Astrologai išsiaiškino, kurie iš Zodiako ženklo atstovų net vyresniame amžiuje spindės grožiu.

Ožiaragiai

Savo globėjo Saturno dėka, Ožiaragiai tarsi sugeba sulėtinti laiko tėkmę. Jie „žydi“ būtent vyresniame amžiuje ir bėgant metams tik gražėja. Dažnai atrodo, kad laikas Ožiaragiams neturi absoliučiai jokios įtakos.

Tik 10 žodžių, kurie atskleidžia kiekvieno Zodiako ženklo esmę

Vandeniai

Pagrindiniai laisvės ir spontaniškumo puoselėtojai Vandeniai taip pat linkę atrodyti jauni net ir sulaukę brandaus amžiaus. Teigiamas požiūris į gyvenimą, humoras ir šypsena verčia juos spinduliuoti gaivumu iš vidaus. Dėl charizmos, Vandenio raukšlių kiti dažnai visai net nepastebi.

Mergelės

Šie žemės stichijos atstovai yra tiesiog apsėsti savikontrolės, taip pat ir savo kūno. Mergelės Zodiako ženklo atstovai geriausiai jaučiasi, kai jų kūnas būna stiprus ir vikrus, oda švytinti bei šilkinė, o sveikata iš vidaus atitinka išvaizdą iš išorės. Mergelės ženklo atstovai įdeda daug pastangų, rūpindamiesi savimi ir šių pastangų rezultatai padeda jiems atrodyti jauniems itin ilgus metus.

Avinai

Ugniniai Avinai yra pagrindiniai energijos generatoriai ir aktyvistai. Jie nuolat kažkur bėga, skuba ir atrodo kaip amžini vaikai. Skirtingai nei Ožiaragiai, kurie sugeba lėtinti laiko tėkmę, Avinai, atrodo, lenkia laiką ir net senatvėje nepraranda savo vikrumo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].