Ko labiausiai bijo skirtingi Zodiako ženklai?

Astrologai mano, kad kai kurios baimės yra susijusios su žmogaus gimimo data. Ekspertai papasakojo, ko labiausiai bijo skirtingi Zodiako ženklai.

Jų nuomone, Avinas labiausiai bijo ligų. Ženklo atstovai pastoviai bijo susirgti, bet neskuba pas gydytojus, mieliau apgaudinėja save ir įsivaizduoja baisiausias galimų ligų pasekmes.

Jautis nerimauja dėl staigių permainų. Ženklo atstovus gąsdina netikėti gyvenimo pokyčiai. Netgi teigiamus įvykius jie gali vertinti neigiamai dėl naujų aplinkybių baimės, su kuria jiems gali būti sunku susidoroti.

Dvynių prigimties dvilypumas pasireiškia ir jų baimėse. Susiradę sielos draugą, ženklo atstovai bijo žengti kitą žingsnį. Jie bijo, kad dėl santuokos kils problemų.

Vienas iš šeimyniškiausių Zodiako ženklų yra Vėžys. Šio ženklo atstovai yra pasiryžę sukurti darnią sąjungą, kad jų patirtis daugiausia būtų susijusi su šeima ir draugais. Jie dažnai nerimauja dėl savo artimųjų.

Pagrindinė Liūto baimė yra statuso praradimas. Ženklo atstovai yra pasirengę kovoti dėl savo vietos po Saule ir grumtis su tais, kurie bando ją iš jų atimti.

Mergelė irgi turi baimių. Apskritai ženklo atstovai išsigąsta, vos pagalvoję apie galimą siaubą.

Svarstyklės bijo likti vienos. Tiesa, astrologai mano, kad šis ženklas yra pats savarankiškiausias – jo atstovai nenuobodžiauja vieni su savimi, jiems nereikia palaikymo ar tvirto peties.

Skorpionas turi daug baimių, tačiau pagrindinė yra išdavystė. Ženklo atstovai yra pasirengę atsiverti tik tiems, kuriuos tikrai myli.

Šaulys labiausiai bijo beviltiškumo. Tai gali pasireikšti įvairiai: vieni ženklo atstovai kenčia nuo klaustrofobijos, o kiti bėga nuo rimtų santykių ir santuokos.

Bejėgiškumo baimė lydi daugelį Ožiaragio atstovų. Jie nėra įpratę prašyti pagalbos, todėl kenčia, kai yra priversti ją priimti.

Vandenio atstovai dažnai bijo prarasti savo nepriklausomybę. Viena vertus, jie nori, kad šalia būtų mylimas žmogus, bet, kita vertus, tai riboja jų laisvę. Ši baimė taip pat gali pasireikšti nenoru susirasti stabilų darbą ar turėti vaikų.

Daugelis Žuvų atstovų, ypač moterys, bijo senatvės. Tiksliau, jie bijo prarasti jaunystę – kiekviena raukšlė ir žili plaukai yra suvokiami kaip tragedija.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].