Kiekvienas zodiako ženklas pasižymi tam tikrais charakterio bruožais. Vieni iš jų laikomi gerais, kiti – ne visai. Tačiau būtent dėl ​​pastarųjų susiformuoja stereotipai, kurie neretai būna klaidingi.

Avinas

Avinas dažnai laikomas abejingu aplinkiniams, nes daugiausia dėmesio skiria savo tikslų siekimui. Šio ženklo atstovai visada laikosi savo įsitikinimų ir retai kardinaliai keičia savo nuomonę.

Jie mėgsta nuotykius ir stengiasi nieko neatidėti vėlesniam laikui net dėl labai brangaus ir artimo žmogaus, nes gyvenimas per trumpas. Pastebėtina, kad tokia pozicija neturi nieko bendra su tikru abejingumu, už kurį daugelis bando nuteisti Aviną.

Jautis

Šio ženklo atstovai labai atsakingai pasirenka savo socialinį ratą, nes kruopščiai saugo savo pačių ramybę. Jie yra labai reiklūs, tačiau tuo pat metu yra pasirengę mylimųjų ir draugų labui padaryti viską ir tikisi to paties mainais.

Dvyniai

Entuziastingi Dvyniai gali būti laikomi vėjavaikiais, nestabiliais, nes jie dažnai keičia pomėgius, požiūrį ir socialinį ratą. Bet tai neatskleidžia visos tiesos. Šio ženklo atstovai visada juda, jie tobulėja, mokosi ir neatsisako galimybės įgyti naujos patirties. Tačiau jie nuoširdžiai vertina tai, ką turi kiekviename gyvenimo etape.

Vėžys

Vėžys dažnai kaltinamas, kad yra per daug sukalbamas ir net tam tikru prasme silpnas, tačiau tai yra visa apimančios meilės apraiška. Nors ir yra šeimyniški, žmonės, gimę po šiuo ženklu, yra pakankamai protingi ir išmintingi, kad laiku nutrauktų blogus santykius.

Manoma, kad Vėžiai padarys viską, kad išsaugotų šeimą ar santykius, tačiau būtent jie inicijuoja pertrauką, jei yra įsitikinę, kad tai bus geriau visiems.

Liūtas

Kadangi Liūtai yra savarankiški ir atkaklūs, kiti klaidingai mano, kad jiems nereikia palaikymo. Šio ženklo atstovai nepaprastai myli laisvę ir nepriklausomybę, tačiau jiems taip pat reikia pripažinimo ir padrąsinimo tais momentais, kai jaučiasi ypač pažeidžiami.

Mergelė

Mergaitės visada buvo laikomos entuziastingomis darboholikėmis. Darbas yra visų šio aktyvaus ženklo atstovų aistra. Būtent Mergelė gali rasti pusiausvyrą tarp karjeros ir asmeninio gyvenimo. Jos sparčiai tobulėja tiek profesinėje, tiek meilės srityje.

Svarstyklės

Įgimtas Svarstyklių draugiškumas dažnai iškrečia žiaurių pokštų. Aplinkiniai jaučiasi turintys teisę reikalauti iš šio ženklo atstovų daug daugiau nei jie iš tikrųjų verti. Vis dėlto, kad ir kokios draugiškos Svarstyklės būtų, jos turi įgimtą poreikį atsiriboti ir susitelkti į savo poreikius.

Skorpionas

Šio ženklo atstovai laikomi kietais riešutėliais. Jie sukuria absoliučiai neliečiamų superherojų įspūdį. Skorpionai išties nemėgsta parodyti savo silpnybių. Jiems sunku pasitikėti žmonėmis ir jie gali atsiverti tik tiems, kurie veiksmais, o ne žodžiais, parodė norą tapti tikru jų draugu.

Šaulys

Žmonės įsitikinę, kad žino viską apie Šaulį, visų pirma, ko iš jo tikėtis. Iš tiesų šio ženklo atstovai vis dar yra nesutramdyti. Jie kategoriškai nenori paklusti kieno nors žaidimo taisyklėms. Būtent todėl kai kurie jų veiksmai stebina. Šaulys dažnai paneigia lūkesčius ir visuomenės nuomonę, griauna stereotipus.

Ožiaragis

Daugelis žmonių yra įsitikinę, kad Ožiaragiai atvirai demonstruoja savo pranašumą. Tiesą sakant, šio ženklo atstovai daug reikalauja iš savęs ir savo aplinkos. Jie duoda tai, kas geriausia, ir tikisi to paties mainais. Ožiaragiai sugeba atleisti beveik viską – tai yra jų stiprybė ir išmintis.

Vandenis

Ne per daug emocingas Vandenis klaidingai laikomas protingu pragmatiku. Jis linkęs slėpti ir suvaržyti jausmus tomis akimirkomis, kai jaučiasi nesaugus. Tuo pačiu metu jis gali taip stipriai mylėti, be galo pasitikėti, kad net Vėžiai nublanksta.

Žuvys

Visos Žuvys yra ramios ir nė kiek nekonfliktuoja. Štai kodėl daugelis žmonių klaidingai mano, kad gali atvirai ir nebaudžiami nepaisyti jų interesų, o tai yra iš esmės neteisinga. Šio ženklo atstovai niekada nekelia scenų. Žuvys lengvai ir be gailesčio išbraukia jais pasinaudoti bandančius žmones iš savo gyvenimo.

Supainioti tam tikrų stereotipų, dažnai su žmonėmis elgiamės neteisingai, charakterio bruožus interpretuojame taip, kad nuteistume juos už silpnumą, kuris iš tikrųjų yra vidinė jėga.

Jei pakapstysite šiek tiek giliau ir suprasite tikrąją vieno ar kito zodiako ženklo atstovų prigimtį, galite radikaliai pakeisti savo santykius su jais.

Šaltinis

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].