Viskas praeina, tai irgi praeis…

Avinas – fizinis aktyvumas.

Tai gali būti bėgimas, kelionė į sporto salę, seksas ar net toks paprastas dalykas kaip agresyvus vaizdo žaidimas. Bet kas, kas padės sumažinti stresą ir nuleisti garą, šiuo atveju tinka. Jei Avinas ras būdą, kaip fiziškai atsikratyti streso, jo nuotaika pagerės net nespėjus to suprasti.

Jautis – palepinti save.

Kai Jaučiui būna sunki diena, geriausia būtų tiesiog palepinti save. Tai gali būti kelionė į SPA centrą, manikiūras arba poilsis namuose su taure vyno karštoje vonioje. Bloga diena negali jo per ilgai nuliūdinti, nes Jautis moka atsipalaiduoti.

Dvyniai – rašyti grupiniame pokalbyje, kad pavyktų prasiblaškyti.

Dvyniai yra žinomi dėl savo atviros asmenybės. Būdami nepriklausomi ir smalsūs, jie beveik visada turi paramos grupę, su kuria gali pasikalbėti. Jei jiems yra bloga diena, bet jie gali susisiekti su draugais ir pradėti smagų grupinį pokalbį, jų nuotaika greitai pagerės.

Vėžys – nuoširdus pokalbis su mylimu žmogumi.

Vėžiai įpratę rūpintis visais, todėl jiems taip sunku pripažinti, kad iškilo kokia nors problema. Jei Vėžys turi antrąją pusę, jam tereikia išsikalbėti. Vėžys, garsiai pasakydamas apie tai, kas jį ar ją neramina, iš karto pasijus geriau.

Liūtui – priminimas apie jo gerąsias savybes.

Nors Liūtas paprastai pasitiki savimi, tai nereiškia, kad jis yra apsaugotas nuo blogiukų. Susidūrus su tokiu žmogumi, jo savivertė irgi nukenčia. Giliai viduje Liūtas žino savo stipriąsias puses, bet jam reikia, kad apie tai išgirstų kiti. Tai Liūtui primins, kad žmonės pripažįsta jo didybę ir kad jis pats jos neišrado.

Mergelė – dėmesio sutelkimas į tai, kad likusi dienos dalis praeitų kuo geriau.

Nors kiekvienas turi silpnumo akimirkų, Mergelės į nelaimes žiūri visiškai kitaip. Nors kartais šio Zodiako ženklo žmonėms norisi likti gulėti lovoje iki vakaro, Mergelės vis tiek nori perimti reikalus į savo rankas. Nors jos gali nesugebėti susidoroti su problemomis, jos neabejotinai turi galios efektyviai panaudoti savo laiką. Šie žmonės imasi kontroliuoti kitus savo gyvenimo aspektus, kol viskas grįžta į įprastas sau vėžes.

Svarstyklės – susitikimas su geriausiais draugais.

Apie Svarstykles vyrauja stereotipas, kad jos nenori likti vienos su savimi. Tai ypač aktualu, kai joms būna bloga diena. Joms reikia tvirto peties ir žmogaus, kuris galėtų pasakyti, kad viskas bus gerai ir kad jie įveiks šiuos sunkumus. O kas geriau gali atlikti šį vaidmenį nei artimiausi draugai?

Skorpionas – tai nuošalus prieglobstis.

Blogą dieną Skorpionui gali kilti pagunda užsidaryti namuose. Taip pat gali kilti pagunda išvykti į kelionę ir atsidurti nepažįstamų žmonių apsuptyje. Galbūt, dėl pramogos jis ten bendraus su žmonėmis arba tiesiog mėgausis pabėgimu nuo streso. Bet kuriuo atveju Skorpiono protas pailsės, kai jis bus vienas kitoje vietoje.

Šaulys – išvykti į kelionę automobiliu.

Kaip ir Skorpionui, jei Šauliui bloga diena, jis nori pravėdinti savo galvą. Šie žmonės nebijo išeiti vieni, bet neatsisako ir draugų kompanijos. Bent jau tol, kol Skorpionas nepradės nuo jo atsilikti. Jam patinka tyrinėti neatrastas vietas, atpalaiduoti savo smegenis ir sutelkti dėmesį į teigiamus dalykus, o ne į tai, su kuo reikia aiškintis.

Ožiaragis – priminimai apie jų sėkmę.

Ožiaragiai gali prisiimti didžiulį krūvį, todėl jiems dažnai būna blogų dienų. Tačiau kai streso būna per daug, priminimas apie tai, ką jie pasiekė, gali stebuklingai pagerinti jų nuotaiką. Jei Ožiaragis iš ko nors išgirs pagyrimų, tai bus malonus įvertinimas.

Vandenis – tai buvimas šalia žmogaus, su kuriuo galima aptarti filosofines teorijas.

Nors jis nemėgsta pripažinti, kad turi problemų, net ir Vandenis žino, kad nėra nuo jų apsaugotas. Pripažinus tai, geriausiai jam gali pakelti nuotaiką tai, jei aptars su kuo nors kokias nors pasaulinio lygio problemas. Kai kam tai gali atrodyti slegiantis užsiėmimas, bet Vandeniui tai primins, kad pasaulyje yra ir blogesnių problemų nei jo paties. Be to, tai suteikia jam galimybę kartu su kitais tyrinėti platesnio masto idėjas ir sudėtingas teorijas, nesileidžiant į jas vienam.

lapkritis

Žuvys – turėti žmogų, kuris domėtųsi jų būkle.

Žuvys yra įpratusios padėti kitiems, jei jaučia, kad jos susidūrė su problemomis. Jos gerai suvokia savo ir aplinkinių emocijas. Kai joms būna bloga diena, Žuvys nebijo susidurti su savo jausmais, bet mieliau tai daro vienos. Geriausia, kas joms gali nutikti, tai jei kas nors paklaus, kaip joms iš tiesų sekasi. Šio ženklo atstovai nenori niekam trukdyti, bet jei kas nors su jais pasikalbės sunkią akimirką, jie iškart pasijus geriau.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].