savo finansinių planų ir pasitikėti nepažįstamais žmonėmis. Šio ženklo atstovai bus kupini entuziazmo, kurį geriausia panaudoti sprendžiant sudėtingas šeimos problemas. Vieniši žmonės galės sutikti tikrąją meilę.

Ožiaragis

Ožiaragiai pagerins bendravimo įgūdžius, o kartu ir finansinę padėtį. Jų laukia sėkmė tiek vykdant verslą, tiek reklamuojantis. Jie turėtų vengti neapgalvotų sprendimų, kad nepakenktų asmeniniams ir draugiškiems santykiams.

Vandenis

Vandeniai turi parodyti drąsą kelyje į savo troškimus. Jiems nereikia droviai svajoti, jie gali keisti veiklos sritį ir tobulėti. Sėkmė juos lydės visame kame.

Žuvys

 Žuvų atstovų laukia įtemptas metas, kupinas iššūkių ir naujų potyrių. Tačiau jie gali prisitaikyti prie bet kokios situacijos. Vieniši šio ženklo atstovai Naujaisiais metais galės pakeisti savo statusą.

bruožas, nuobodžiausi

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].