Prognozuojama, kad 2022 metai bus labai sudėtingi. Dėl šios priežasties astrologai nusprendė sudaryti specialų „atsargumo“ horoskopą. Zodiako ženklams pateikiama naudingų patarimų, į ką atkreipti dėmesį per ateinančius dvylika mėnesių.

Pirmiausia ekspertai pabrėžia, kad reikia klausytis intuicijos. Jupiteriui esant Žuvų ženkle, sustiprės daugumos iš mūsų šeštasis pojūtis. Jei jūsų intuicija nepakankamai stipri, naudokite ją stiprinančius talismanus.

Avinas

Avinai visų pirma turėtų saugotis energetinių vampyrų. Būtent šio Zodiako ženklo žmonėms jie sukels daugiausia rūpesčių. Jie gali sugriauti Avinų planus, keršydami jiems už praeities skriaudas, kurių, galbūt, visai nebuvo. Tai bus metai, kai Avinams gali prireikti viso jų iškalbingumo ir paprastumo, kad kaip nors pavyktų sumažinti agresijos laipsnį. Antra, jie turėtų saugotis neveiklumo. Reikėtų siekti kuo greičiau išspręsti problemas bet kurioje srityje.

Jautis

Astrologai rekomenduoja Jaučiams saugotis nekontroliuojamų energijos sąnaudų. Svarbu, kad užduotys būtų lengvai įveikiamos, kad nepervargtumėte ir neapkrautumėte savęs namų ruoša ir veikla darbe. Jei Jaučiai nesiilsės, jie greitai perdegs ir į savo gyvenimą įneš problemų, nes nebeturės energijos. 2022 metais Jaučių aktyviausias veiklos laikotarpis bus kovo – birželio mėnesiais.

Dvyniai

Dvyniai jokiu būdu neturėtų leisti savo nemaloniausiems įpročiams iškilti į viešumą. 2022 metais jie gali būti didelių problemų priežastimi bet kurioje gyvenimo srityje. Dvyniai patys sau bus didžiausi priešai. Darbe ar versle šiuos dvylika mėnesių bus tinkamas laikas pradėti kurti naujas idėjas, koncepcijas. Pavojų kels ir neveiklumas. Dvyniai, kurie mano, kad viskas gyvenime vyksta savaime, patirs neišvengiamą pralaimėjimą.

Vėžys

Didžiausias Vėžių priešas yra stresas. Jis gali atsirasti dėl daugybės sąlygų – persidirbimo, kivirčų, nesėkmių ir panašiai. Šio ženklo žmonėms reikia susitaikyti su savimi ir su supančiu juos pasauliu, kad jų nervų sistema veiktų sklandžiai. Astrologai primygtinai rekomenduoja protingai įvertinti savo galimybes ir nekelti sau nerealių tikslų. Noras viską gauti iš karto išmuš Vėžius iš pusiausvyros, sumažins jų sėkmę ir atims jėgas.

Liūtas

2022 metais Liūtai turėtų saugotis pavydžių žmonių ir priešų, ir tik išbandyti būdai padės apsisaugoti nuo toksiškų žmonių. Astrologai primygtinai rekomenduoja vengti bet kokių ginčų ir neprovokuoti aplinkinių neigiamam nusiteikimui. Neabejotinai atsiras norinčių atkeršyti Liūtams. Ginčų metu Liūtai negalės normaliai priimti svarbių sprendimų, nes jų galvos bus pilnos klaidingų minčių. 2022 metais reikės ieškoti kompromisų.

Mergelė

Mergelės ženklo žmonės turėtų būti diplomatiškesni ir nebijoti prašyti atleidimo. Jiems reikia išvalyti savo sielas nuo nemalonių prisiminimų, pykčių ir neigiamų emocijų. Tai padaryti Mergelėms padės speciali valomoji meditacija. Šiuo atžvilgiu taip pat naudinga pakeisti aplinką. Per šiuos dvylika mėnesių nereikėtų niekuo rizikuoti. Prieš pradedant naują verslą, geriau iš pradžių ištirti aplinką, surinkti naudingos informacijos, pasitarti su artimaisiais. Neprotinga skubėti į priekį ir daryti neapgalvotai.

Svarstyklės

Didžiausias Svarstyklių priešas – blokai ir kliūtys galvoje. Reikia jų atsikratyti. Astrologijos  ekspertai pataria tai padaryti kaip įmanoma greičiau ir namų sąlygomis. Taip pat 2022 metais astrologai rekomenduoja Svarstyklėms drastiškai nekeisti savo gyvenimo būdo. Neturėtumėte persikelti į kitą miestą, leistis į ilgas keliones. Bus neilgas laikotarpis, per kurį galėsite patenkinti nuotykių troškimą: liepos ir rugpjūčio mėnesiai.

Skorpionas

Skorpionams labiausiai trukdys blogi įpročiai, kurie nuodys gyvenimą, biologinį lauką ir santykius. Norint atsikratyti šių įpročių, pirmiausia juos reikia diagnozuoti. Skorpionams padės pašalinių žmonių nuomonė. Jie jums tiesiai pasakys arba užsimins, kad turite ką nors pakeisti. Į kritiką geriausia reaguoti neagresyviai ir neatmestinai. Žmonių žodžiuose bus daug tiesos, nepaisant to, kad ji pasirodys esanti ne pati maloniausia.

Šaulys

Astrologai primygtinai rekomenduoja Šauliams 2022 metais vengti ginčų ir konfliktų. Dėl jų kils daug problemų, nepaisant to, kad kartais jie bus naudingi ir padės stiprinti energiją. Šauliai turėtų nustoti ginčytis su artimaisiais ir pašaliniais žmonėmis, nes kitu atveju jie patirs didelį nusivylimą. Nebus įmanoma pasiekti savo tikslo, tačiau bus labai lengva sugadinti santykius.

Ožiaragis

Ožiaragiai turi dažniau imtis kūrybinių veiksmų ne tik darbe, bet ir visose kitose gyvenimo srityse. Taip, tai nėra jų stiprioji pusė, tačiau jie turėtų saugotis įprastų metodų. Žvaigždės nori, kad šio ženklo žmonės pradėtų veikti naujais būdais. Taip pat reikėtų bijoti konfliktų šeimoje. Susitaikymo ritualai padės greitai pamiršti kivirčus ir tinkamai nusiteikti. Jei namuose vyraus negatyvumas, tai labai pakenks Ožiaragių nuotaikai ir patrauklumui.

Vandenis

Vandeniai turėtų saugotis, kad neprarastų pasitikėjimo savimi. Būtent dėl gero savęs suvokimo bus ir sukurta visa, kas geriausia bus jų gyvenime 2022 metais. Dėl to Vandeniai galės atrasti meilę ir išlaikyti finansinę sėkmę. Kasdieniai nuotaikos gerinimo pratimai padės jiems įgyti pasitikėjimo savimi ir optimizmo, kuris bus geriausias vaistas nuo visų ligų. Šie metai žada būti palankūs Vandeniams, kurie moka susitelkti į malonius dalykus ir padaryti ką nors gero aplinkiniams.

Žuvys

2022 metais Žuvys turėtų kuo mažiau bendrauti su kerštingų Zodiako ženklų atstovais (Dvyniais, Liūtais, Jaučiais, Mergelėmis ir labiausiai Skorpionais). Jei Žuvų ženklo žmonės bus priversti tai daryti, jie neturėtų provokuoti tokių žmonių negatyviai nusiteikti ar bandyti pereiti jiems kelią. Geriau su jais susidraugauti, kad neužpildytumėte jų galvų neigiamomis emocijomis ir mintimis. Astrologai taip pat pataria Žuvims saugotis neapgalvoto ir lengvabūdiško elgesio. Svarbu išlikti santūriems, pagarbiems ir geranoriškiems.

Bioenergetikos ekspertai pataria nepamiršti priežasčių, dėl kurių sėkmė gali mus aplenkti. Tegul 2022 metai jums būna ne nusivylimo, o triumfo metais. Sėkmės jums!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].