Ar suprasite, kad būtent šis asmuo yra jūsų sielos draugas, kai susitiksite su juo?

Dažniausiai jūsų sielos draugu gali būti artimas draugas ar partneris, kuris dalijasi su jumis savo pažiūromis, norais ir ateities perspektyvomis. Būtent šis asmuo jus palaiko, padeda įgyvendinti svajones ir daro viską, kad jums būtų lengviau sunkiu gyvenimo momentu.

Su šiuo žmogumi jums nereikia apsimesti stipriu, kai jaučiatės silpnas, ar būti linksmu, kai visai nesate gerai nusiteikęs. Jūsų sielos draugas puikiai jus supranta ir visada žino, kas iš tikrųjų vyksta jūsų gyvenime.

Pagal astrologus, kiekvienam Zodiako ženklui reikalingas būtent toks sielos draugas:

Avinas

Jums reikia žmogaus, kuris galėtų atsispirti ir mesti jums iššūkį. Jūsų sielos draugas turėtų būti katu su jumis ir turi būti pasirengęs viskam! Šis asmuo turėtų būti jūsų parama ir būtent tas partneris, kuris įkvėptų jus siekti geriausio.

Jautis

Jums reikia žmogaus, kuris nuolatos pakurstytų jumyse noro ugnį. Jūsų sielos draugas turi įžvelgti savyje potencialą, net jei abejojate savimi. Šis žmogus yra įsitikinęs, kad jūs daug ką sugebate, ir bandys įtikinti, kad laukia tik geriausi sprendimai ateityje.

Dvyniai

Jums reikia žmogaus, kuris jus palaikys svarbiausiu momentu. Jūsų sielos draugas jums yra stabilumo personifikacija ir leidžia jums pereiti be nereikalingų rūpesčių nuo vienos veiklos prie kitos. Šis asmuo visada leis jaustis saugiai ir leis pakilti į neregėtas aukštumas.

Vėžys

Jums reikia žmogaus, kuris pasidalins su jumis savo emocijomis ir neteis jūsų. Jūsų sielos draugas yra ne tik ištikimas draugas, bet ir patikėtinis, o kai kuriais atvejais ir psichologas. Šis žmogus visada bus šalia jūsų, kad ir kas nutiktų.

Liūtas

Jums reikia žmogaus, su kuriuo būsite savimi. Jūsų sielos draugas permato jus ir priima jus su visais trūkumais. Šis žmogus jus myli būtent tokį, koks esate, ir puikiai supranta, kad jei esate kažkam skolingas, tai tik pats sau.

Mergelė

Kurie Zodiako ženklai 2020 metų rudenį bus laimingesni už kitus?

Jums reikia žmogaus, kuris padėtų priimti ir pamilti save. Jūsų sielos draugas visada įtikins jus, kad esate vertas meilės, kad ir kaip abejotumėte savimi ir kritikuotumėte kiekvieną savo veiksmą. Šis žmogus jumis žavisi ir gali lengvai įtikinti, kad toks nepasitikėjimas savimi yra tik laiko švaistymas.

Svarstyklės

Jums reikia žmogaus, kuris išmokytų jus vertinti vienatvę. Jūsų sielos draugas parodys jums, kad kartais jums tiesiog reikia praleisti daugiau laiko su savimi. Šis asmuo įtikins jus, kad tokioje vienatvėje nėra nieko blogo, priešingai, tai padeda jaustis savarankiškesniam ir nepriklausomam.

Skorpionas

Rugsėjį bus Veneros ir Saturno opozicija. Kokie yra pagrindiniai pavojai?

Jums reikia žmogaus, kuriuo galėtumėte pasitikėti. Jūsų sielos draugas motyvuoja jus atverti savo širdį ir verčia jus jaustis vertais kitų meilės ir dėmesio. Šis žmogus padeda įvertinti savo jėgas.

Šaulys

Jums reikia žmogaus, kuris nebijo permainų ir lengvai prisitaiko prie bet kokių pokyčių. Jūsų sielos draugas dalijasi jums būdinga aistra keliauti. Šis žmogus yra ne tik pasirengęs ir mėgsta keliauti, bet ir stengiasi kuo labiau paįvairinti kiekvieną dieną.

Ožiaragis

Jums reikia žmogaus, kuris jus pamatys, kas esate iš tikrųjų. Jūsų sielos draugas nori skirti laiko, kad geriau jus pažintų. Šis žmogus tikrai jus vertina ir leidžia išsilaisvinti bei eiti užkariauti pasaulio.

Vandenis

Jums reikia žmogaus, kuris palaikytų jūsų pačias keisčiausias idėjas. Jūsų sielos draugas palaiko jus net tada, kai visi aplinkiniai jumis abejoja. Šis žmogus vertina jūsų netradicinį požiūrį ir tai, kad nesate panašus į daugelį kitų žmonių.

Žuvys

„Emociškai nebus lengva“: sako astrologai apie vasaros pabaigą

Jums reikia žmogaus, kuris jus įkvėptų ir palaikytų. Jūsų sielos draugas puikiai jus supranta ir skatina jūsų kūrybinę išraišką. Šis asmuo nuteikia jus pozityviai ir neleidžia jaustis vienišam.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].