Keturi Zodiako ženklai, kuriems sunku atsispirti išdavystei

Natūralu, kad kiekvieno iš mūsų seksualinis aktyvumas yra individualus. Bet vis tiek gana daug informacijos galima sužinoti pagal žmogaus gimimo datą. Beje, kai kurių ženklų atstovai yra ypač meilūs. Astrologai atskleidė, kurie Zodiako ženklai negali atsispirti išdavystei.

Dvyniai

dvyniai, savaitės horoskopas

Dvynių ženklo vyrai netoleruoja monotonijos ir jei tik turi galimybę eksperimentuoti lovoje, vargu ar ją praleis. Tuo pačiu metu daugelis net nepagalvoja apie savo antrąją pusę. Norėdami išlaikyti Dvynius šalia, pasistenkite suteikti šiek tiek daugiau seksualinės laisvės sau ir savo vyrui, tokiu atveju jis tiesiog neturės priežasties ieškoti naujų pojūčių su kitomis moterimis.

Liūtas

Apklausų duomenimis, didžiausias sukčių procentas yra tarp Liūtų – apie 40 proc. Visi šio ženklo atstovai mėgsta aplinkinių dėmesį, todėl Liūtai niekada nebūna vieni, juos visada supa būrys draugų, kur dažnai pasitaiko patrauklių merginų, tad Liūtams labai sunku atsispirti. Tačiau su amžiumi Liūtai tampa kiek ramesni ir nebeieško intymių nuotykių, tačiau pasitaikius progai gali vėl suklysti.

Avinas

Vienas ryškiausių ženklų, kuriam, kaip ir Liūtams, sunku likti šešėlyje. Avino charakteris kur kas paprastesnis. Seksas su Avinu visada yra aistringas ir nepamirštamas, todėl nuolatinius meilužius Avinas gali ilgą laiką išlaikyti paslaptyje nuo nuolatinio partnerio. Avino ženklo vyrai nemėgsta dažnai keisti moterų.

Šaulys

Šis ženklas visada ieško nuotykių. Paprastai Šaulys tuokiasi gana vėlai dėl amžinų tobulo partnerio paieškų. Šaulio atveju nesvarbu, kas bus laikinas partneris, jei asmuo atrodo patraukliai. Būkite atsargūs su savo vyru Šauliu.

vyrai, zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].