Ko reikia kiekvienam Zodiako ženklui siekiant komforto?

Gyvenimas nuomojamame bute daug ko išmokė. Tačiau tarp visų kasdienių smulkmenų išskyriau sau vieną vertingiausią. Nesvarbu, kokie brangūs ir dideli yra jūsų namai. Svarbiausia yra jauki jauki atmosfera ir komforto jausmas, kurį sukuriate patys.

komforto

Kažkas tiesiog turi užsidegti žvakę ir įsisupti į antklodę, kad jaustųsi kaip namuose. O kažkas mėgsta įjungti atpalaiduojančią muziką ir išsimaudyti kvepiančioje vonioje. Be to, kartais pirmenybės netgi tokiems dalykams priklauso nuo jūsų Zodiako ženklo. Apie tai kalbėsime šiandien.

JAUKI ATMOSFERA

Avinas

Avinas neįsivaizduoja savo gyvenimo be muzikos. Todėl jų namuose tikrai pamatysite kolonėles ar solidžias ausines. Mėgstamų dainų dėka galite sukurti ypatingą atmosferą būste ir pakeisti ją priklausomai nuo progos. Ir jei prie viso to pridėsite šiek tiek šokių, nuotaika tikrai pakils!

Jautis

Jaučio būstas atrodo kaip mini namų šiltnamis. Kad namai būtų jaukesni, jie susiranda žalių draugų ir kuo daugiau, tuo geriau. Ir jei yra galimybė padaryti tikrą sodą ar daržą, laimė būna neišpasakyta!

Dvyniai

Pora lentynų su jų mėgstamomis knygomis arba visa biblioteka – Dvyniams tai labai patiks. Kaip dar geriau galima praleisti vakarą, nei pasinėrus į naują literatūrinę istoriją? Ypatingas knygos aromatas ir puslapių ošimas sukuria nepakartojamą atmosferą ir komforto jausmą.

Vėžys

Vėžiai gyvena pojūčiais. Todėl, norint jaustis patogiai, jiems pakanka šilto mylimo augintinio glėbio. Katė ar šuo jais visada džiaugsis ir džiugins bet kurią akimirką, net jei jiems bus labai liūdna.

komforto

Liūtas

Liūtams labai patinka, kai namai švarūs ir šviesūs. Idealiu atveju kažkur turi būti didelis veidrodis, o moterims būtina turėti tualetinį stalą. Viską, kad bet kurią akimirką galėtumėte pasirūpinti savimi. Tai padeda kiek įmanoma atsipalaiduoti.

Mergelė

Nepriekaištinga švara yra jaukios atmosferos garantas Mergelėms. Norint visiškai atsipalaiduoti, namai turi kvepėti kažkuo maloniu ir gaiviu. Lentynose neturi būti nieko nereikalingo, o ant grindų nei dulkelės!

Svarstyklės

Svarstyklės įpratę gyventi patogiai. Todėl joms svarbiausia namuose yra lova. Na, viskas, kas su ja susiję. Patogus čiužinys, didžiulės pagalvės, antklodė ir graži patalynė – tai komplektas tobulam jaukiam vakarui.

Skorpionas

Romantika visų pirma skirta Skorpionams. Taigi, jų idealiuose namuose galite rasti daug smulkių detalių, kurios sukuria jaukumą. Tačiau žvakės sukuria ypatingą atmosferą. Jos ne tik sukuria nuotaiką, bet ir puošia interjerą. Beje, jūs galite lengvai padaryti originalią žvakę savo rankomis.

komforto

Šaulys

Šauliams reikia vaizdų ir naujos patirties. Nors nėra galimybės aktyviai keliauti, laikas mėgautis jaudinančiu filmu. Ir, žinoma, neapsieisite be didžiulio televizoriaus. Jis akimirksniu sukurs tinkamą nuotaiką ir perkels jus į bet kurią planetos vietą.

Ožiaragis

Ožiaragiai yra darbštūs iki begalybės. Todėl jų idealiuose namuose turi būti ideali darbo vieta. Pirma, daug maloniau dirbti. Antra, aukštos kokybės stalas ir patogi kėdė niekada nebuvo nereikalingi.

Vandenis

Kas galėjo pagalvoti, kad Vandeniui yra taip svarbu būsto langai ir ypač vaizdas pro juos? Jei pro langus atsiveria vaizdas į gražų parką ar bent į žalią kiemą, ryte nuotaika bus daug kartų geresnė, nei įprastai. Taip pat galite papuošti langą ryškia girlianda. Tam visiškai nebūtina laukti Naujųjų metų!

Žuvys

Žuvys mene jaučia komfortą. Todėl jų namuose ant sienos tikrai bus pora paveikslų ar nuotraukų. Be to, interjerą galima dekoruoti miniatiūrinėmis figūrėlėmis ar kitais įdomiais dekoratyviniais elementais. Jie užpildys erdvę ir sukurs unikalią atmosferą.

komforto

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].