Mes visi kartais esame tiesiog nepakenčiami. Tą akimirką, kai jaučiatės natūraliau nei bet kada, kažkodėl galite labai nervinti aplinkinius.

REKLAMA

Norite sužinoti, kodėl erzinate kitus? Mes atrinkome visų Zodiako ženklų blogus įpročius, kurie kitus dažniausiai labai erzina.

Vandenis

Greita reakcija ir aštriu protu pasižymintys Vandeniai ne visada gali susitaikyti su tuo, kad jų pašnekovai ilgai galvoja apie jų žodžius ar sprendimus. Jie pradeda reikšti nekantrumą ar net atvirai demonstruoti pasipiktinimą.

REKLAMA

Žuvys

Empatiškos Žuvys visada bando išspręsti kitų žmonių problemas, tačiau labai greitai gali užimti aukos vaidmenį ir demonstruoti, kaip joms viskas blogai.

Avinas

Jie mėgsta prisiimti atsakomybę, nors ne visada yra pasirengę išklausyti savo partnerių nuomonę, nes yra labiau susitelkę į savo jausmus. Maža to, šio ženklo atstovai labai dažnai priima pernelyg skubotus sprendimus!

REKLAMA

Jautis

REKLAMA

Šio ženklo atstovai praktiški ir tingūs, todėl nesunkiai atsisakys kvietimo praleisti laiką kartu, jei neįžvelgs materialinės naudos.

Dvyniai

REKLAMA

Dvilypė Dvynių prigimtis lemia permainingumą priimant sprendimus ir išreiškiant nuomonę, todėl kitiems gali būti sunku prie to prisitaikyti.

Vėžys

REKLAMA

Įtartini Vėžiai turi įprotį išsigalvoti, neva aplinkiniai apie juos turi susidarę blogą nuomonę, nors, tiesą sakant, nieko panašaus nėra. Būtent todėl Vėžių artimiesiems tenka labai pasistengti, kad pavyktų įrodyti, jog jie klysta.

Liūtas

REKLAMA

taro kortų prognozė

Iš prigimties lyderiai Liūtai taip pasinėrę į savo unikalumą, kad iš šalies atrodo narciziški egoistai, kuriais kiti tariamai turėtų žavėtis.

REKLAMA

Mergelė

Būdami užsispyrę perfekcionistai, šio ženklo atstovai negali nukrypti nuo taisyklių ir reikalavimų. Jiems sunku susitaikyti su tuo, kad kažkas nedaro taip, kaip jie tikisi.

REKLAMA

Svarstyklės

Harmonijos troškimas visame kame Svarstyklėms iškrečia žiaurų pokštą – jos taip susilieja su savo partneriu, kad praranda savo tapatybę ir tampa per daug priklausomos. Tokie santykiai gali tapti toksiški.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpionų aktyvumas ir impulsyvumas kartais atbaido kitus žmones. Be to, jie gali greitai prarasti pusiausvyrą ir nukrypti į kraštutinumus.

REKLAMA

Šaulys

Tariamas šaltumas nėra tos emocijos, kurias iš tikrųjų patiria Šaulys. Už to slypi atsargumas, nes šio ženklo atstovas svarsto, ką apie jį galvoja aplinkiniai.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragių atsakomybė  dažnai iškrečia žiaurų pokštą, nes jie atrodo užsispyrę ir nepalenkiami. Nors tame yra dalis tiesos, jiems sunku priimti kitų žmonių nuomonę.

REKLAMA

Ar atpažįstate save pateiktame jūsų Zodiako ženklo aprašyme? O kaip jūsų draugų ir artimųjų aprašymai? Pasidalinkite komentaruose pastabomis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].