Ko reikia atsikratyti rugpjūtį, kad taptume laimingesni?

Astrologai išskyrė kelis dalykus, kurių mums neprireiks vasaros pabaigoje. Jei jų atsisakysite, tapsite kur kas laimingesnis. Žodžių ir minčių galia gali padėti pakeisti dabartį ir ateitį. Tad ko reikia atsikratyti rugpjūtį?

Baimės

Rugpjūtį, kurį valdys baimės, galima iš karto laikyti nesėkme. Kai gamta suteikia mums naujų galimybių, reikia šuolio į priekį. Jei nerizikuosite ir neskirsite laiko bei energijos tam, kas jums patinka, rudenį smarkiai apsunkinsite sau gyvenimą.

Vilkinimas ir atidėliojimas

Rugpjūtis bus naujų galimybių metas. Tam, kad pasiektumėte savo tikslus, prireiks daugiau laiko ir pastangų. Jei nuolat ieškosite pasiteisinimų nedirbti, taip nieko ir nenuveiksite. Geriau išbandykite ką nors nauja, ieškokite savęs ir darykite tai, kas jums patinka.

Iliuzijos

Iliuzijos sukelia neišvengiamą nusivylimą. Turite priimti žmones tokius, kokie jie yra, kartu su visais jų trūkumais. Tobulų žmonių nėra. Jei bendravimas yra produktyvus, svarbu jį palaikyti. O jei aplink gausu piktų asmenybių, svarbu jų neidealizuoti.

Bendravimas su nemaloniais žmonėmis

Daugybės pažįstamų, draugų, kolegų ir atsitiktinių praeivių rate bus gausu nemalonių asmenybių. Nuo jų nepabėgsi, tačiau rugpjūtį reikia sutvarkyti reikalus ne tik darbe, bet ir santykiuose. Didžiausia jėga vasaros pabaigoje bus žodžių galia. Štai kodėl taip svarbu užgniaužti nepagrįstą į jus nukreiptą kritiką.

Jei toleruosite neigiamas kolegos pastabas ar draugų teiginius, sumažės jūsų savivertė, atsiras papildoma emocinė našta. Nemalonūs žmonės paliks labai blogus įspaudus jūsų sieloje, bet tik tada, jei klausysite jų žodžių. Yra dvi išeitys: susikurti asmenines ribas arba sumažinti bendravimą iki minimalaus.

Altruizmas

Altruizmas yra noras padėti visiems, tačiau dažnai dėl to pamirštami savi poreikiai. Negalite savo norų laikyti žemiau už kitų. Tai kartais naudinga, bet ne 2020 m. rugpjūčio mėnesį. Turite skirti daugiau laiko savo reikalams ir užduotims. Padėti kitiems yra labai gerai, tačiau tik tada, jei dėl to nenukenčiate pats.

zodiako ženklai

Lai rugpjūtis būna kupinas laimės!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu in[email protected].