Šie metai pasirodė labai nestabilūs ir, ko gero, visi turi didelių vilčių per ateinančius 12 mėnesių. Norėčiau tikėti, kad Balto Metalinio Jaučio metai atneš mums pertrauką ir naujų galimybių. Ar išsipildys mūsų lūkesčiai?

„Naujųjų metų sėkmės pagrindas bus emocinis stabilumas, sunkus darbas ir gebėjimas nuolat tobulinti savo įgūdžius, net pasiekus puikių rezultatų“, – sako kinų astrologijos mokyklos įkūrėja Natalija Guryanova. „Kūrybiškumo, atsidavimo ir pasaulio grąžinimo  įvairiais būdais tema bus ypač aktuali – grožio sfera bus viena dominuojančių”.

Pažiūrėkime, kas laukia kiekvieno Kinų kalendoriaus ženklo atėjusiais 2021 metais.

Žiurkė

Atėjusiais metais Žiurkės gali gauti gerų dividendų iš savo veiklos, ypač finansų ir karjeros srityje. Sėkmė lydės jus nuosavybės klausimais, plečiant jūsų aplinką ir įtaką.

Tačiau turėtumėte atkreipti ypatingą dėmesį į sveikatą – įtampa gali būti siejama būtent su verslo sfera. Neapsikraukite ir užsiimkite ligų prevencija, ypač virškinamojo trakto srityje ir priaugant antsvorio.

Metai nebus nuspėjami ir suprantami. Abejonės jus lydės, tačiau jei galite įsiklausyti į save ir žengti teisingus žingsnius, tada yra didelė tikimybė, kad pasiseks bet kuriame versle.

kinų horoskopas

Santykiuose galite tapti stabilesni ir juos įtvirtinti. Bet tai įvyks tik tinkamai dirbant su savimi.

Jautis

Ateina jūsų metai, jie neša dovanojimo, idėjų, kūrybos ir meno energijas. Išmokite mėgautis ir kurti, įskaitant vienatvės ir ramaus apmąstymo mokymąsi, o ne jūsų kartais pernelyg rūstų pobūdį.

Sunkiai dirbant galima gauti praeities veiksmų ir karjeros pažangos rezultatų. Atidžiai įvertinkite galimas galimybes – norint pasiekti geresnių finansinių rezultatų, kam nors bus naudinga pereiti į kitą darbą.

Moterims puiku užsiimti meilės santykių užmezgimu, ypač dirbant su savimi. Priešingu atveju galite labai nutolti nuo partnerio ar net sugadinti santykius. Svarbu nestumti vaikų į pirmą vietą šeimoje, harmoningai derinti visas gyvenimo sritis, kad nebūtų iškraipymų.

Tigras

Asmeniniame gyvenime jums atrodys, kad nesate suprastas – tobulinkite bendravimo įgūdžius, nepaisant to, kad labiausiai norėsite vienatvės. Metų energijos suteiks jums nuostabių galimybių sukurti naujus arba pakelti dabartinius santykius į kitą lygį.

Tigrams palanku išeiti į visuomenę, realizuoti savo galimybes ir pasiekimus, ypač reklamos srityje. Visą dėmesį sutelkite į siekį būti lyderiu 2021 metais. Viskas įmanoma, tačiau tai pareikalaus daug jūsų pastangų.

Triušis

Po įtemptų visomis prasmėmis 2020 metų, Naujaisiais metais daugelyje gyvenimo sričių jūsų laukia gaivus oro gurkšnis.

Laukiama įvairių pasiūlymų – nuo darbo ir verslo iki vedybų pasiūlymų. Tačiau būkite atsargūs ir nepasiduokite trumpalaikėms emocijoms. Atidžiai pasverkite naujas savo gyvenimo galimybes – ne visos bus vertos jūsų dėmesio, ypač kai kalbama apie jūsų asmeninį gyvenimą. Metai kupini flirto, romantikos, lengvumo, tačiau ne visi santykiai baigsis vestuvėmis.

Ypač metai bus palankūs tiems Triušiams, kurie užsiima švietimu ir bet kokiu kitu būdu žinių perdavimu. Jei norėjote ko nors išmokti, tada nėra geresnio laiko nei 2021 m.

Drakonas

Jums 2021 bus didelių sukrėtimų ir nestabilumo metai – išryškės emocionalumas, kurį būtina atidirbti.

2021 metai bus tarsi kalneliai, kurie kiekviename žingsnyje atneša staigmenų. Dvasinis darbas – meditacijos, įvairios praktikos – būtent tai gali išgelbėti jus nuo perdegimo ir klaidų, padarytų aistros priepuolyje.

Jums atsiras ryškių galimybių, tačiau tai jums brangiai kainuos – turėsite mokėti ne tiek pinigais, kiek atsakomybe, laiku, ir galbūt jums tai bus dar vertingesnės kategorijos.

Norint kuo labiau sumažinti aistrų audras ateinančiais metais, įrodyta, kad verta užsiimti remonto, statybos darbais, taip pat organizuoti keliones ir išvykas sau ir savo šeimai, net jei tai tik atostogos gretimame mažame miestelyje.

Gyvatė

Kūrybinis Gyvatės potencialas 2021 metais bus aukštumose!

Grožio pojūtis turėtų būti išreikštas viskuo – stiliumi, darbo dvasia, pomėgiu.

Vertinkite ir saugokite savo asmeninę erdvę, dirbkite prie asmeninių ribų. Nepamirškite, kad jei jus spaudžia artimieji ar kolegos, tai reiškia, kad pats bandote ką nors be reikalo suvaldyti.

Karjera ir finansai suteiks jums galimybių, kurių svarbu nepraleisti. Bendradarbiaujant su kitais žmonėmis, gali atsiverti sėkmingos perspektyvos – praplėsti aplinką.

Sveikata gali paliesti kvėpavimo sritis, raumenų ir kaulų sistemas – užsiimkite profilaktika, labiau tinka netradiciniai metodai – masažas, osteopatija (metodas, kai rankų pagalba koreguojama sąnarių ir raumenų būklė, pagerinama jų funkcija), joga ir cigun (universalūs rytietiški kvėpavimo ir mankštos meditaciniai pratimai, kurie tobulina kūną, sąmonę ir dvasią).

Arklys

Arkliams bus naudinga viskas, kas susiję su mokymu ir švietimu: naujos žinios, disertacijų rašymas, dėstymas, pažangus mokymas. Sėkmingiausi Arklio metais gimę žmonės bus tie, kurie aktyviai lavins savo įgūdžius ir nesėdės vienoje vietoje. Judėjimas ir maksimalus judesys yra naudingiausi jums bet kurioje gyvenimo srityje.

Šie metai bus naudingi profesiniams proveržiams, bet ne asmeniniam gyvenimui. Bendraudami su artimaisiais galite perkaisti, todėl arba spręskite, kaip išmokti valdyti savo „sprogstamąją“ prigimtį, arba laikykitės protingų atstumų, kad nieko neįžeistumėte.

Įdėtose pastangose sėkmė jums yra tiesiog garantuota, svarbiausia neužsibūti ties vienu variantu, ir išbandyti įvairius būdus bei metodus!

Ožka

Jums šie metai bus sunkūs, nes istoriškai Ožka ir Jautis nesutaria. Bet jei persikraustymo tema jums yra aktuali, tai 2021 m. tiesiog puikiai tam tinka.

Venkite bet kokių ekstremalių ir gyvybei pavojingų užsiėmimų, ir būtinai laikykitės atokiau nuo kalnuotų vietovių. Vairuodami būkite atidūs ir atsargūs!

2021 m. jums nepalanku rizikuoti visomis prasmėmis, ypač sveikata ir pinigais. Nors visą laiką norėsis konkuruoti ir įrodyti aplinkiniams, kad esate išskirtinis ir teisus. Geriau varžykitės su savimi, arba planuokite dalyvauti konkursuose ar sporto varžybose – tikimybė laimėti bus didelė.

Kivirčai, skandalai, intrigos taip pat gali apgauti jus ir jūsų artimuosius – nepasiduokite provokacijoms ir tada viskas bus tik jūsų labui. Metai gali atnešti dramatiškų pokyčių gyvenimą ir net stiprų aplinkos pasikeitimą.

Sveikatos požiūriu – virškinamasis traktas bus silpnas, todėl sveikos gyvensenos ir tinkamos mitybos tema turėtų būti dominuojanti 2021 metais.

Beždžionė

2021 metais jums aktualios bus dvasinės temos – tai rodo bet kokį dvasinį augimą, savęs pažinimą ir žinių gilinimąsi skirtingose ​​srityse.

Šiais metais atlikite visus jus traukiančius procesus – siekite autonomijos. Laisvė turėtų būti pagrindinė jūsų gyvenimo vertybė – galite pradėti viską nuo nulio, arba pasilikti ir padidinti tai, ką turite, jei per daug prie to neprisirišite.

Gaidys

2021 m. jus aplankys finansinė sėkme! Tai suteiks nuostabių galimybių užsidirbti pinigų, o viskas priklausys nuo jūsų finansinių galimybių. Kažkas gali uždirbti milijonus, o kažkas laimės 100 eurų loterijoje. Išsiugdykite gebėjimą panaudoti ir išplėskite savo finansinę sąmonę, kad ateinančiais metais pasiektumėte savo tikslą.

Konfliktinės situacijos ir noras viską kontroliuoti trukdys kurti darnius santykius su kitais. Priimkite tik pagrįstus sprendimus, nekonfliktuokite, ypač santykiuose su šeima ir draugais.

Šuo

Tai ne patys geriausi metai jūsų sveikatos srityje – būkite atsargūs, galite susidurti su nelaimingais atsitikimais ir traumomis!

Galite tikėtis finansinių išlaidų – atidžiai stebėkite savo biudžetą, stebėkite kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą, ir savo finansinius sprendimus perduokite kompetentingiems žmonėms. 2021 m. svarbu užsiimti labdara, ir pasistenkite atlikti visas dideles investicijas iki Naujųjų metų.

Naudinga bus mokytis netradicinių mokslų, lavinti bendravimo įgūdžius. Puikus sprendimas – viešojo kalbėjimo ir dainavimo užsiėmimai. Laimingi bus tie, kurie galės atsipalaiduoti, pasitikėti Visata ir nustoti kontroliuoti viską savo gyvenime, nes bet kokia situacija visada ateina į naudą!

Kiaulė

Jūs turite visus metus investuoti į save, savo turtą ir savo plėtrą. Taip pat laikas pagalvoti apie dvasingumą – ieškoti gyvenimo prasmės bus labai aktualu.

2021 m. jums bus nepaprasti tuo, kad galėsite pasiekti nusipelnytų rezultatų iš ankstesnės veiklos, o rezultatai gali būti labai skirtingi.

Ne patys geriausi metai užsiimti naujais projektais ar verslu, geriau tą reikėjo bandyti atlikti 2020 metų pabaigoje: sukurti pagrindą įmonėms – čia tinkamiausia tolygi ir rami strategija visiems metams. Tuo pačiu metu jūs galite lengvai gauti palaikymą ir pagalbą iš įvairių žmonių, ir apskritai, aplinkybės susiklostys jūsų naudai – jūs tiesiog turite norėti žengti žingsnį link jų!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].