Daugiau nei 7 iš 10 porų išsiskiria per pirmuosius metus. Astrologai atrado įdomų modelį. Faktas yra tai, kad tam įtakos turi partnerių gimimo datos. Jie papasakojo, kiek santuokų gali turėti skirtingų Zodiako ženklų atstovai.

REKLAMA

Santuokų skaičius pagal gimimo datą: Ugnies stichijos atstovai

Tai – labai impulsyvūs ir energingi žmonės. Iš esmės jie stengiasi tai perteikti savo partneriui.

Ugnies stichijos atstovai:

REKLAMA
 • Avinas;
 • Liūtas;
 • Šaulys.

Kiekvienas jų turi savo unikalius charakterio bruožus. Apie juos pakalbėsime išsamiau.

Avinas

Avinas iš prigimties yra lyderis. Tai taip pat jaučiama ir santykiuose. Jei partneris tam neprieštaraus, jų sąjunga bus amžina. Vis dėlto, jei Avino antrajai pusei tai bus nepriimtina, jų santykiai ilgai netruks. Dauguma Avinų sudaro daugiau nei 3 santuokas.

Liūtas

REKLAMA

Kaip suprasti, kiek santuokų jie turės? Tai – sunkus klausimas. Arba sąjunga bus labai tvirta, arba santykiai bus nutraukti dar per medaus mėnesį. Liūtai dažniausiai tuokiasi ne daugiau nei du kartus.

REKLAMA

Šaulys

Šauliai yra nepastovios prigimties žmonės. Jie per gyvenimą eina gana lengvai ir natūraliai. Jie taip pat gali sudaužyti savo partnerio širdį. Neretai Šauliai per savo gyvenimą tuokiasi daugiau nei 4 kartus.

REKLAMA

Santuokų skaičius pagal gimimo datą: Žemės stichijos atstovai

Tai – patys žemiškiausi Zodiako ženklai. Tinkamą sąjungą jiems padės sudaryti tik kruopšti situacijos analizė.

REKLAMA

Žemės stichijos atstovai yra šie Zodiako ženklai:

 • Jautis;
 • Ožiaragis;
 • Mergelė.

Jie visi turi vieną bendrą bruožą: racionalizmą. Tą galima pasakyti apie visus Žemės stichijos atstovus.

REKLAMA

Jautis

REKLAMA

Šio ženklo atstovai susituokia vėlyvame amžiuje.  Jie labai skrupulingai ir nuodugniai tikrina savo potencialų partnerį. Dažnai būtent su Jaučiu užsimezga stipriausi ryšiai. Jie tuokiasi tik kartą gyvenime, o skyrybos yra retos.

Ožiaragis

REKLAMA

Jie yra kruopštūs savo veiksmuose ir sprendimuose. Dažnai jie vadovaujasi ne širdies valia, o protu. Jie dažnai  viską gerai apskaičiuoja. Skyrybos jiems reiškia papildomas išlaidas ir nervus, todėl jie tuokiasi tik kartą gyvenime.

Mergelė

REKLAMA

Nuolatinis idealo ieškojimas yra pagrindinė Mergelių gyvenimo paradigma. Kaip nustatyti, kiek santuokų turės šio ženklo atstovai? Viskas priklauso nuo partnerio. Jaunystėje jie gali kartą suklysti, bet vėliau tiesiog neleis sau tokios prabangos.

Santuokų skaičius pagal gimimo datą: Vandens stichijos atstovai

REKLAMA

Jiems būdinga jausminga ir pažeidžiama prigimtis. Žinoma, išskyrus Skorpionus. Jie – taip pat pažeidžiami, bet tuomet geriau, kad juos pažeidęs asmuo iškarto emigruotų. Geriausia – į kitą planetą.

REKLAMA

Vandens stichijos atstovai:

 • Žuvys;
 • Vėžys;
 • Skorpionas.

Visi  Vandens stichijos atstovai yra savaip unikalūs. Išsami kiekvieno ženklo analizė atsakys į klausimą apie santuokų skaičių.

REKLAMA

Žuvys

Šio ženklo atstovai neturi stiprios moralinės šerdies. Jie visus išves iš proto dėl savo nebrandumo. Šio ženklo atstovams būdingos trumpalaikės sąjungos. Jie per savo gyvenimą gali susituokti daugiau nei 5 kartus.

REKLAMA

Vėžys

Vėžys greitai prisiriša prie savo partnerio. Vėliau jis nebekreipia dėmesio į visus jo trūkumus ir elgesio ydas. Tarp šio ženklo atstovų skyrybų iniciatorių praktiškai nėra, todėl galima drąsiai teigti, kad santuoka su Vėžiu gali trukti visą gyvenimą.

REKLAMA

Skorpionas

5 dalykai, kurių moterys tikrai neturėtų daryti dėl vyrų

REKLAMA

Tai – paradoksalus Zodiako ženklas. Jis išsiskiria neįtikėtinu intelektu, tačiau meilės reikaluose dažnai būna įtarus. Pirmoji sąjunga suvokiama tik kaip rašiklio išbandymas, tačiau į antrąją žiūrima rimčiau.

Santuokų skaičius pagal gimimo datą: Oro stichijos atstovai

REKLAMA

Šios stichijos atstovai yra pratę skrajoti padebesiais. Tai taikoma visiems jų gyvenimo aspektams, įskaitant ir santuoką.

Oro stichijos atstovai:

REKLAMA
 • Vandenis;
 • Svarstyklės;
 • Dvyniai.

Kiekvienas Oro stichijos atstovas turi jam būdingų specifinių bruožų, apie kuriuos pakalbėsime plačiau.

Vandenis

REKLAMA

Šio ženklo atstovai pereina nuo vieno kraštutinumo prie kito.  Būtent todėl neįmanoma aiškiai atsakyti į klausimą, kaip suprasti, kiek santuokų turės Vandeniai. Yra du variantai: vieną arba daugiau.

Svarstyklės

REKLAMA

Svarstyklės visame kame ieško harmonijos ir teisingumo. Dažnai šios paieškos tęsiasi visą gyvenimą. Kartais šio ženklo atstovai tuokiasi tik tada, kai tampa aišku, kokie yra partnerio siekiai. Dažniausiai Svarstyklės tuokiasi daugiau nei vieną kartą, ir net santuokoje neretai jaučiasi vieniši.

REKLAMA

Dvyniai

Šio ženklo atstovų dviveidiškumas yra tiesiog legendinis. Jie išsiskiria lengvai ir natūraliai, beveik žaismingai. Šiame sąraše jie gali būti drąsiai vadinami tikrais rekordininkais. Jie dažnai sudaro 6 ar daugiau sąjungų.

Žinoma, dažnai viskas priklauso nuo partnerio. Sąjunga su kiekvienu Zodiako ženklu gali būti ilgalaikė, tačiau svarbu tai, kad partneriai turėtų bendrų interesų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].