Side view of a highheeld businesswoman stepping on businessman's tie on desk

Visi žmonės daugiau ar mažiau gali būti suskirstyti į dvi stovyklas – dominuojančius ir paklusniuosius. Tai priklauso nuo charakterio, gyvenimo principų ir pagrindų, auklėjimo, interesų ir net nuo Zodiako ženklo. Kito žmogaus įtaka mums gali būti svarbi dėl įvairių priežasčių. Tai ir asmeniniai skirtumai, ir banalus buvimas „ne laiku, ne tinkamoje vietoje“.

Kodėl žmonės nori valdyti kitus?

Pavyzdžiui, tai gali būti netinkamas etiketas. Yra ir tokių, kurie save a priori laiko geresniais, protingesniais ir stipresniais už kitus, vadinasi, išreiškia norą pavergti silpnuosius ir kuklius.

Dominantai savo elgesiu dažniausiai išreiškia nepagarbą ar pasibjaurėjimą priešininkui, arba siekia jį moraliai palaužti. Yra žmonių, kuriuos gana sunku „įveikti“ ir priversti juos paklusti. Tačiau yra 4 Zodiako ženklai, į kuriuos dažnai nusitaiko dominuojantys žmonės.

Žuvys

Visos Žuvys yra empatiškos. Šio ženklo atstovai tokie jautrūs kitų žmonių emocijoms, kad negali pakęsti minties ką nors įskaudinti „tiesiog dėl malonumo“. Žuvys yra žinomos dėl savo giliausio jautrumo, draugiškumo ir emocinio sąmoningumo. Tačiau jei nuspręsite dominuoti tarp Žuvų, greičiausiai pajusite didžiulį pasyvaus agresyvumo jausmą.

Svarstyklės

Svarstyklės yra tos, kurios stos į kovą ir bandys priversti visus susikalbėti. Svarstyklės yra apsigimę diplomatai, kurie visada stengiasi skatinti taiką ir teisingumą. Jie pasirūpins, kad visiems būtų užtikrintas vienodas teisingumas. Kartais tai pavyksta, o kartais Svarstyklės yra vadinamos paskutine priekabiautojo auka. Kai nepasiseka dominuoti kitur, belieka užvaldyti Svarstykles.

Vėžys

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, dažnai vertinami kaip jautrūs ir rūpestingi, tačiau jų polinkis tramdyti savo jausmus ir mintis nustebins, kai išgyvens ekstremalius nuotaikos svyravimus ir didžiulį pyktį. Jų dėmesys sutelktas ne į save, o į kitus ir jų gerovę. Darbštūs Vėžiai dažnai laikomi savaime suprantamu dalyku, nes kiti prisiima nuopelnus už jų darbą, o galiausiai Vėžiai atsiduria situacijos ir nesąžiningų žmonių malonėje.

Skorpionas

Jie švelnūs ir lengvai paveikiami, tačiau problema ta, kad jų pyktis vėliau virsta skausmu. Skorpionai puikiai laiko pyktį. Jie lėtai atleidžia arba pamiršta. Jie nemėgsta būti apgauti ar išduoti, todėl jei taip nutiks, greičiausiai visą gyvenimą piktinsis kaltininku. Jei vieną kartą išdavei, amžinai esi išdavikas.

Skorpionai ne visada gali būti atviri, kad patiria patyčias ar iš jų kažkas šaiposi, jais naudojasi. Bet jei jie tapo „tyliąja auka“, turite padėti jiems išsikalbėti ir sustabdyti nusikaltėlį. Nebijokite pasirūpinti iš išorės „kietu“ Skorpionu.

Jei staiga tapote santykių auka, prisiminkite – visa atsakomybė už dominavimą visada krenta ant dominuojančiojo pečių, o ne ant aukos pečių. Jūs esate tik aplinkybių įkaitas. Ar galite susitvarkyti patys? Gerai! Ne? Būtinai paprašykite pagalbos!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].